• Jsem spokojen s rychlím vyřízením objednávky děkuji.

• Příjemné vystupování
    • Rychlé řešení dotazů

• Jsou odborníci, vědí co je zapotřebí za zesilovač, vědí v jakém voze je co namontované, vědí co budete potřebovat. Není to jen prodejce, ale i odborník a provádějí i profesionální montáže.
    • Za kvalitu si hold musíme zaplatit.

Pokud nevíte co potřebujete, tak zde se to dozvíte a seženete.

• Slušná cena
    • Velmi rychlé odeslání ("skladem" znamená opravdu skladem)
    • Skvělá komunikace v případě výskytu problémů

Příjemné a ůpřimné jednání,poradenství na vysoké úrovni

Docela rychle mi vyšli vstříc a o to, když zboží neměli na skladě. Tak byli natolik rychlý, že po objednání jsem měl zboří ještě ten den.

Super, rychlost při vyřízení objednávky

Vše proběhlo jak mělo, tak jak se předpokládá u slušného e-shopu.

Vše dle očekávání. Dobrý osobní přístup.

Rychlé odeslání.

• Skvělý pro zákaznický přístup
    • Ceny
    • Profesionalita

• rychlé

• Zboží bylo připraveno rychleji než bylo avizováno. Bohužel jsem objednávu zrušil (překážky na mé straně)

• rychlost dodání

• Super komunikace

• Dele nez mesic nedoruceno zbozi. Zadna reakce obchodu.

Vážený zákazníku - pane Ahmede,
    objednal jste si zboží 28.4. v 18:35 hodin, objednaná doprava - vyzvednutí osobně na naší prodejně - Praha 4.
    Dostupnost zboží bylo v době objednávky avizováno jako skladem u dodavatele - za 2 až 4 prac. dny k osobnímu odběru na naší prodejně - Praha 4. Potvrzení objednávky Vám bylo obratem v čase objednávky zasláno na Váš email.
    Navíc jste nám sám 29.4. volal s dotazem, kdy a kde si můžete zboží vyzvednout, že Vám nepřišla žádná informace o vyzvednutí - sdělil jsem Vám, že zboží dorazí následující den (tedy dříve, již 30.4.) na prodejnu a že o možnosti jeho vyzvednutí budete vyrozuměn emailem. Požadoval jste přesto do telefonu sdělit adresu prodejny, tu jsem Vám nadiktoval.
    Email o připravenosti zboží s výzvou k vyzvednutí na prodejně Vám byl odeslán 30.4. v 11:47 hodin, od tohoto okamžiku do dnešního dne je pro Vás zboží připraveno na prodejně k vyzvednutí, doposud však nebylo vyzvednuto.
    Tato Vaše recenze byla napsaná 9.5., tzn. 11. den od objednání zboží a uvádíte v ní zjevné nepravdy, viz.: "Dele nez mesic nedoruceno zbozi. Zadna reakce obchodu."
    Vaše další body recenze: Jak jste spokojeni s dobou, za kterou bylo zboží připraveno k vyzvednutí? (pozn. ALISO: při objednání avizováno za 2 - 4 dny, skutečně připraveno za 2 dny) -Hodnocení 0.5 z 5. Vše další hodnoceno též 0.5 z 5.
    Z naší strany proběhlo vše tak, jak bylo avizováno při objednání zboží, navíc rychleji. Zboží jste si dodnes nevyzvednul. Na místo dehonestující recenze jste se na nás mohl kdykoliv obrátit telefonicky nebo emailem, vše by se vyřešilo. Navíc nám zbylo na prodejně Vaše nevyzvednuté zboží, které běžně nemáme skladem a které bylo objednáno speciálně pro Vás.
    Petr Sorré, ALISO.

• rychlost, dobře zabaleno a správný výběr přepravní společnost.

Vážený zákazníku,
    děkuji za Vaší recenzi, jsem rád, že jste byl s našimi službami spokojen.

Petr Sorré, ALISO.

• Super obsluha a servis.Tahle firma jsou fakt profíci se vším všudy.Rád tam zajedu z další zakázkou.Všem vřele doporučuji.

Vážený zákazníku,
    děkuji za Vaší recenzi. Jsem rád, že jste byl s našimi službami spokojen a že ALISO doporučujete dalším zákazníkům.

Petr Sorré, ALISO.

• Rychle dodáno, bez závad.Super.

Vážený zákazníku,
    děkuji za Vaší recenzi, jsem rád, že jste byl s našimi službami spokojen.

Petr Sorré, ALISO.

ochota a bezchybne poradenstvi po telefonu s vyberem spravne varianty konektoru :)

Vážený zákazníku,
    děkuji za Vaší recenzi, rádi poradíme i příště.