• Kvalitní zboží,
    • dostal jsem ochutnat e-liquid LIQUA
    • Skvělá kumunikace,
    • pokud si nevím rady vždy poradí.
    • dostupnost zboží, a co nemají rychle objednají,
    • ceny,
    • Hlavně to mám blízko mého bydliště
    • Zatím jsem nic nenašel

Vyzkoušejte mohu jen doporučit :-)

• do 24 hodin bylo zboží dodáno přesně jak jsem si vybrala.
    • Kvalitní komunikace,
    • Super výběr liquidů různých značek a e-cigaret,
    • zajímavé ceny
    • nevim

Prostě doporučuji a budu na tomto e-shopu nakupovat.

• Vždy, když zatelefonuji, téměř okamžitě si mohu zboží vyzvednout a vybrat na místě.
    • Výborná komunikace
    • nízké ceny,
    • ochota a skvělé jednání
    • kvalitní zboží
    • nevím

Doporučuji, jsem spokojen

• Výhody obchodu nevidím bohužel vůbec žádné.
    • Hlavní slabinou obchodu je pan majitel.

Abych to vzala od začátku - se zbožím mi nepřišla prodejka ani faktura a jeden z přehrávačů byl už očividně použitý. Ten nefungoval ani po nabití - lépe řečeno se zapnul a hned nato opět vypnul. Druhý nereagoval na tlačítka volume. Volala jsem panu majiteli, že se zbožím nejsem spokojena a už tehdy byl VELMI nepříjemný. Pokračovali jsme tím, že jsem zboží odeslala zpět k prodejci, ovšem ze společnosti, kde pracuji, v čemž bych neviděla žádný problém. Pan majitel ovšem zásilku vůbec nepřevzal a měl velký problém s tím, že si můžu dovolit poslat ji z jinama, než z České pošty. Na to jsem tedy zásilku posílala ZNOVU, tentokrát z pošty, kde jsem zaplatila poštovné 130;- Kč. Podle zákona, pokud zboží reklamuji mám nárok na úhradu poštovného v plné výši (obojí poštovné). Toho se mi nedostalo a po velmi nepříjemném telefonátu a ostré výměně názorů, kdy se mi pan majitel snažil vnutit, že přehrávače jsou naprosto v pořádku, že to byl tedy "můj výmysl" poslat je zpátky, jsem dospěla k názoru, že to bylo naposledy, co jsem tento internetový obchod použila.

Reakce obchodu eparnik.cz

Rád bych reagoval na tuto recenzi. Pokud se zbožím nedorazila faktura, je to samozřejmě naše chyba a fakturu na vyžádání ihned zasíláme emailem nebo poštou. Bohužel při odesílání většího množství zásilek se i toto může stát.
    Co se týče údajné reklamace, paní volala, že se zbožím není spokojena a chce vrátit peníze. Na to má samozřejmě ze zákona nárok a informoval jsem ji tedy, že po přijetí zboží zpět jí ihned peníze vrátíme. Asi týden po telefonátu mi přišel balík společností PPL. Na balíku od PPL byla naše adresa, dokonce špatně uvedená, ale nikde nebyl uvedený odesílatel. Odesílatel byl pouze www.petrklic.cz. Vzhledem k tomu, že tuto společnost neznám a vím, že existují společnosti, které rozesílají zboží, které si nikdo neobjednal, a pak po Vás požadují zaplacení, a vzhledem k tomu, že nejsem jasnovidec, abych věděl, jestli náhodou někdo z našich zákazníků pro danou společnost nepracuje, balík jsem samozřejmě odmítl převzít. Přitom by stačilo zvednout telefon, či napsat email nebo sms, že balík paní odesílá ze společnosti "Petrklíč" přes společnost PPL a s jeho přijetím by nebyl problém. Následně tedy paní volala, že jsem balík nepřevzal. Dohodli jsme se tedy, aby balík zaslala Českou poštou a uvedla i svoji zpáteční adresu nikoliv adresu internetového obchodu.
    Po doručení vráceného zboží, jsme zjistili, že mp3 přehrávače jsou zcela v pořádku. Upozorňuji, že zboží zasíláme vždy nové. Zboží vrácené od zákazníků prodáváme při našich dalších prodejních aktivitách jako bazarové, nikoliv zde na e-shopu. U zboží byl přípis, kde si paní stěžuje na závady, na jejichž základě chce zboží vrátit. Na mp3 přehrávačích jsme žádné závady neshledali, přesto má paní ze zákona nárok na vrácení zboží do 14 dnů, a tuto podmínku splňuje. Paní však dále žádá vrácení poštovného za vrácení zboží. Toto poštovné však hradí kupující. Paní byla okamžitě vrácena celá částka, kterou za zboží zaplatila (částka za zboží + částka za poštovné). Tímto tedy považuji celou věc za vyřízenou.
    Nespokojenost s našimi službami mne velmi mrzí. Myslím však, že záruka kvality závisí také na komunikaci zákazníka. Pokud zákazník nekomunikuje, ačkoliv má nějaký problém, vznikají zbytečné potíže a pak dochází k těmto situacím...
    www.oazacen.cz

• Nízké ceny
    • přehlednost zboží
    • jasné,srozumitelné a rychlé objednání
    • ochota
    • vstřícnost
    • slušné jednání
    • netuším

na poslední chvíli jsem vyřešila nákup dárku,věděla jsem co chci a to jsem dostala.
    Vše bylo během chvilky objednané,potvrzené a bylo jen na mě,kdy zboží vyzvednu
    Doporučila bych vyzkoušet.
    Jsem spokojená

Reakce obchodu eparnik.cz

děkujeme za kladné hodnocení, velice si toho vážíme.
    Petr Strach www.oazacen.cz

• Přehlednost zboží
    • Velký výběr
    • Dostupné ceny
    • Žádné jsem nenašla

Byla jsem s nákupem i s dodáním zboží spokojena a můžu jen doporučit

vše bylo v pořádku, s ničím žádný problém, obchod má dobré ceny

• snadná orientace na stránkách
    • osobní vyzvednutí
    • nevím

za 24 hodin máte objednané zboží
    spolehlivé jednání

Reakce obchodu eparnik.cz

děkujeme za kladné hodnocení, velice si toho vážíme.
    Petr Strach www.oazacen.cz

• Hlavně nejceny.
    • Rozšířila bych sortiment.

Levný a spolehlivý.
    Výborná komunikace.
    Obchod určitě doporučuji.

Reakce obchodu eparnik.cz

děkujeme za kladné hodnocení, velice si toho vážíme. Naši nabídku rozšiřujeme dle aktuálních možností, které závisí mmj. na nabídkách našich obchodních partnerů. Momentálně jsme pro Vás rozšířili nabídku e-liquidů o Dekang Silver Label 10ml.
    Snažíme se vždy vyhovět všem našim zákazníkům a naši nabídku tak budeme dále rozšiřovat. Petr Strach www.oazacen.cz

• přehlednost,dostupnost,jednoduché vyhlédání toho co chci

super vřele doporučuji

doporučuji, ideální nákup z domova

• Rychlost naskladnění, komunikace při výběru zboží, časová dostupnost

Určitě doporučuji pro nákup- vše proběhlo rychle, v pořádku, výborná komunikace

prima mile překvapen

• rychlost dodání a kvalita komunikace

• rychlost a nízké ceny

spokojenost

• nízké ceny
    • dobrá kvalita
    • dobrá komunikace

Doporučuji !!!! :)

Dobrý poměr kvality a ceny zboží, kvalitní servis a služby

• perfektní komunikace a vstřícnost
    • zajímavé ceny

Tento obchod jsem našla na internetu při vyhledávání zboží.
    Objednávka byla naprosto v pořádku a rychle vyřízena.
    Určitě bych obchod doporučila.