• Zboží ještě nedorazilo
    • Obchod nekomunikuje po mailu ani nezvedá telefon.

Rozhodně nedoporučuji. Mě tato zkušenost stála naštěstí pouze 300,-.

• Zatim jsem zboži nedostala, takže nemohu hodnotit jestli se mi libi. Musela jsem několikrat volat a mam obavy, že do Vanoc nedorazi jestli vůbec.

• špatná komunikace

Zboží bylo doručeno až po mojí urgenci o dodání.Když jsem po doručení balík rozbalila odrážedlo bylo poškozené.Plast ze spodní části čtyřkolky byl prasklí s úlomky v sáčku.Kvalita plastů je nevalná a pro děti mi přijde výrobek málo bezpečný.Okamžitě jsem volala a uvedené tel.číslo,ale bohužel mi to nikdo nezvedá.Na email také nikdo nereaguje. Nedoporučuji

Komunikaci by to chtelo zlepsit - zbozi skladem doslo az po tydnu a na maily jsem nedostal odpoved. Zadne sledovaci cislo ani predpokladany den dodani. Telefonicky dotaz ale vyresen hned.

• Po zaplacení objednávky nikdo nereagoval, žádná reakce nepřišla ani na email, který jsem poslala 5. den, objednávku začali vyřizovat teprve po mém telefonátu po týdnu...

Vše potvrzeno od začátku mého výběru, naprostá spokojenost.
    Určitě doporučuji

Reakce obchodu eOndrášek.cz

Děkujeme Vám za recenzi a v neposlední řadě za Vaši objednávku. Přeji hezký den.

• Rychlé odeslání
    • Bez problémová komunikace
    • Nádherné věci, lepší než na obrázku
    • Kvalita

Reakce obchodu eOndrášek.cz

Mockrát Vám děkuji za hodnocení a v neposlední řadě za objednávku v našem obchodě. Mějte se hezky.

Vše přehledné, rychle dodaní a ceny.

Reakce obchodu eOndrášek.cz

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení a také za objednávku v našem obchodě.

Velmi dobrá komunikace.

Reakce obchodu eOndrášek.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.