Super obchod

• Oceňuji rychlé jednání a kvalitu objednaného zboží
    • Mikina pro yorkšírku je moc pěkná
    • Objednávám zde opakovaně, vždy jsem spokojená

V Ene Bene jsme již několikrát nakupovali a jsme moc spokojeni. Oblečky jsou pěkné a kvalitní. Doprava je rychlá. Doporučuji všem.

• Máme už několik oblečků, pro fenku i pro pejska. Jsou jednak pěkné, ale především u holčičích je veliká výhoda, že přikrývají celé bříško až k zadním nožkám
    • dodání je rychlostí blesku
    • obleček už jinde nekupuji

Spokojenost

Lituji, že jsem tento obchod neobjevila dříve. Bundička překrásná, naše Fanynka má nejhezčí bundu z celé rodiny a hlavně je opravdu funkční. Skryté bříško, suchý zip po celé délce, což je velká výhoda. Krásné vypracování. Pět hvězdiček je opravdu málo.

Velmi příjemná a ochotná paní. Pomohla mně s výběrem správné velikosti a dokonce mi poslala jednu bundičku navíc na vyzkoušení, abychom si mohli vybrat, která bude lépe sedět. Velmi kvalitní zboží. Všem doporučuji ☺️

• Velmi ochotní a příjmení. Rychlé doručení.

Bundička krásně sedí. Paní majitelka je velmi příjemná a se vším poradí. Všem doporučuji.

• Velice dobrá komunikace

Tento obchod je jeden z nejlepších v poslední době, kdy jsem cokoliv objednávala pro mé 2 pejsky.

• Skvele jednani, zbozi dodano rychle. Kvalitni materialy precizni usiti. Nechavam si sit pro fenku na miru a jsem vzdy velice spokojena.

Jsem velice spokojena s tímto obchodem,nakupuji už několik let,super kvalita a krasne věci

• Rychlost , kvalita, velmi pěkné a kvalitní provedení

• Rychle dodanie dobry e shop
    • Cena oblečenia pre malého psika privysoká napr pre penzistov bundička cez 40€ je neprimerana.

Obchod perfektny no drahý

• Krásné bundičky.

Chtělo by to doplnit velikosti,malý výběr

• Super jednáni

• Výborná komunikace, paní se Vam snaží vyhovět ve všem, co při šití na miru chcete, případně nabídne alternativu, bundicka je prenadherna, a velmi rychle ušitá. Po odsouhlaseni látek a typu bundy bylo hotovo do dvou dnů. Objednavala jsem už nekolikaty oblecek a vždy perfektni.

Nakupují zde už p0 několikáté. Jsem stoprocentně spokojená. Oblečky jsou nejen nádherné, ale krásně sedí a materiál a vyhotovení je vynikající. Stránky jsou přehledné a obleček je možno koupit přímo na míru.

• Osobní přístup a vstřícnost:-)

Díky EneBene máme krásný, precizně ušitý obleček, který sedí jako ulitý a to i přes to, že máme pejska s atypickými rozměry a nikdy mu žádný "klasický obleček" z obchodu neseděl. Paní jednoduše obleček přizpůsobila mírám pejska:-)

• Nádherně zpracována teplá bunda, ušitá na míru pro Čivavu. Sedí perfektně,není co vytknout.

Doporučuji všem co váhají. Úžasná komunikace a ochota poradit s výběrem látek, při šití bundy na míru.

• Vyšší cena

Bundička pro pejska je pěkná. I kvalitní látka. Jen složité oblékání na pejska. Chtělo by to jednodusší střih, na zádech zip.