• Ochotny pan na pobocce.
    • Nedodana posledni polozka objednavky - komunikace vsemi dostupnymi kanaly bez reakce.

Pokud slo o zbozi, ktere bylo na sklade, je vam na prodejne vydano a v pripade folie vam ji ochotny prodavac i nainstaluje.
    Bohuzel u druhe objednavky, kde na prodejne nebyla posledni polozka - kryt cocky, nemam po vice nez 14 dnech zadnou informaci.
    Posilal jsem dotaz jak odpovedi na potvrzeni objednavky, tak na uvedeny info email, i pres webovy formular. V poslednim pripade odpovi automat, ze mne opertori rychle kontaktuji - nestalo se tak.
    Info linka je automat, ktery vas slovne odkaze jen na webove stranky. Presmerovani na prodejnu Hlucin ma fungovat jen mezi 10-12, jinak vas to nespoji.
    Nekolikrat jsem volal i v prubehu teto kratke doby - dojde oznameni, ze hovor neni mozne spojit. Predchozi rada zni, ze mam zkusit volat jindy (hovor se nikdy neprijme), nebo mam kontraktovat pomoci SMS, neni uvedeno cislo.
    Poslal jsem SMS na cislo infolinky, ale ani po delsi dobe zadna reakce.

Navic pri posledni navsteve, meli na dverich upravenu dobu, nikoliv na webu takze se muzete trefit do doby, kdy tam nikdo neni.
    Asi se tam musim vypravit bez xzaruky, ze budou mit otreveno dle hodin na webu.

Prvni pozitivni dojem z osobni navstevy u prvni objednavky a dodavky toho co bylo na sklade tak bere za sve.

• Špatná zkušenost. Čekám na objednávku skoro už měsíc. Komunikace ze strany obchodů jenom prostřednictvím automatických mailu. Nevím na co mají zákaznickou linku.

Za 10 dní nic nedorazilo, volám operatoru nezvedá telefon, ignoruje.podvodnice

Reakce obchodu eMOBILKY.cz

Děkujeme za Vaši reakci, objednal jste si zboží na objednávku s expedici do 10-ti pracovních dní, veškeré informace jsme Vám zasilali na email, podvodníci určitě nejsme, infolinka v provozu
    v pracovní dobu, doporučujeme si pročíst vaší emailovou schránku.

Krásný den,
    Emobilky.cz

Katastrofální dodání zboží. Ze tří objednaných věcí přišli pouze dvě.
    Z toho pouzdro na mobil rozříznuté po celé délce hřbetu . Při pokusu
    o komunikaci "vytípání " telefonu. Zničené zboží jsem odeslal zpět ,ale
    nikdo z obchodu si v zásilkovně , zřejmě účelově , zboží nevyzvedl. Zde
    jsem objednával poprvé a naposledy. Rozhodně , na emobilky.cz ,
    nákup nedoporučuji !

Špatná zkušenost s obchodem ,,žádná komunikace není možné se s nimi spojit přes telefonní číslo ani přes emai. Poslal jsem dopředu peníze na mobil ,který jsem ale vracela z důvodu nevhodného modelu ,nyní nemám mobil ani peníze...

Dobrý den paní Lehnerova,
    Máte částečně pravdu objednala jste si mobil, který jste si nechala poslat - bylo odesláno obratem. Po pár dnech jste nás kontaktovala s tím, že chcete mobil jiný a odeslanou zásilku jste nechala ležet na výdejním místě, kolegyně vás kontaktovala ohledně výměny za jiný mobil, z vaší strany bez reakce. Bohužel na výdejním místě je lhůta pro vyzvednutí, zásilka tedy trvá až 14 dní l, než se dostane zpět k nám na sklad, dokud zboží není vráceno a zkontrolovano, tak platba vrácena opravdu být nemůže, o vzniklých nákladech na dopravu, balné apod...se nezmiňuji.
    Komunikace přes email u nás je v pořádku a veškeré dotazy vyřizujeme do 3 dní.

Děkujeme

• Zbozi nemam nikde se nedovolam na maily nereaguji

Dobrý den pane Lichovník,
    Objednal jste si fólii 3mk Protection, tyto fólie máme ihned skladem k okamžitému odběru, nebo expedici. Zadalcjste objednávku na platbu převodem, do dnešního dne nebyla vaše platba spárována a proto logicky nemohlo být doručeno. Infolinka je pouze v určitých hodinách, můžete nás kontaktovat emailem, kde kolegové vyřizují do 3 dní. Děkujeme.

Naprosto nedoporucuji. Dlouha doba dodani to bych jeste prezil ale nekompletni dodani! Obednane pouzdro na mobil a dve tvrzena skla, prislo jenom jedno takze tretina nedodana. Nulova komunikace ze strany obchodu. " To se to obchoduje kdyz ze tri veci dodaji dve"

Reakce obchodu eMOBILKY.cz

Bohužel zde píšete jako anonym, čili se k vaší objednávce (pokud jste ji u nás provedl) nemohu relevantně vyjádřit. Samozřejmě pokud Vám byla doručena jen část objednávky, je možné, že byla rozdělena na více zásilek, samozřejmě nás kontaktujte na [email protected] a kolegové to s vámi jistě vyřeší. Děkuji

Zakoupené ochranné sklo na telefon Sony Xperia XZ1 Compact není přes celou šířku displeje, ale je z nějakého důvodu užší, takže k ničemu, když nechrání i jeho okraje.

• Mají i matné fólie na mobil

Zboží doručeno rychle a v pořádku,spokojenost.

• Nakonec jsem se dočkal zboží i omluvy
    • Komunikace se zákazníkem

4.3. objednáno zboží, které bylo uvedeno jako skladem ihned.
    7.3. mi e-shop poslal informaci, že moje zboží předal dopravci.
    Asi po týdnu, kdy jsem nedostal ani zboží a ani zprávu od dopravce jsem se snažil kontaktovat e-shop. Nebyl možné se dovolat pře zákaznickou linku (zkoušel jsem to asi 4x a nejhorší je se prokousat přes automat). Asi 3x jsem zkoušel napsat na chat a na info e-mail. Dokonce jsem volal na Zásilkovnu, jestli třeba něco neregistrují na moje jméno (nebo jiné nacionale) nějaký balíček od tohoto e-shopu.
    Nakonec nějakým zázrakem mi e-shop odpověděl a zboží se ke mě dostalo 21.3.24.

• Vyzvednutí na prodejně

OK

• Výběr produktu
    • Ceny

• Nemam ani zbozi, ani sve penize..

Totalni katastrofa, objednavku jsem stornovala diky dlouhe cekaci lhute, nemela jsem zbozi pro sebe, ale pro maminku k narozeninam… (na strankach meli skladem) a ani po vice nez mesici nemam sve penize zpet. Reakce katastrofalni, neustale vymluvy a ted uz nereaguji…tudiz nemam ani zbozi ani penize…OPRAVDU TEM PODVODNIKUM NENALETTE TAKE A NIC NEKUPUJTE!!!!

• Jediná výhoda je jejich výmluvnost a nezájem
    • Jako většina lidí nespokojenost
    • Dlouhé čekání na zboží, pokud vůbec dorazí.
    • Přidávají do prodeje obsah které nevlastní
    • A hromadu dalšího, už se mi nechce ani vypisovat..

Rozhodně nedoporučuji, škoda že jsem si nevšiml těch recenzí dříve.
    Tato firma skutečně má všechno na háku. Dlouhé čekací doby, i když mají napsané úplně něco jiného na svých stránkách. Zřejmě nakupují z Aliexpressu nebo co. Měli by předtím než lidí nakupují informovat.
    NEDEJTE NA ODPOVĚDI OD NICH!!! Mrkněte třebas na Zboží.cz, zde na Heurece, aj. Mnoho, ale opravdu mnoho negativních komentářů. My sami koupili prkotinky za 2 tisíce, už je to týden a zboží stále neexpandováno... Nevím co tam dělají, zřejmě mají pocit že za 1.den zboží expandují i dorazí, jelikož uvádějí na svých stránkách něco jiného. firma asi bude v pohodě když nakoupíte v kamenném obchodě ale podle recenzí co se týče skladové logistiky rozhodně ruce pryč!!!!.. Nemohu říci v jakém stavu je zboží jelikož stále nic nepřišlo, a jak tak koukám na negativní komentáře, tak v předchozích komentářích dle pána Milana a ostatních uživatelů to bude zřejmě ještě dlouhou dobu trvat. No uvidíme, zřejmě požádáme o zrušení objednávky jelikož my to zboží potřebuje expandovat co nejdříve a ne že budeme čekat měsíc. To jsme si mohli koupit sami z Aliexpressu.. a jiných čínských e-shopech..

Navíc dle komentářů firma emobilky nedokáže pochopit že ne každý kupuje věci pro sebe!
    Mnozí z negativních komentářů kupují věci pro své blízké k narozeninám, svátkům, atp. A pokud nejsou schopni dodržet dodací lhůty které píši pak je logické že jsou lidé nespokojeni.. Oni snad asi nekupují pro své blízké dárky že to nechápou místo toho lidí uráží, kdo za co koupil a za kolik... smutné...

• Jedinou výhodou je že to mají v p..
    • Asi úplně nejhorší firma na celým světě. Silně pochybují že to je vůbec firma

Lidí, nekupujte od nich nic. Dlouhé čekání na zboží které není ani u nich vyexpandováno. Zřejmě stažené obrázky ty pak dělají dojem že něco prodávají. Ve skutečnosti asi nemají nic. Vrácení peněz také čekání. Stále čekám... A zřejmě ještě budu dlouho čekat než konečně mi vrátí peníze.. pravděpodobně chtěli si jen půjčit peníze.. asi tak..

Dobrý den pane Šota,
    Děkujeme za váš příspěvek, ale nerozumíme tomu, proč se zde takto nepravdivě vyjadřujete. Jen ve zkratce, pravda je, že vaše objednávka nebyla vyřízena a to z toho důvodu, že jste ji VY SÁM stornoval třetí den od vaší registrace. Objednal jste si původně ochranu na displej za 159kc, opravdu nepotřebujeme vaše peníze.

děkujeme, emobilky.cz
    na trhu 10+ let, ryze česká firma
    vlastní kamenné prodejny

Vyřízeno, zboží ok.

• Pravidelné nákupy
    • Zboží vysoké kvality

Ok

Po zaplacení čekám skoro měsíc a zboží je v expedici .
    Žádná komunikace ...Na online chatu nikdo nereaguje ..Přes email nikdo nereaguje .Dal jsem storno ...a přišla mi odpověď že zboží nejde stornovat dokud je v expedici a že mám počkat až přijde a potom klidně stornovat ..Ale to bych se musel taky zboží dočkat ..Na webu psáno expedice 2-8 pracovních dní ...A je to skoro měsíc ..

• Po zaplacení obchod nekomunikuje!
    • Zboží nedodáno, ani po týdnu žádná zpráva o termínu dodání. Žádná reakce obchodu.
    • Vyřaďte tento obchod z Heureka, je to OSTUDA!

Pozor na tento e-shop!!! Objednávka zaplacená 1 týden, žádné potvrzení o termínu doručení, na výzvy nijak nereagují, ani emailem, chatem ani na telefonu .
    Vypadá jako normální e-shop, ale fungují jen automatické odpovědi.
    Objednávka stornována , no jestli se od obchodu nedočkám odpovědi a vrácení peněz, tak další pokračování bude oznámení na Policii ČR.