• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 2 týdny

• nikdo mně nekontaktoval ohledně zboží
  • nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 2 týdny

Zboží ani po dvou týdnech vůbec nedorazilo, je proto podivné, že mi posíláte formulář k hodnocení obchodu.

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 3 týdny

Na objednávku, nebo nějaké informace, jsem čekala 14 dní, a když se po té době nic nedělo, musela jsem se ozvat sama. Bylo mi řečeno, že zboží není možno sehnat a objednávka se musí zrušit. Chápu, to se může stát, ale pokud je to tak, bylo by dobré zákazníka uvědomit včas, ne po 14 dnech, kdy si o to napíše sám! Kdybych se neozvala, tak nevím nic.

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 2 týdny

CD zatím nedorazilo,pokud nemají skladem nechápu proč nabízejí

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 2 týdny

Nedodržení dodací doby, žádné informace o stavu objednávky. Pracovník eshopu arogantní, nakonec jsem objednávku zrušil.

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 3 týdny

Zboží mělo dorazit do 7 pracovních dnů, takto to bylo aspoň deklarováno na stránkách obchodu u zboží, které jsem objednával.Dnes je to 8 pracovní den a stále nic.

- obchod nedokázal sehnat vybrané CD tituly ani po uplynutí 6 týdnů:-(

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 1 měsícem

po více než týdenním termínu zboží stále nedorazilo,
    na info email firma nereaguje

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 1 měsícem

• Zbozi ktere nabizeji nemaji na sklade...teprve [o obkednani jej poptavaji u dodavatele.

Zboží zatím nedorazilo.

Balik mal byt doruceny 18.-24.7 2018
    Balik stale nedorazil

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 5 měsíci

• internetove stranky neprehledne, nekdy nefunkcni..pokud nehledam primo podle nazvu ktery zadam, nemam sanci neco najit..navic skoro pokazde neco chybi a cekam o hodne dele nez u konkurence
  • nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 6 měsíci

• Výhodné ceny
    • Neprůhledná dodací lhůta

Obchod mě po zaplacení informoval, že zboží bude během 1-3 dnů dodáno a následně odesláno do výdejního místa. Předpokládané datum doručení je 14. - 18.6. 2018. Dnes je 23.6. a furt mám kulový! Rád bych tedy opravil větu v záhlaví tohoto dotazníku "Dne 12. 06. 2018 jste zakoupili:" na "Dne 12.6. jste ZAPLATIL (chá-chá)"

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 7 měsíci

Dodací lhůta 16 dní po objednání.

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 8 měsíci

• Prehled webu a rychle dodani
    • Vyssi ceny a lp disk pri prehravani piska :(
  • nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 9 měsíci

Zboží doposud nedorazilo a už se ptáte jak jsem spokojený a to opakovaně. Co Vám k tomu asi mám napsat :-(

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 10 měsíci

Ze tří položek jedna "není na skladě a ani u našich dodavatelů" a její získání u dodavatele trvá "1-3 týdny" (to znamená objednat ze zahraničí). Nechápu, proč obchod takové položky vůbec nabízí. Objednat titul z Amazonu si může každý sám. Jiné obchody v takovém případě zásilku rozdělí na dvě a pošlou postupně. ENdisk nikoliv, nabídl možnost daný titul z objednávky zrušit, ovšem po 7 dnech od objednávky. To je ovšem
    navíc komplikované vzhledem k platbě předem platební kartou. V dnešní době očekávám dodání tuzemské objednávky během několika dnů, nikoliv týdnů.

Zatím sem nic nedostal.

• Velké množství titulů skladem
    • Velké množství titulů skladem skladem není

Až na základě vlastního dotazu jsem se dozvěděl, že zboží, které mělo být doručeno 3.-4.1., není skladem. Nabídnuto vrácení peněz, dnes informace, že tituly nejsou skladem a jestli chci čekat... levá ruka neví, co dělá pravá

• srozumitelný web
    • dobré ceny
    • zatím mi nedorazilo co mělo, čekám týden na reakci eshopu

Objednával jsem vinyl, nebyl skladem, takže jsem na objednávku čekal cca měsíc a půl. Pokaždé se mi ozvali s tím, že není na skladě, a že se ozvou, až titul budou mít. To bylo v pořádku. Avšak po tom co se mi 14 dní neozvali jsem jim napsal na stav objednávky. Týden e-shop nekomunikuje a nevím co je se zbožím.