• výběr zboží (20)
  • ochota (5)
  • nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 2 měsíci

Dne 14.12.2018 jsem zakoupila CD jako plánovaný dárek k Vánocům.Dnes je 15.2. 19 a dodnes nemám ani CD , ani peníze zpět. Jako polehčující okolnost beru na vědomí, že se obchod asi 2x ozval, že zatím CD není na skladě jejich ani jiných dodavatelů. CD stálo cca 380 Kč, nechápu, jak je možné nabízet zboží, které nelze sehnat a při tom si nechat zaplatit celou částku.Ta možná ani neodpovídá reálné ceně, jelikož výrobek už není delší dobu na trhu. Zvažuji vyřešit obchodní inspekcí.

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 1 měsícem

• Široká nabídka
    • nabídka je smyšlená

Dne 12.1 objednané 3 tituly 1 na skladě a 2 do tří týdnů, stav po měsíci: 1 na skladě 2 bůchvíkde. Nabídka obchodu je fiktivní, nabízí co nemají a nejsou ani schopni to sehnat. Je to klasické klamání spotřebitele.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Seženou se zde i CD, které jinde nemají

Musel jsem se sám dotázat, kde je objednané zboží, protože žádné informace z obchodu nedorazily. Na www stránkách "visela" pouze neaktuální informace.
    U dodaného CD byly pouze 3 a navíc ještě ulomené "zoubky", které drží disk v obalu (ostatní jsem vůbec nenašel, ani ulomené). CD je naštěstí v pořádku, nemám ani chuť reklamovat.

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 2 měsíci

• Psali doručení do 3 dnů,po zaplacení poslali email,ze zboží doručí za 1 - 3 týdny.
  • nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 2 měsíci

• Speciálně v tomto případě nemohu ENdisc pochválit. Objednal jsem si film inzerovaný jako Forbidden Kingdom (Oleg Stepchenko, 2014) a obdržel jsem totálně jiný film - sice se také jmenuje Forbidden Kingdom, ale jedná se o film režiséra Roba Minkoffa z roku 2008. Takže myslím, že by ENdics měl trochu zodpovědněji přistupovat k tomu, co ve svém e-shopu nabízí.
  • nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 2 měsíci

Prodejcem uvedený kontakt hlásí již podruhé:volané č.je nedostupné a na email z minulého týdne dosud provozovatel neodpověděl..

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 2 měsíci

• Měli napsané-u externího dodavatele 1-3 týdny a když jsem si to objednal tak to přepsali na dostupnost neznámá. Již minule jsem na jedno cd čekal tak dlouho až jsem objednávku zrušil a objednal jinde.
    • Tak jsem zvědavý jestli se tentokrát dočkám.

Některé tituly jsou schopni sehnat ale jiné ne. Je to taková sázka do loterie.

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 2 měsíci

• Pokud máte spousta času na doručení, pak třeba CD přijde... Takové překvapení.

Sice se mnou někdo z obchodu vyměnil email, ale CD měli dorazit do Vánoc a nic. Je prý někde na cestě z USA. Snad přijde. Ale pod stromeček to už nestihne. Za mě vlastně není co hodnotit, když to ještě nepřišlo.

• Danou LP desku nikde jinde neměli
    • I když psali, že zboží je dostupné do 3 dnů, tak po zaplacení přišel email, že není na skladě a bude dostupné do 1-3 týdnů.. Takže dárek na Vánoce dojde až po..

Obchod jako takto asi v pohodě, nakupovala jsem poprvé..

• dlouhá dodací doba
    • nepravdivé informace o dostupnosti zboží
    • arogantní jednání
    • neochota

Nejhorší zkušenost s eshopem za posledních několik let. Zboží, které je inzerováno jako skladem, trvalo i přes platbu předem dodat několik týdnů. ROZHODNĚ TENTO OBCHOD NEDOPORUČUJI.

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 2 měsíci

Většinu CD obchod fyzicky nemá, ale po koupi teprve kdesi objedná. Dodací lhůta je proto velmi dlouhá.

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 3 měsíci

• Zboží přišlo v dobrém stavu (nedej bože aby ne)
    • Předpokládaná doba doručení - 4-8 pracovních dnů. V reálu - 12 (není taková katastrofa, ale čekal bych to alespoň do těch 2 týdnů...)

Stránky jsou přehledné, ale asi bych dal přesnější obrázky u produktů. Rozhodně široká nabídka za normální ceny a možnost Zásilkovny je také fajn.
    O dodací době raději nemluvím, ale možná obchodu dám znovu šanci někdy jindy než před vánoční sezónou.
    Pokud bych ale před objednáváním věděl, že to bude takhle trvat, tak bych spíše kupoval ze zahraničí, kde mají věci mnohdy i o trochu levnější.

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 3 měsíci

• Dlouhý termín dodání zboží!!!!

• velmi široký sortiment
    • slušné ceny
    • extrémně dlouhá dodací lhůta
    • lžou o dostupnosti

Objednal jsem CD, které dle webu bylo u externího dodavatele, dodání do 3 dnů. Po týdnu jsem psal, kde zboží je. Odpověď: sháníme jej, nikdo je nemá, dodání do tří týdnů. Měl to být vánoční dárek...

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 3 měsíci

• nikdo mně nekontaktoval ohledně zboží
  • nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 3 měsíci

Zboží ani po dvou týdnech vůbec nedorazilo, je proto podivné, že mi posíláte formulář k hodnocení obchodu.

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 3 měsíci

Na objednávku, nebo nějaké informace, jsem čekala 14 dní, a když se po té době nic nedělo, musela jsem se ozvat sama. Bylo mi řečeno, že zboží není možno sehnat a objednávka se musí zrušit. Chápu, to se může stát, ale pokud je to tak, bylo by dobré zákazníka uvědomit včas, ne po 14 dnech, kdy si o to napíše sám! Kdybych se neozvala, tak nevím nic.

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 3 měsíci

CD zatím nedorazilo,pokud nemají skladem nechápu proč nabízejí

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 3 měsíci

Nedodržení dodací doby, žádné informace o stavu objednávky. Pracovník eshopu arogantní, nakonec jsem objednávku zrušil.

• nakoupil v obchodě ENdisc.cz před 3 měsíci

Zboží mělo dorazit do 7 pracovních dnů, takto to bylo aspoň deklarováno na stránkách obchodu u zboží, které jsem objednával.Dnes je to 8 pracovní den a stále nic.