• Ochota, spolehlivost

Uvádí, že mají zboží skladem, reálně nemají nic a ani po měsící nejsou schopni dodat.

Reakce obchodu EO.CZ

Omlouvame se. Mame vazne potize s jednim z nasich dodavatelu. Museli jsme prerusit spolupraci. Zpusobilo to nam i nekterym nasim zakaznikum nemale problemy. Velice se za to omlouvame. Pozn: objednal jste 3.1., coz neni mesic, ale 13 dni. To nic nemeni na situaci, ze Vami objednane zbozi jiz nelze dodat (o teto skutecnosti jste byl informovan emailem)

• První objednání a zklamání, objednáno 2.1. 2020, ale zatím nevím ani kdy bude doručeno, zatím nemůžu zboží hodnotit.

Reakce obchodu EO.CZ

Rozumime Vasi reakci. Problemy s dodavkami nenastaly nasi vinou. Jeden z dodavatelu mel inventuru nasledovanou aktualizaci systemu. Bohuzel bez predchoziho upozorneni. Expedice se po problemech pomalu rozjizdeji.. Veskere doposud nevyrizene objednavky budou vyreseny hned zacatkem pristiho tydne. Omlouvame se Vam!

Skvělé vše,rychlé doručení,zboží v pořádku.

• rychlost dobrá cena

• Osobní jednání na velmi vysoké úrovni. Vynikající přístup ke každému klientovi, příjemná atmosféra a snaha o řešení problémů s provozem i výběrem IT.
    • Široký sortiment a dodací lhůty druhým, maximálně třetím dnem po objednání zboží.
    • Schopnost zajistit kvalitní záruční i pozáruční servis.
    • Ceny srovnatelné nebo často i nižší, než v jiných e-shopech s podobným sortimentem zboží.

Jsem rád, že v našem městě spolehlivě funguje po mnoho let tento obchod, který svou nabídkou a službami rozhodně nepatří k běžnému průměru na internetu. Přeji mnoho úspěchů v dalším podnikání...

Fundovaný a vždy ochotný personál. Radost nakupovat!

Zboži přišlo poškozené. Obal byl neporušený zboží poškrábáno. Muselo to být už na prodejně nebo skladu....Tenhle obchod už nikdy....

Reakce obchodu EO.CZ

Skoda, ze jste nas obratem nekontaktovali. Pouzite zbozi neprodavame. Situace mohla vzniknout i u naseho dodavatele. Kazdopadne z nasi strany se rozhodne nemohlo jednat o umysl a mrzi nas negativni recenze (prvni za 3 mesice).

Spokojenost

Obchod dobrý, objednávka vyřízená hned, akorát se někde zasekli při odesílání.

• Pro mne výhoda, že si zboží mohu vyzvednout osobně, obchod mám nedaleko a po domluvě s příjemným panem majitelem i v časech mimo otevírací dobu, už jsem nakupoval několikrát ...

DOPORUČUJI !!!

Reakce obchodu EO.CZ

Dekujeme za krasnou recenzi.

• Všechno bylo v pořádku a bez problémů

Jsem naprosto spokojen.

jsem velice spokojená

Perfektní komunikace, rychlé zaslání.

• Spolehlivost a ochota

• Vynikající,rychlá objednávka ,prostě vynikajíci.
    • ochotne jednání

vřele doporučují

• Super jednani

• Přehledné,rychlé,a vyborna komunikace.

Opravdu solidní jednání.

• spokojen