• široký sortiment
    • chybí info o použitých CD ( poškrábané ) prodaných jako nové

celkově spokojenost tak na 70% snad se to do budoucna zlepší věřím že ano

• široký výběr DVD
    • jsem spokojena s emailovou komunikací, je dostatečná a není přehnaná

Věděli,že 2 cd z mé objednávky neseženou,ale ani mi to neoznámili!
    Až když jsem více než měsíc od objednávky začal psát emaily,jak to vypadá s mojí objednávkou tak mi asi na 10.email odpověděli,že 2cd neseženou.
    Takže určitě nedoporučuji!!!!!!!

Reakce obchodu ENdisc.cz

ano, je pravda, že dva tituly se nám pro Vás, bohužel, skutečně nepodařilo získat.

Jen jste se zapomněl zmínit, že těch 10 emailů jste nám zaslal v rozmezí několika hodin. Reagovali jsme tedy jen na jeden z nich a to hned následující den.

všechno proběhlo dle očekávání ,spokojenost

• Spolehlivost a rychlost

• nemám žádné negativní zkušenosti

Dle mého názoru jde o solidní obchod a spokojenost s ním.

• Výběr sortimentu,ceny,rychlost doručení.

Spokojenost.

• Mají to co jinde nemají

• Rychlé doručení super komunikace.

Jelikož jsem vám vracela CD,do dnešního dne nemám ani peníze ani žádnou komunikaci od vás, proto nedoporučuji.Jsem zvědavá, kdy budu mít své peníze na mém účtu Zuzana Janejková

Reakce obchodu ENdisc.cz

o vrácení zboží jste nás neinformovala ( Z Vaší strany nebyla žádná komunikace) a ani nám žádný balík od Vás nepřišel. Doporučujeme Vám obrátit se na nás emailem a případně poskytnout číslo zásilky ve které vracíte zboží. Děkuji.

Doporučuji - vždy skvělá zkušenost!

Solidní a rychlé jednání.

Vše OK.

Objednávka byla rychle přijata a do týdne přišlo objednané zboží. Jsem velmi spokojena.

• Vše naprosto OK. Již jsem v obchodě nakupoval. Rychlé vyřízení.

Vše naprosto OK. Již jsem v obchodě nakupoval. Rychlé vyřízení. Tak by to mělo být všude-palec nahoru.

• Žádnou výhodu jsem neobjevil
    • Z 5 objednávek vyřízena jediná
    • Lákají na nízké ceny a širokou nabìdku, ze které ale nejsou schopni téměř nic dodat
    • Zaplatíte-li předem, máte na 3 měsíce peníze blokované. Oni je sice vrátí, ale až po urgenci.
    • To není klasický internetový obchod, pouzí přeprodejci. Co si u nich objednáte, objednají v zahraničí a když nenajdou dodavatele, objednávku zruší.

Podle mých zkušeností úplně zbytečný obchod se zdánlivě velmi širokou nabídkou s nízkými cenami, který však jen ojediněle skutečně zboží dodá.

Spolehlivost, rychlost

• 100%spolehlivost, zboží bylo dodáno obratem,jednalo se DVD, které jsem dlouho marně sháněla.
    • Nevýhody žádné

• Kvalitně, rychle a levně