Proklikal jsem několik obchodů a tento jsem si vybral proto, že krom DPD (se kterým mám špatné zkušenosti) nabízel i jinou přepravní společnost. Tu jsem zaklikl a zboží mi přivezlo DPD (a opět s tím byly problémy).

Nechápu, proč mi někdo tvrdí, že jsem udělal nákup, když jsem žádný neudělal. Navíc zboží nebylo.
    (nehodnotím to, že web kamery nejsou, nejsou nikde; ale OBJEDNÁVAL JSEM ZBOŽÍ SKLADEM !!)

Zboží není na skladě....

Dodnes nemám peníze !!!!

• Zpočátku dobrá komunikace s obchodem
    • Zboží (Kamera do auta Navitel) nebyla skladem

Objednaná kamera nebyla skladem, což jsem schopen pochopit, po dohodě objednávka zrušena, peníze zatím nebyly vráceny. V jiných e.shopech jsou schopni (ochotni) platbu na zrušenou objednávku vrátit zpět neprodleně. U tohoto e-shopu na navrácení peněz zatím stále čekám. Předpokládám, že vědí kam mají peníze vrátit (no přece na účet ze kterého jim platba za neuskutečněný obchod přišla!)

• Dobra cena
    • Napsáno zboží skladem, ale zboží nemeli

• Žiadne informácie o stave mojej objednávky zo strany predajcu nemám.
  • Zboží bych se nedočkal ani za sto let(není skladem,výrobce prý přestal vyrábět, žádné doporučení-náhrada a t p.)

po zapojení do sítě v adaptéru prsklo a vyhodilo mi to pojistky, budu posílat k reklamaci

• Nemají zboží které nabízí

• Inzerují něco, co nemají skladem a ani neví, kdy to naskladní.

Objednat něco z tohoto e-shopu je jen ztráta času, stejně to nakonec budete shánět jinde.

Reakce obchodu ComPrint eshop

Termín dodání konkrétních položek e-shopu je ovlivněn termíny doručení zboží od výrobce. Objednané zboží nebylo vedeno na našem e-shopu skladem. Výrobce neměl vyrobeny potřebné kusy v den objednávky. O této skutečnosti jsme informovali emailem.

Nedoporučuji, špatná komunikace a zboží nedoručeno, neustálé výmluvy na společnost DPD

Reakce obchodu ComPrint eshop

Je nám líto, že se nepodařilo vyřídit doručení objednávky k Vaší spokojenosti.
    Zboží jsme zasílali ihned první pracovní den následující po obdržení objednávky.
    Bohužel následující dny jsme obdrželi informaci od přepravní společnosti o jejich záměně/neznalosti doručovací adresy.
    Přestože jsme ujistili přepravní společnost, že zadaná adresa při předání balíku je správná, trvalo další dny, než se balík dostal na správné depo.
    Komunikaci se zákazníkem, jakož i s přepravcem, bychom mohli doložit. Stejně tak průběh sledování zásilky potvrzuje datum odeslání balíku ihned první den po obdržení objednávky. Bohužel i v případech, kdy prodejce nepochybí při vyřízení objednávky, vstupují do nákupního procesu i třetí strany, které mnohdy znesnadní hladký průběh objednávek.

• Nepřesné informace o produktu

Zvažuji vrácení zbož

Reakce obchodu ComPrint eshop

Mrzí nás, že nejste s Vámi zakoupeným výrobkem spokojen, přestože se při osobním předání zboží jevilo jako odpovídající Vašim představám.
    Popis produktu přebíráme od výrobce. Bohužel není v silách koncového prodejce zajistit kontrolu shody popisu funkcí u všech prodávaných produktů.
    Problém nepřesných informací o produktu proto budeme řešit přímo s výrobcem.

• Nevím o žádných výhodách
    • Špatná komunikace

Nejlépe neobjednávat!
    Objednávku jsem zrušila po vzájemné dohodě,nefungovala komunikace /pokud není zboží skladem, tak dám vědět a to se nestalo.Zatím čekám na vrácení peněz.
    Nedoporučuji obchod ostatním.

• zbozi ani po 14 dnech nedorazilo, pritom jsem objednaval pouze skladove polozky. nikdo nenapsal, nikdo nekomunikuje. rozhodne nedoporucuji. obchod asi nefunguje

rozhodne nepouzivat. obchod asi nefunkcni

• cena na heuréce nebyla aktuální

nejlepší cena na Heuréce, alev obchodě byla cena jiná, podstatně vyšší, až na dotaz mi byla ručně upravena.

Reakce obchodu ComPrint eshop

Děkujeme za nákup a Vaši recenzi. Nemůžeme přímo ovlivnit jak pracují srovnávače cen jako je HEUREKA a další. Vždy platí cena, která je na eshopu konkrétního prodejce. Zákazníkovi jsme i přes chybu přenosu dat jak uvádí cenu upravili. Navíc se domníváme, že se nejednalo o rozdílnou cenu našeho eshopu a systému HEUREKA, ale úplně jiného srovnávače, který po našem upozornění se za chybu omluvil. Věříme, že i přes toto nedopatření má zákazník produkt, který si vybral za cenu, kterou si našel na srovnávači cen a bude tedy spokojený.

Zboží mělo být skladem ale dorazilo až za týden

• Zbozi stale neprislo,prestoze uvadeli doruceni do tydne

• Žádnou
    • Zavádějící informace

Skladem označují zboží, které všechny ostatní e-shopy nemají. A jak se posléze ukáže, tak ho "omylem" nemají taky, ale nabídnou podobné. Prostě chtějí jen přilákat na lákavý produkt a pak prodat něco jiného...

• posílate tiskárnu bez naplně nebo startovacího balíčku

Jsem sklamaný

• Výhodná cena (update antiviru ESET NOD32, 1 licence, 3 roky).
    • Objednávku vyřídili až po důrazných urgencích, jinak bych se asi nedočkal nikdy.

Možná to byla jen dočasná "indispozice", ale nemohu doporučit.