Bez problémů

• Rychlé doručení

• Byla jsem spokojená
    • O žádných nevím

Všechno v pořádku, velmi rychlé dodání.

Zboží zatím nedoručilo, hlavně, že už obchod nezapomene poslat odezvu i když jsem o to nestála.

• Musel jsem si napsat o termín dodání

Výrobky kvalitní a funkční

...po tydnu napsali, ze zboží už nemají! Posílám podnět pro ČOI

Perfektní, rychlé dodání i v této nelehké době.Vsem doporučuji.

• Rychlost vyřízení objednávky

VŠE O. K.

Rycle doruceni , dobra komunikace, vse v poradku , obchod doporucuji.

Spolehlivý a celkem rychlý i v této době

• Rychlost doručení + kvalita zabalení zboží
    • Nekorektní jednání zaměstnance.

v žádném případě nedoporučuji tento obchod. Vadilo mi nekorektní - hodně mírně řečeno - zaměstnance. Objednal jsem si dva antibakteriální gely. Dokážu pochopit, že gely nejsou, ale když jsem se cca 3 x dotazoval v průběhu cca čtyř dnů, tak jsem vždy byl ujištěn, že zboží cca do dvou dnů dorazí na zásilkovnu. Naposledy to bylo v den, kdy jsem o několik hodin později obdržel info mail, že objednávka byla stornována, protože gely nejsou !!! Tato firma je zřejmě zvyklá místo férového jednání dělat ze zákazníků voly !!!

Reakce obchodu EPPS

Do dnešního dne jsme měli recenze na 100% , po situaci která nastala v ČR recenze jdou dolů , máme denně 400 objednávek na zboží které nemáme skladem i tak všichni objednávají . nedokážeme uspokojit všechny zákazníky, nejsme výrobci ale prodejci , kdyby zákazníci nebláznily tak by takový chaos nebyl . A to slovo VOLE , je vizitka vaší inteligence a nepochopení stavu v kterém se všichni nacházíme.!!!!!!!!!!

Vážení přátelé a ostatní lidé, poslední události kolem nemoci Covid 19 mně přesvědčili o tom, že opravdoví hrdinové a celebrity národa nejsou umělci, herci, sportovci, ale všichni ti obětaví lidé ve zdravotnictví a ve složkách zajišťující bezpečný chod státu.

Děkuji Vám.

29.2. 2020 potvrzena objednávka, bude doručena do 7 dnů, dle sdělení obchodu. 10.3.2020 objednávku obchod stornoval. Tak jaká asi může být zkušenost s tímto obchodem.... Jedině negativní. Opravdu nechápu proč obchod nabízí zboží o kterém zřejmě ani neví, zda ho bude mít na skladě. Tím si dobré jméno nedělá. Naopak. V žádném případě služby tohoto obchodu nedoporučuji.

Reakce obchodu EPPS

Při objednávce vidíte že zboží NENÍ skladem , píšeme česky a červeně do 5 dnů , pokud člověk nečte, tak už nemám tušení jak to máme zákazníkovi zdělit!!!!!!

Přestože obchod potvrdil objednávku, bylo mi doručeno bez upozornění a mého souhlasu jiní zboží, byť určení zůstalo stejné.
    Až na můj dotaz se omluvili a nabídli zpětvzetí zboží.

Reakce obchodu EPPS

za 50 ml lahvičky posíláme 100 ml stačí se jen podívat na obal!!!!!!

• Objednaný zázvorový sirup nedorazil, jen gely. Proč nedorazil- žádné info z obchodu jsem zatím nedostala

• Nabízené nedostatkové zboží dodali!

• Dobrá komunikace