vstřícná komunikace s obchodem

• Dobra cena
    • Napsáno zboží skladem, ale zboží nemeli

• Žiadne informácie o stave mojej objednávky zo strany predajcu nemám.
  • Nevím zboží jsem ještě nedostal.

OK.

• Přes malé nedopatření z mé strany si nemůžu vynachválit operativnost obchodu.

A jakou???

• krátká pracovní doba

Potřeboval jsem externí HW. Na můj dotaz na kompatibilitu s OS W10 mi e-shop u výrobce ověřil a zaslal odpověď. Zakoupil jsem a zboží v pořádku dorazilo. Po zjištění, že HW nepasuje do slotu mého notebooku mi zboží bez problému vzali zpět. Doporučuji, je solidní.

• Výhoda - objednáte pohodlně z domova
    • Na některé zboží je celkem dlouhá čekací doba!

• Dobrá cena
    • Bezproblémové parkování při osobním odběru
    • (Osobní odběr) - poněkud stranou

• Příjemné prostředí i personál.

• Velká výhoda, objednáte a do 3 dní je zboží u Vás. Dobře zabalené, prostě v pořádku. Děkuji Zdenka Popelková

• objednávka byla rychle připravena, příjemná obsluha.
    • krátká otevírací doba

Jsem stálým zákazníkem Computingu. Kupují si tam DVD Omega-ty již bohužel nejsou v nabídce. Tentokrát jsem kupoval DVD Freestyle. Zboží bylo dodáno v pořádku. Minusem je krátká otevírací doba na pobočce v Modricich.

Zboží došlo v pořádku.

• zboží bylo doručeno v uvedeny terminy

s obchodem jsem spokojen

• Zboží bych se nedočkal ani za sto let(není skladem,výrobce prý přestal vyrábět, žádné doporučení-náhrada a t p.)

• Vstřícné jednání.
    • Rychlé vyřízení objednávky.

U tohoto obchodu jsem si objednával EF-S matnici (makro!), hned dopředu jsem byl informován o delším časovém termínu (zde byly svátky atd.). Paní z obchodu mi dvakrát volala, jednou hned druhý den po objednání, ve věci upřesnění a inform. co a jak (zda vydržím délku v časovém termínu cca 14 dní (dovoz z Japonska). Nebyl v tom u mne vůbec žádný problém, jelikož nikde v obchodě jsem jí tak jako tak nesehnal! Poté mne paní ještě dvakrát volala (celkem tedy do přijetí objednávky 3x). Matnice přišla od Canonu v kompletním balení v super stavu, s pinzetou naprosto v čistotě a prfektně zabalená a pojištěná proti zmáčknutí atd. Tento obchod nemohu jinak než-li doporučit, pokud se smíříte s prodlevou u těžko dostupných součástí jiného typu jako např. EF-A matnice (tj. standardní typ!). Tedy, v samotném závěru velmi seriózní jednání, příjemné jednání...Moc tento obchod zdravím a přeji mnoho spokojených klientů. Ještě v závěru dodávám, že matnice na mnohých obchodech byla z devadesátipěti procent nedostupná a ve zbývajících nebyla s pinzetou - ale nechám na každém, aby si to projeli na intern. a vyzkoušeli tuto matnici EF-S na Canon 40D, 50D ap. s balením sehnat! Obchod doporučuji i když jsem čekal, ale jak říkám je to vše s dovozem z Japonska od Canonu, a to se dá nepochybně pochopit, musí se to pochopit!

• Rychlost a zboží dle objednávky.

po zapojení do sítě v adaptéru prsklo a vyhodilo mi to pojistky, budu posílat k reklamaci

rychly obchod jeden den objednano druhy den dodano