• výborné ceny

spokojenost

• ochota
    • sortiment Saloos - používám k masážím
    • ceny

příjemný obchod, dárky k objednávkám

Prostě se mi tady dobře nakupuje.

• ceny
    • rychlost a kvalita zaslání

jsem spokojen, zasílají vždy včas a ceny se mi opravdu líbí
    Dárková samoobsluha je super.

• Široký sortiment.
    • Velice dobré ceny.
    • Přehlednost výrobků.
    • Slevy na další nákup.

Objednala jsem kosmetiku Saloos za velice výhodné ceny. Dostala jsem navíc vzorek balzámu od této značky.
    Některé výrobky jsou bohužel jen v balení menšího množství, oblíbené výrobky bych brala ve větším balení.
    Dost dobře zabalené lahvičky, aby se nerozbily.
    Celkově jsem s tímto obchodem spokojená.

• nízké ceny

levné poštovné, rychlé dodání. Celkově jsem velice spokojená DOPORUČUJI

Prehledne, prijemne super... ;-)

maximálně spokojena doporučuji.... :-)

• cena zbozi+postovne=nejlevnejsi
    • nic nevim

cena, jednani, rychlost, vse bezvadne! DOPORUCUJI

S výrobkem jsem byla spokojena. Obchod mohu jen doporučit!

• perfektní komunikace, rychlé dodání

určitě doporučuji !

• Dobré ceny.
    • Přehlednost webových stránek.
    • Po dohodě je možný osobní odběr.
    • Nevím o žádných.

Byla jsem spokojená, doporučuji.

• hezký vzhled, sortiment Saloos a Biora, zajímavá tématika enioanatomie, dárky zdarma

Líbí se mi tento obchod, ráda v něm nakupuji, především Saloos.

• Dobrá skladba cen, nepředražené zboží, dárky ke každé objednávce, vynikající cenové akce
    • chtělo by to rozšířit sortiment

Velmi se mi líbí tento obchod z hlediska sortimentu Saloos a serióznosti. Dobře se komunikuje, jsou spolehliví.

Výborné ceny, tryskové zaslání zboží, zajímavé informace, přehledné stránky = maximální spokojenost, doporučuji.