Jsem spokojen. Komunikace na výborné úrovni.
    Slitky mají registrované a na základě registrace i vykupují, a to ve vztahu k cenám na trhu - samozřejmě s marží. Informaci o spreadu poskytnou.

• komodita,komunikace
    • doprava

• super klientský servis

Rychlé a slušné.

Spolehlivé, rychlé, profesionální

Bylo doručováno na fakturační adresu a ne na doručovací. Po dohodě s řidičem jsem si stihl zajet k jeho autu, abych nemusel čekat na poště.

• Mají opravdu vše skladem a je to přímo ze slévárny - žádní překupníci
    • Neslibují něco, co nejde splnit, proaktivně vysvětlí specifika zlata. Na co si dát pozor, jak se dál chovat...

Velmi důvěryhodné, spolehlivé, seriozní.

• Korektnost a rychlost jednání
    • 5 let na trhu...je to záruka stability a serióznosti? Bude zde za 10 let pro případný odkup?

Reakce obchodu České zlaté rezervy

mockrát děkujeme za Vaši objednávku a za zpětnou vazbu! Po celou dobu našeho fugování velice usilovně pracujeme na spokojenosti svých klientů, abychom tu byli po mnoho dalších desítek let. Výhodou certifikovaných slitků Argor Heraeus je právě to, že je uznávají obchodníci po celém světě :)

Budeme rádi, když se nám ozvete na naši zákaznickou linku a řeknete nám, co máme zlepšit, aby příští případná objednávka proběhla k Vaší spokojenosti.

Přeji Vám krásný den.

České zlaté rezervy s.r.o.

• Serióznost, rychlost komunikace a doručení, vstřícnost personálu

Reakce obchodu České zlaté rezervy

mockrát děkujeme za Vaši objednávku a za zpětnou vazbu. Velice si vážíme Vašeho pozitivního hodnocení!

Přeji Vám krásný den

České zlaté rezervy s.r.o.

Docela jsem se osypal při platbě předem. Jsem odpůrce platby předem a popravdě kvůli tak vysoké částce se již nejeden web přestal ozývat a nereagoval na urgence. Všechno ale dopadlo k mé spokojenosti.

Reakce obchodu České zlaté rezervy

mockrát děkujeme za Váš nákup a zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste byl s objednávkou spokojený!

Přeji Vám krásný den