• nikdo nereagoval na dotaz o dodacím termínu

Obchod nekomunikuje.

Cd vadne a obal rozbity. Vzhledem k tomu, ze to byl vanocni darek, je to velke zklamani

Nedoporučuji. 6.10. objednáno s tím, že dodání zboží bude 27.10. - 27.11. od té doby žádná zpráva, naprosto nulová komunikace. Nepochopím, proč něco nabízíte, ale nejste schopni to dodat. Proč to zákazníkovi nedáte vědět?

• Objednávku ze 6.10. nebyl obchod do dneška 27.11. schopen doručit ,že titul není skladem i když ho nabízí. Proto jsem obj.byl nucen zrušit a příště vím proč u nich nic neobjednam.
    • .

Nedoporučuji.

Reakce obchodu ENdisc.cz

titul pro Vás se nám, bohužel, skutečně získat nepodařilo. Mrzí nás to a omlouváme se za zbytečné čekání.

Nepřišlo ani jedno z objednaných cd,většinu zrušil obchod z důvodu nedostupnosti,přestože je měl v nabídce,poslední nezrušené cd (Nothin but love) doposud nedorazilo (ani zhruba po měsíci)

Reakce obchodu ENdisc.cz

vidím, že letos jste u nás založil dvě objednávky a obě byly na velmi špatně dostupné tituly, které se nám, bohužel, stále nedaří získat. Omlouvám se za komplikace. Budeme Vás informovat emailem o dalším postupu.

zbozi stale nebylo dostupne

Nemůžu hodnotit něco co mi ještě nebylo doručeno.

Reakce obchodu ENdisc.cz

objednal jste zboží u kterého přímo vedle ceny uvádíme dostupnost do 6 týdnů a od objednávky uběhly jen dva týdny.

Věděli,že 2 cd z mé objednávky neseženou,ale ani mi to neoznámili!
    Až když jsem více než měsíc od objednávky začal psát emaily,jak to vypadá s mojí objednávkou tak mi asi na 10.email odpověděli,že 2cd neseženou.
    Takže určitě nedoporučuji!!!!!!!

Reakce obchodu ENdisc.cz

ano, je pravda, že dva tituly se nám pro Vás, bohužel, skutečně nepodařilo získat.

Jen jste se zapomněl zmínit, že těch 10 emailů jste nám zaslal v rozmezí několika hodin. Reagovali jsme tedy jen na jeden z nich a to hned následující den.

Jelikož jsem vám vracela CD,do dnešního dne nemám ani peníze ani žádnou komunikaci od vás, proto nedoporučuji.Jsem zvědavá, kdy budu mít své peníze na mém účtu Zuzana Janejková

Reakce obchodu ENdisc.cz

o vrácení zboží jste nás neinformovala ( Z Vaší strany nebyla žádná komunikace) a ani nám žádný balík od Vás nepřišel. Doporučujeme Vám obrátit se na nás emailem a případně poskytnout číslo zásilky ve které vracíte zboží. Děkuji.

• Žádnou výhodu jsem neobjevil
    • Z 5 objednávek vyřízena jediná
    • Lákají na nízké ceny a širokou nabìdku, ze které ale nejsou schopni téměř nic dodat
    • Zaplatíte-li předem, máte na 3 měsíce peníze blokované. Oni je sice vrátí, ale až po urgenci.
    • To není klasický internetový obchod, pouzí přeprodejci. Co si u nich objednáte, objednají v zahraničí a když nenajdou dodavatele, objednávku zruší.

Podle mých zkušeností úplně zbytečný obchod se zdánlivě velmi širokou nabídkou s nízkými cenami, který však jen ojediněle skutečně zboží dodá.

Chcete hodnocení, ale já zboží nemám.

• 4měs.čekání,až na můj mail odp.,že zboží není.Kdekoliv ale reklamu mají 1ks skladem

Velmi nedbalé a nevhodné balení vinylů. Je pouze náhoda, ze se LP nic nestalo během přepravy. Na rozdíl od ostatních e shopů kde LP nakupuji, tento balí vinyly do obyčejné celkem chatrné krabice a volný prostor pouze vycpe balicím papírem.

• Zbozi bylo spatne zabalene, takze se rozbil obal cd.
    • Nulová komunikace

• Nic moc. Nejsem spokojený! CD Kickboxer soundtrack nedorazil! Bylo mi řečeno, že nedorazí na sklad! Ale v nabídce ho pořád mají! nevím proč mi ho nechtějí poslat!
    • Např. V únoru jsem si objednal na Amazon soundtrack Krvavý sport a dorazil z USA do týdne od objednání. Tady to trvá někdy dost dlouho.

• Bez reakce

• Zboží nikde, komunikace nulová, na emailový dotaz žádná reakce. Už nikdy.

Hrůza. Zloději. Nesolidni firma. Nekupovat.

• Jak můžu hodnotit zboží, které jsem dosud nedostal?