• Spolehlivost, rychlost

• Odstiny permanentich laku vubec neodpovidaji barve laku v realu. Chtelo by na tom lepe zapracovat…

Reakce obchodu ENII-NAILS

Milá zákaznice, děkujeme za Vaši reakci, budeme se snažit upravit odstíny laků tak, aby odpovídaly realitě. Je to složité, každý monitor a přenašeč zobrazuje odstíny odchylně. Krásný den a celé velikonoce Vám přeje tým ENII NAILS. :-))

• Velmi ochotný personál, který pomůže s vhodným výběrem a radou

Reakce obchodu ENII-NAILS

Rychlé vyřízení objednávky a doručení, objednávka kompletní a vše krásně zabaleno. Navíc jsem k první (a větší objednávce) dostala dáreček – 2 laky, za které moc děkuji – velmi mě toto gesto potěšilo.

Reakce obchodu ENII-NAILS

Milá zákaznice, děkujeme za Vaši hezkou recenzi, velmi si jí vážíme a děkujeme! :-)) Jsme tady pro Vás. Váš tým ENII NAILS.

• Velmi rychlé doručení

Reakce obchodu ENII-NAILS

Milá zákaznice, děkujeme za Vaši hezkou recenzi, velmi si jí vážíme a děkujeme! :-)) Váš tým ENII NAILS

• Skvělý výběr kvalitních produktu za super ceny. Již několikrát jsem zde nakoupila a mohu jen doporučit.

Reakce obchodu ENII-NAILS

Naprostá spokojenost. Perfektní komunikace.

Reakce obchodu ENII-NAILS

Velký výběr, rychlé dodání. Poradenství.

Reakce obchodu ENII-NAILS

• Vrliká škála barev doplňků ke kreativnímu hraní s laky a dalšími produkty, včetně nástrojů jako jsou štětce, puntíkovače a další. Ideální pro klasický look, tak i pro profi designové nehty.
    • Je dobrý popis u laku, jak moc je pigmentovaný!!!
    • Škoda, že byla zrušena prodejna v Brně, vidět lak na živo má svůj důvod.

Rozhodně doporučuji!

Reakce obchodu ENII-NAILS

Velmi je nám líto, že přičiněním "covidového období" jsme byli nuceni zrušit prodejnu v Brně,
    velmi rádi Vás přivítáme v našich prodejnách v Hodoníně nebo v Uherském Hradišti, udělejte si výlet do krásných moravských měst na výlet a přijďte k nám. Váš tým ENII NAILS :-))

Skvělá komunikace

Reakce obchodu ENII-NAILS

Zatím jsem objednala poprvé a ještě jsem neměla čas vyzkoušet

• Dobrá komunikace s obchodem

• Rychle dodané zboží

Jen kkadne

Reakce obchodu ENII-NAILS

• Rychlé dodání, výrobky splnily očekávání
    • Zatím žádná

Rychlé dodání, skvělá komunikace.

• Super komunikace, přehledný výběr

• vše přehledné
    • dlouhá dodací lhůta oproti jiným on-line obchodům

Reakce obchodu ENII-NAILS

Milá zákaznice, děkujeme za Vaši hezkou recenzi, velmi si jí vážíme a děkujeme! :-)).
    Velmi nás mrzí, že u Vás vznikla delší dodací lhůta, v 90% případech dostáváme pochvalné recenze za rychlé dodání. Někde se vloudila chybička.
    Váš tým ENII NAILS :-))

S eshopem velká spokojenost. Rychlé doručení, přiložený dárek moc potěšil. Laky ještě nevyzkoušeny, budou dárkem pro dceru. Určitě to není můj poslední nákup. Děkuji.

• Super obchod kompletně