• bleskové dodání, vše v pořádku

• Rychlost a ochota

• Krásné balicí papíry
    • Nádherné designy

• Objednávka na prodejně nachystana dříve, i když bylo před vánočními svátky

• S tak milým a vstřícný jednáním jsem se už dlouho nesetkala! Udělala jsem chybu při zadávání platby a zásilka málem nedorazila na Ježíška. Ale díky milému jednání a ochotě paní nebo slečny se vše stihlo!! Jeďte jednou moc děkuji!

• Zajímavá a originální nabídka

• moc roztomilé produkty :)

• super rychlost i jednání prodávajícího

Krásný design

rychlé a bezproblémové dodání

• Krásné vystavené věci
    • Krásné vystavené věci, které vás přesvědčí o tom, že si je musíte koupit.

• krásné zabalení
    • kvalitní produkty
    • rychlá doba dodání
    • dobrý materiál
    • pečlivá práce
    • žádná

balicek jsem si osobne vyzvedla a uz jen zvenku byl nadherny :) po otevreni jsem take byla prekvapena, jak kvalitni ty sesity byly. urcite objednam znovu a tesim se na to!

Termoska, kterou jsem objednávala je oproti jiným obchodům dražší, ale neteře chtěli přesně tyto.

• Naprosto dokonalé, krásné věci
    • Zboží bylo precizně zabaleno

• Ochod jako takovy ok
    • Moc nefunguje doručení do zasilkovna boxu, nejdřív napíšou, že to tam dorazí, pak že nedorazí, pak že si mám vybrat jinou pobočku zasilkovny a nakonec to po par dnech dorazi do původního zasilkovna boxu... chapu ze jsou vánoce a mam pochopení pro zpoždění zasilek a proti tomu nic nemam. Ale tenhle chaos mi přijde mimo. Kor když ten konkrétní zasilkovna box se všude aktuálně ukazuje jako volný.

Reakce obchodu ePipí

Dobrý večer, Jakube,

Máme radost, že z naší strany bylo vše ok, doufám že Vám objednávka budě dělat jen radost. :)

Co mě mrzí je, že jste využil formulář Heuréka pro hodnocení našeho e-shopu jako poskytnutí zpětné vazby dopravci. Být to na nás, tak všechny typy boxů nahned vypneme, jsou stále plné, lidé si musí vyzvednout zásilku během 2 dnů a dost často jsou i nějaké technické potíže... (a ještě si představte, že musíme vysvětlovat lidem, kteří chtějí platit na dobírku, že si vybrali Alzabox a Zásilkovna po nich chce platbu online, a že my si to opravdu nevymysleli...)

Bohužel ale ne všichni mají (třeba na menším městě) možnost využít služeb klasické pobočky Zásilkovny nebo Balíkovny a mají jen box. Byla by škoda lidem z tohoto důvodu nedodávat naše produkty. Hlavně v době, kdy se boxy všeho typu u všech dopravců masivně rozšiřují a jsou tak asi (bohužel) hudbou budoucnosti internetového prodeje a jejich vypnutí by nám jen silně uškodilo. Když je nebudete vybírat, dopravci je možná poté přestanou stavět na každý roh.

Pokud byste se rozhodl nekazit hodnocení našeho e-shopu kritikou dopravce, budeme rádi za upravení recenze a nasměřování zpětné vazby tam, kam asi měla mířit původně. :)

Mějte se krásně, klidné prožití svátků,

Jakub V, ePiPí

Spokojenost

• Krásné zboží.

• Moc krásný balíček
    • Česká tvorba
    • Rychlé odeslání

Přišla opravdu krásně zabalená zásilka a uvnitř moc hezké zboží :)

• Rýchle dodanie
    • Skvelá komunikácia
    • Krásny výber
    • Prenádherný darček k objednávke

• Originální krásné věci
    • Rychlé doručení a perfektní zabalení
    • Radost nakupovat