• Zkušenost dobrá

Výborná komunikace obchodu, rychlé dodání. Dostatečná nabídka velice kvalitního materiálu za solidní cenu.

• Objednávka okamžitě vyřízena! Úžasné!

velký problém s doručením výrobku. Není jiná možnost než dpd

:-)

• rychlé doručení zboží
    • perfektně zabaleno

výborný eshop zatím vždy objednané zboží dodal obratem

• perfektní rychlé doručení

okamžitá reakce a rychlé, bezproblémové dodání zboží

• Kvalitní zboží - výborné jsou hlavě crossové tejpy

Mohu doporučit. Již několikrát jsem zde nakupoval, jak tejpy z hedvábí , z bavlny, tak i cross tejpy a všechny jsou výborné .
    Plánuji zde také koupit učebnice o kinesiotapingu. Kamárdka absolvovala školení od firmy epostape.cz , kde učebnice (skripta dostala) a doporučila mi je.Jsou prý výborně zpracované a přehledné.

• Rychlost, bez problémů
    • Mohl by být větší výběr barev

Spokojenost

• velmi dobrá komunikace i telefonická

doporučuji tento obchod

Se svou objednávkou jsem byla velice nespokojena, co se týče komunikace a objednávkového procesu. Web je nepřehledný, když jsem konečně vložila zboží do košíku a vyplnila všechny požadované údaje, u dopravy a způsobu platby byla jen jedna možnost, což mi přijde nevyhovující. A na závěr, aby toho nebylo málo, po odeslání objednávky se nezobrazilo žádné potvrzení přijetí, ani na emailovou adresu nepřišlo žádné shrnutí a potvrzení objednávky, její konečnou cenu či předpokládanou délku dodání. Působilo to na mne dojmem, že se objednávka stornovala. Jaké však bylo po pár dnech mé překvapení, když mi ráno volal kurýr, že má pro mne balíček! Ani on, ani já jsme přitom nevěděli, kolik mám vlastně za balíček zaplatit. Jinak zboží přišlo nepoškozené, alespoň to. Příště však již zde neobjednám.