• obchod s eknihama= možnost stažení produktu ihned. eReading nabízí i tituly z mediální skupiny Albatros, které jinde jako eknihu neseženete
    • Vytváření eknih eReadingu příliš nejde. Oba tituly, které jsem v tomto nákupu zakoupila, byly s exkluzivitou pouze pro eReading. Tedy je vytvářel někdo "jejich" (pro ně). Bohužel min.formát mobi byl ve stavu horším, než běžný amatér vytvoří digitalizaci a upraví OCR: spousta chyb ala absentující písmena, odřádkování uprostřed věty, záměny písmen na číslice a obráceně.... prostě strašná typografie, že se to špatně četlo! A cena eknih byla dost vysoká!

jedinou výhodu vidím, že nabízí i evýpůjčky. Bohužel komunikace, resp.odpovědi na mé dotazy (resp,.stížnost na úpravu eknihy) jsou nulové, eknihy, které se jinde, než v eReadingu, sehnmat nedají, jsou se špatnou úpravou, až se to nedá číst... přijde mi, že je jejich čtenáři vůbec nezajímají! :(

Reakce obchodu eReading.cz

Můžete nám prosím napsat na [email protected], rád bych tuto věc prověřil. Díky

• nedobře vysvětlené stahování na stránkách (při stahování i po něm se ukazuje "Připravuje se"), problémy se stahováním knih, člověk stráví hodinu, aby knihu opravdu stáhl a musí poslat dva maily s dotazem, přičemž obchod nekomunikuje zrovna nápomocně.

Ze dosud vyzkoušených prodejců e-knih byl tento nejhorší, budu nakupovat jinde.

1. "Nakupovala" jsem v akci ČD e-kniha zdarma za nákup jízdenky. Nedalo se vybírat z celé nabídky, jen z pěti knížek, což se zjistilo až po kompletní registraci v e-shopu.
    2. I když jsem okamžitě odhlásila zasílání newsletteru, byl mi po deseti dnech zaslán.
    3. Kniha je pouze ve formátu pro čtečky, nelze ji stáhnout jako PDF.
    Co by člověk nechtěl, když je to zdarma, že?

• spojení slevy s nákupem v shopu ČD.
    • Jedná se jen o 5 jimi vybraných knih.

Dát si pozor na zavádějící znění akcí.
    Nešlo mi intuitivně (ani jinak) využívat akci.
    Místo aby se zadal při realizaci produktu, jako je to jinde, je potřeba realizovat několik zcela netipických kroků. Jinak se ale asi snaží být dobrým obchodem.

zakoupila jsem si rusko-český slovník ve formátu ePub, nelze ho stáhnout, stránka hlásí error. Kontaktovala jsem se s obchodem přes chat, byla mi přislíbena náprava a odpověď na mail, stále čekám na odpověď....knihu nelze stáhnout.

Až po tuto kolizi jsem spokojená co se týká rychlosti nákupu(přes kredit) i komunikace na chatu(velmi vstřícné a příjemné jednání), jen to jaksi nedospělo ke zdárnému konci - že si zakoupené zboží stáhnu do čtečky a budu ho používat.

• Vlastní čtečka s aplikací napojenou na obchod, díky které je možno si knihy i půjčovat (byť jsem to osobně zatím nevyužil).
    • Aplikace v originální čtečce tohoto obchodu je pomalá; v žádné zakoupené knize (4 knihy) nezobrazuje uvozovky v přímé řeči (nezdá se to, ale knihy v častými dialogy jsou díky tomu prakticky nečitelné). Aplikace také neumožňuje realizovat nákup, pouze si stáhnout již zakoupené knihy, takže to reálně není velká konkurenční výhoda vzhledem k poměrně funkčnímu web browseru, umožňujícímu stejně dobře stáhnout knihy z jiných eshopů.

Zavedený český obchod se solidním výběrem eknih a přehledným webovým rozhraním, provozujícím vlastní e-ink čtečku. Na té by však bylo potřeba ještě zapracovat - především, co se týká výdrže baterie a funkčnosti integrované vlastní aplikace.

• kvalita stránek, nutnost přihlášení pro ČD bonus, nabízené tituly

Po první,co nevím,co jsem nakoupil.Vůbec si nepamatuji,že jsem tady tuto knihu koupil,není v seznamu stažených souborů,prostě nikde.Tak nevím,kde je chyba...

• Zdánlivě skvělý distribuční systém.
    • Matoucí informace, nelogické strukturování a nefunkčnost objednání.

Ani zadarmo.

Reakce obchodu eReading.cz

budeme moc rádi, když nám své poznatky sdělíte na management (@) eReading.cz

Nedoporučuji proto, že od nákupu dostávám každý den spam s nabídkou, přestože jsem o zasílání nabídek zájem neprojevila.

• Ihned po nákupu spamuje mailovou schránku...

Za poslední týden dorazilo do mé schránky 6 emailů a v mailu je mají nefunkční odkaz pro odebrání emailu z databáze. Po ručním upravení odkazu pro odhlášení se sice zobrazí, že byl email odebrán, ale otravné maily chodí dál.

S objednávkou jsem spokojen, ale s tím otravováním ne. Kdyby to šlo odhlásit, pochopím to. Toto otravování mě od dalšího nákupu spíše odradilo.

Koupil jsem elektronickou publikaci na voucher za nakup jizdenek u Ceskych drah. E-publikace ma extenzi .epub , kterou na pocitaci neprectu. Vzhledem k tomu, ze ctecku nemam, je mi publikace k nicemu.

Reakce obchodu eReading.cz

Kdybyste kontaktoval naší zákaznickou podporu, tak by vám poradila, jak otevřít soubor ePub v počítači. Toto hodnocení není férové, protože se jedná o neznalost a neochotu získat informace k věci, která je pro vás nová.

• Mala nabidka

Reakce obchodu eReading.cz

Malá poptávka ... proto nakladatelé neinvestují do výroby e-knih. Jinak zajímavé hodnocení.

• Absolutně neodpovídají na e-maily!

• Zajímavé tituly
    • podpora na webu - chat, která mi slíbila pomoc při řešení mé reklamace a již je to více než 10 dnů - bez reakce a jakékoliv pomoci, rozhodně nedoporučuji

přeji zákazníkovi, který se rozhodne utratit své peníze v obchodě eReading.cz, aby mu štěstí přálo a nemusel se obracet na podporu eReading, která je bez zájmu o zákazníka, jakékoliv empatie a vstřícnosti pomoci zákazníkovi řešit vzniklý případný problém

Reakce obchodu eReading.cz

Moc se omlouváme, bohužel nikdo není 100% - ani my. Prosím ozvěte se na [email protected] a dáme věc rychle do pořádku.

• Pomale nacitani webu. Neslo uskutecnit rychlou platbu. Na moji otazku nikdo nereagoval.

Ja uz s nimi nakupovst nechci.

• Zaplatila jsem knihu a nikdo mi nedal vědět, kde si knihu stáhnout. Po týdnu jsem úplně zapomněla, že jsem si něco koupila, nebýt vašeho dotazníku.

• Technická pomoc byla na úrovni žáka prvního stupně ZŠ

Pokud se nevyznáte perfektně v čtečce Kindle a jejich technických možnostech, buďte připraveni, že technická podpora obchodu vám bude na nic!

Reakce obchodu eReading.cz

inu, nemůže být každý den posvícení

• Poličky na knížky jsou už zaplněné, do kindlu se vejde knížek spousta.
    • Procházení dostupných knih je nepohodlné, design je zastaralý. Většinou nakupuju to, co přijde mailem v akci, protože procházení katalogu mě do pěti minut přestane bavit.

V době nákupu zřejmě měli rozbitý export do kindlu. Knížky nebyly doručeny automaticky a stažené kopie nebyly kompletní. Problém jsem nahlásil, ale nedostal jsem žádnou odpověď. Po pár dnech jsem zkusil akci opakovat a vše již fungovalo.

Vyzvednutí knihy jako dárku je poměrně složité, očekávala bych snazší navigaci pro obdarovaného.