• Perfektní komunikace
    • Velmi kvalitní nábytek

S ERA nábytek jsme maximálně spokojeni. Vybavili jsme celou ložnici. Manžel jako truhlář si nábytek neuvěřitelně pochvaluje. Masivní zpracování. Vždyť jedna skříňka váží 80 kg! Zboží bylo doručeno vždy ve udaný čas. Nemáme co vytknout. Až budeme zařizovat další pokoje, tak už jedině ERA nábytek.

• Kladné vyřízení reklamace dvířek, které měly vadu
    • Kvalitní nábytek za dobrou cenu
    • Málo fotek a popisu nábytku na webových stránkách

• ačkoli bylo dodáno poškozené zboží, reklamace nebyla uznána
    • nekorektní jednání

Výrobek není nijak kvalitní, desky jsou poškozené a dost ušmudlané. Podprůměrná kvalita výrobku.

Reakce obchodu ERA Nábytek

děkujeme za Vaše vyjádření. Dovolte nám reagovat.

Reklamovali jste u nás poškození jedné z desek u objednané skříně. Tato reklamace však z Vaší strany proběhla až po sestavení celé skříně. Vzhledem k tomu, že poškozená deska byla jednou z nosných částí skříně a v případě výměny poškozené desky by bylo potřebné opětovně demontovat celou skříň, výrobce tuto reklamaci neuznal. Výrobce se, na základě Vámi zaslaných fotografií, vyjádřil, že se jedná o mechanické poškození a nikoliv o výrobní vadu.

Bohužel v tomto případě bylo nutné reklamovat poškozenou desku před samotnou montáží a skříň nemontovat.

Vzniklá situace nás velice mrzí.

ERA Nábytek.cz

• Rychle dodani.
    • Super komunikace.
    • Ochotny personal.
    • Pekny moderni nabytek.
    • Nenabizi vynos nabytku.
    • Slozitejsi montaz.

Bezproblemovy nakup, vse probehlo hladce a rychle. Ocenuji kvalitu komunikace, obchod mi volal 2 dny pred dodanim a zbozi dodal v avizovany cas. Ochotny ridic. Montaz byla trochu narocnejsi, ale s nabytkem jsme spokojeni. Vrele doporucuji.

• Kvalitní materiál

Nakupoval jsem obývákový nábytek Kenya - Mile mě překvapila kvalita výrobků (korpusy jsou z lamina 32mm). Drobným nedostatkem je že šuplíky jsou pouze lepené na kolíčkách, což mi nepřijde jako nejpevnější spoj. Celkově jsem však velmi spokojen. Komunikace obchodu je na dobré úrovni, dodání nábytku bylo taky velmi rychle (rozhodně dříve než avizovaných 2 - 5 týdnů).

• Žádná komunikace,nekompletní použité zboží

Obchod nalezen jako ověřený na vyhledávači nábytku Favi;bohužel špatná zkušenost-jeden kus nábytku(židle)přišly bez montážní sady šroubů,obaly byly zašlé špinavé a jedna podnož k židli byla již použitá-byly na ní ponechány privrtané vysoké bíle podložky.
    Někdo to evidentně ve skladu naházel do krabice a bylo mu evidentně jedno-že vše není kompletní a košer.Tak nějak si představuji prodej nábytku v rozvojové zemi-nikoli v kulturním světě.Za mne již nikdy víc tento Era obchod!

Vážená paní Albrecht,

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Vaše negativní zkušenost spojená s nákupem v našem obchodě nás velice mrzí, rádi bychom se však ke vzniklé situaci vyjádřili.

Za chybějící sadu montážních šroubů, o které jste nás informovala emailem 25.5.2018, se ještě jednou omlouváme. Šrouby jsme od výrobce naskladnili 28.5.2018 a doporučenou zásilkou Vám je odeslali následující den 29.5.2018.

Jak jsme Vás informovali emailem, dle vyjádření výrobce jsou podložky namontovány na nožičkách pouze u židlí v bílé a žluté barvě, u ostatních barevných kombinací podložky namontovány nejsou. Vzhledem k tomu, že jste objednala židle ve 4 různých barvách a jedna z nich byla žlutá, měla proto pouze tato jedna židle podložky namontovány.

Nesouhlasíme proto s Vaším tvrzením, že židle byly používané. Prodáváme výhradně zboží nové, nikoliv použité. Zároveň jsme Vám nabídli možnost výměny podnože v případě, že jste přesvědčená, že je podnož používaná, k dané nabídce jste se bohužel nevyjádřila.

Je nám líto, že komunikace z naší strany se Vám jeví jako nedostatečná. Zboží jste objednala 3.5.2018, kdy Vám byl zároveň odeslán potvrzovací email o přijetí objednávky. Následující den 4.5.2018 jsme Vám zaslali informativní email oznamující, že objednávka se již vyřizuje a 10.5.2018 jsme Vás emailem informovali, že objednávka byla vyexpedována. Jsme přesvědčeni, že komunikace z naší strany byla dostatečná, zboží jsme rovněž odeslali ve velmi krátkém termínu vzhledem k tomu, že obvyklá dodací lhůta činí 2-5 týdnů.

Je nám líto, že jste s nákupem u nás, I přes veškerou naší snahu, nebyla spokojena.

ERA Nábytek

• kvalitni nabytek, komunikace, rychle dodani
    • nelze platit kartou

spokojenost

Dobrý den paní Ivo,

děkujeme za Vaši reakci.

Platby kartou budou umožněny v průběhu několika následujících týdnů, jakmile budou dokončeny všechny potřebné náležitosti.

• + 100% doporucuji
    • + Vse je plne automatizovano a vy jste o kazdem kroku informovani e-maily

kvalitni zbozi za rozumne ceny

• komunikace s prodejcem, kvalitni nabytek
    • prozatim nic

doporucuji vsem

• Vsechno perfektní , jeden z najlepších internetových obchodu v Čechách

Nábytek vysoké kvality.

• rychle dodani a velmi dobra komunikace
    • nenabizi vynos

spokojenost

Dobrý den paní Helčo,

děkujeme za Váš příspěvek.

Bohužel výnos nábytku nemáme prozatím v nabídce. Po předchozí domluvě je však možné zajistit asistovaný výnos, kdy Vám řidič s výnosem nábytku pomůže.

Věříme, že jste s výběrem dětské sestavy spokojena.