• zakoupeno v ESELL.CZ před 2 týdny

Dobrá

• zakoupeno v ESELL.CZ před 3 týdny

Super. Rychlost. Komunikace.

• zakoupeno v ESELL.CZ před 1 měsícem

Velká spokojenost a rychlost doručení objednávky. Doporučuji.

• Rychlost, dobrá informovanost

• Bez problémů.

vše bylo ok

• rychlost opravy
    • ochota
    • kvalita

• Doručení do 2 dnů jak mi bylo řečeno, děkuji
  • zakoupeno v ESELL.CZ před 4 měsíci

Zboží dorazilo v pořádku a dobře zabalené. Mají v e-shopu veliký výběr zboží.

• zakoupeno v ESELL.CZ před 2 měsíci

Zboží bylo dodáno bleskově.

• zakoupeno v ESELL.CZ před 6 měsíci

• Motorce asi po 15 motohodinách začne docházet, že je vyrobená z Číny a přestane jezdit. Doporučuji koupit si značkovou (KTM, Kawasaki), která je sice dražší, ale komponenty v motorce neodejdou po 15 motohodinách.

Reakce obchodu ESELL.CZ

Vážený zákazníku,
    Mrzí nás, pokud máte problémy se zakoupenou motorkou, ale srovnávat čínu se značkovou motorkou nemůžete ani kvalitou, ani cenou, rozdíl v ceně musí být někde znát.
    I u takto levné motorky, ale není běžné, aby díly vydržely pouze 15 motohodin. Naopak je pravdou, že i u Vámi zmiňované KTM, či u kterékoli jiné značky se může stát, že nějaký konkrétní díl, prostě nevydrží to co by měl, v tom případě přichází na řadu záruka.
    My od Vás žádnou reklamaci neevidujeme, takže nevím jaký problém s motorkou máte, nicméně Pitbike 125cc Ultimate Thunder 17x14, který jste si u nás zakoupil patří mezi nejlepší čínské výrobky, které můžete v ČR v této cenové kategorii sehnat. Tento konkrétní model se vyrábí ve stejné továtně, jako o dost dražší anglický STOMP.
    ESELL

• rychlé dodání zboží
    • vyobrazení zboží

• zakoupeno v ESELL.CZ před 2 měsíci

Zboží mi došlo do týdne po objednání, naprostá spokojenost

• zakoupeno v ESELL.CZ před 9 měsíci

• Bohužel žádná
    • Vše vysvětleno níže v mé zkušenosti a názoru

Podělím se s Vámi o osobní zkušenost s toutou firmou.
    V dubnu roku 2019 jsem zakoupil koloběžku Ultimate 1000w černou( nosnost udávaná výrobcem až 120kg, dojezd až 3Okm/úsporný režim/).
    Po 14 dnech užívání(zakoupeno výhradně na cesty z/do práce) se koloběžka porouchala. Při běžné cestě do práce se začalo kouřit z motoru a finíto. Má cesta do práce byla cca 5km tam a 5km zpět. Musím též zmínit, že koloběžka žádala každý večer dobíjet, což byl jeden z mnoha rozporů udávaný výrobcem.
    Odvezl jsem koloběžku na první reklamaci. Pan Hvězda ,který se mnou řešil první reklamaci, byl příjemný, uznal, že se pravděbodobně spálil motor a že ho nejspíše rovnou vymění. Kus za kus. Byl jsem spokojen s jeho přístupem.
    Bohužel nadšení z koloběžky netrvalo dlouho. Tentokrát vydržela 3 týdny a nastal úplně stejný problém.
    Odvezl jsem koloběžku na druhou reklamaci. Tentokrát nejspíše pan HVĚZDA ukázal svou pravou tvář a svůj neprofesionální přístup.
    Při přijímání koloběžky na druhou reklamaci mně p.Hvězda už předem informoval, že reklamace nejspíše nebude uznána, že je koloběžka přetěžována, myslel nejspíše to, že jí přetěžuji svými 80 kg. No dobrá, řekl jsem si. Nejenom, že je prodávající povinen výrobek pouze přijmout na reklamaci a nechat posouzení na odborném servisu, ale také by měl být slušný, což se v tomto případě nestalo. Reklamace byla překvapivě zamítnuta, z důvodu přetěžování.Takže 8.měsíců starou koloběžku mi neopravili, reklamaci zamítli. Musel jsem zaplatit 3.500 kč za nový motor.
    NEDOPORUCUJI tuto firmu. Prodají vám výrobek, jsou milý, vše super a ve chvíli, kdy výrobek přestane fungovat, se s vámi baví, jednají s vámi jakou s onucí a jste jim ukradení. O tom, že dovolat se k nim je nadlidský výkon se snad ani zmiňovat nemusím.
    PŘÁTELÉ velmi dobře zvažte nákup u této firmy, vyhnete se tak budoucím problémům a neochotě ze strany této firmy.
    Pěkný den všem

• Rychlé vyřízení a dodání

• OK.

• Pohodovou zakazku
  • zakoupeno v ESELL.CZ před 3 měsíci

• velicé výborná komunikace i po telefonu ohledně dotazu na zboží.

Jsem stouto společností vélmi spokojen vždy mi bylo doručeno zboží v termínu a nebo mě informovalí že se musí yboží které momentalně není na skladě musí objednát a pak dají vědět což také učinilí,není nic s čím bych byl nespokojén.Přejí v novém roce 2021 hodně úspěchu