Rychlé a naprosto bezproblémové.

Všechno v pořádku, není co vytknout

rychlost

• Spolehlivost
    • žádná

Spokojenost

• Dobrá cena, rychlé dodání.

objednávka byla ihned vyřízena, doporučuji

Nepřišlo potvrzení o objednávce, ale výzva k hodnocení od Heuréky ano, takže chyba v emailu nebyla. Eshop zřejmě neumí základní funkce. Chybí tel. číslo na jejich webu. Po dvou dnech na otázku co se děje s mou objednávkou, odpověděli, že čekají na platbu. Píšu, aby mi poslali platební údaje. Bohužel bez reakce.

• Vše na 1*

Všechno ok jen jsem neobdržel fakturu ke zboží,doufám že dorazí.Zdraví Jurča Petr

• Dobrá komunikace a vstřícnost obchodu.
    • Přehlednost stránek.
    • Rychlost dodání.
    • E-shop není v součastnosti zařízen pro platby kartou. Pouze bankovní převod či dobírka.
    • Nic mě jinak nenapadá.

S tímto obchodem jsem velmi spokojen. Dobrá komunikace obchodu, přehlednost stránek, rychlost dodání. Nemám co bych vytkl. Možná jen to, že E-Shop není zařízen pro platby kartou. Pouze bankovní převod, či dobírka. Doporučuji.

20. 9. 17:30 Přijata objednávka. 22.9. předal dopravce. Balení - pouze zastrečkováno (alespoň ale není příliš odpadu). Místo 2ks jedné z položek byl v balení pouze 1ks. Chyba se může stát, proti tomu nic nemám. Prodejce kontaktován mailem s fotkou hned po rozbalení a 3x pokus o telefonické spojení - vše bez reakce (dnes 30.9.).

Perfektní komunikace-přehledné stránky--velmi brzké dodání

• Dodají zboží od jiného výrobce, s jinými parametry a nekompletní.

Objednal jsem si výrobek značky DAŽICE, dodali mi výrobek stejného označení OKH 125 NTR/HV ale značky THERMONA, který nemá přepínací termostat a štítek má na 24 voltů místo 230V jak je to u výrobku DRAŽICE. Také v ovládacím panelu asi hodně chybí, byl tam jen spínací termostat. Realizační firma musela použít přepínací termostat z vyřazeného bojleru neboť i zakoupený termostat k bujleru DRAŽICE do bojleru THERMONA nepasuje. Ani dodaný pojistný ventil k bojleru nefunguje jak by měl, při kontrole otočením kohotku stříká vodu na všechny strany. Problém je v tom, že to všechno se dovíte až vám firma zanese bojler do sklepa a chce uskutečnit objednanou realizaci. Jinak bych výrobek vrátil.

• Rychlost dodání a cena
    • Žádná

perfektní rychlost dodání zboží

Dobrá cena a rychlost dodání.

• I když velká vzdálenost, vše fungovalo skvěle, pochvala +
    • OOO

Jednání obchodu, rychlé dodání, příznivé ceny.

Rychlé odeslání i doručení. Sice trošku dražší doručení, ale doručeno rychle, koupený magnetický filtr už je nainstalován.

rychlé dodání