• Informace o stavu objednávky
    • Rychlé připraveno k odběru

Dobrá komunikace a rychlé připraveno k odběru na prodejně v Hlučín.

• Nabídka e-shopu

zboží přehledně popsáno, rychlé doručení a možnost si vybrat platbu i místo vyzvednutí z velkého množství výdejen

• zakoupeno v eMOBILKY.cz před 4 týdny

Bezproblémový prodej

• Ceny

Naprosta spokojenost s nákupem.

Vše o.k.

• Rychlé vyřízení objednávky

Kvalitní zboží

• Ceny, výběr

Obchod proběhl bezproblémově.

• zakoupeno v eMOBILKY.cz před 2 týdny

• Zboží připraveno na prodejně v den objednání
    • Milí personál
    • Nenašel jsem

Dobrý obchod v centru města. Poradí, nastaví a vše v ceně telefonu.

• zakoupeno v eMOBILKY.cz před 2 týdny

• Vyrobili hydrogelovou folii na miru
    • Folie dokonale padne na displej
    • Rychlost dodani

Spokojen s timto obchodem

• Velmi velký výběr
    • Rychlá a pružná komunikace

Zboží vysoké kvality za nízkou cenu, celkem rychle doručení. Vše OK

• Rychlé doručení

• žádná
    • Nespolehlivý obchod
    • Nevrací peníze za vrácené zboží

Obchod v žádném případě nedoporučuji!!! Za zboží vrácené v zákonné lhůtě jsem nedostala peníze zpět.
    Protože už nemohu dohledat mail s dotazníkem spokojenosti, píši číslo mé objednávky - 053620928 (ale ve volné chvíli si tu práci udělám a hodnocení napíši jako ověřený zákazník)
    Objednala jsem obal na mobil. Zboží jsem převzala 18. 6. 2021, balíček zpět byl odeslal 29. 6. 2021, na provozovnu dorazil 1. 7. 2021. První urgenci k vrácení platby byla mailem odeslána 26. 7. 2021 (na vrácení mají ze zákona 14 dnů). Jednou se mi povedlo jim dovolat, to mi řekli, že mají těsně po dovolené a všechno postupně vyřizují. Následně mi přišel mail - platba vrácena. To bylo 17. 8. 2021. Dnes je 8. 9. 2021, na účtu od této společnosti ani koruna, složenka nepřišla, na telefon ani mail prodejce nereaguje. A ještě mají tu drzost psát pod toto hodnocení, že se jedná o smyšlenou recenzi od konkurence.
    Na odpovídání na špatné recenze si čas udělají.
    U tohoto obchodu už nikdy.
    Hodně nespokojený zákazník

Vážený ANONYME,
    Poprosil bych Vás o číslo vaší objednávky pokud nějaké existuje, k prověření, píšete zde pouze jako anonym a neověřený zákazník.
    V případě reálné objednávky v našem obchodě by jste obdržel dotazník k vyplnĕný jako ověřený zákazník.

Emaily vyřizujeme denně, prodejna i infolinka je také denně v provozu v provozní době, viz. informace na webu zde https://www.emobilky.cz/kontakty

děkujeme konkurenci za názor. Hezký den, emobilky.cz

• Rychlé jednání a dodání

Jsem spokojená

• Široký sortiment
    • Skvělé ceny
    • Naprosto perfektní komunikace jak obchodu, tak technického oddělení
    • Dopravce
    • Máte guláš v systému zrušení, stalo se mi že se objednávka zrušila a odeslala zároveň :DD

Obchod jako takový je spolehlivý a působí dobře. Krom problému se zrušením, který jsem si nejspíš způsobil sám, naprostá spokojenost.

• Výhodu - nevidím (výhodou rozumím cokoli, co je nějakým způsobem lepší, než jinde)
    • Rychlost (pomalost) reakcí obchodu
    • Neúplná zásilka

Dne 5.7.2021 jsem si na stránkách e-shopu emobilky.cz objednal 2
    položky z nabídky obchodu, konkrétně: - magnetický držák do auta
    swissten s-grip dashboard dm6 8595217456327 (GC65010420) - Cena
    za kus s DPH: 275,00 Kc - SPIGEN RUGGED ARMOR SONY XPERIA 10 III
    MATTE BLACK 8809756646331 (HT70602-UNIW) - Cena za kus s DPH:
    455,00 Kc Po urgenci e-mailem z mé strany (12.7.2021) mi dne
    13.7.2021 konečně přišlo oznámení o vyřízení objednávky. Dne
    17.7.2021 jsem si vyzvedl zásilku z výše zmíněného e-shopu. Po
    rozbalení zásilky jsem bohužel zjistil, že ta je neúplná a obsahuje pouze
    magnetický držák do auta swissten s-grip dashboard dm6 a obal na
    telefon zcela chybí. Ještě tentýž den jsem na vzniklou situaci obchod
    upozornil. Dne 19.7.2021 jsem konečně obdržel odpověď, ve které se
    provozovatel obchodu omlouvá a dále píše, cituji: "Zboží samozřejmě
    dopošleme na naše náklady." Od tohoto dne do dnes se nic neudálo,
    mimo mou další urgenci, na kterou jsem žádnou odpověď neobdržel.

Vážený ANONYME,
    Poprosil bych Vás o číslo vaší objednávky pokud nějaké existuje, k prověření, píšete zde pouze jako anonym a neověřený zákazník, čili pochybuji o vašem uskutečněném nákupu u naší spol. Prodejna i infolinka je denně v provozu v provozní době, viz. informace na webu zde https://www.emobilky.cz/kontakty

děkujeme konkurenci za názor. Hezký den, emobilky.cz

• zakoupeno v eMOBILKY.cz před 1 měsícem

• Prvý krát som u nich objednaval, a bol som milo překvapený rychlosťou vybavenia objednavky.
    • Vysoká kvalita produktu

Prvý krát som u nich objednaval, a bol som milo překvapený rychlosťou vybavenia objednavky. Vysoká kvalita pouzdra.

• Přehledné eshop
    • Ceny

Rychlé dodání i rychlá reakce na reklamaci nekompletního zboží. Před odesláním zboží zřejmě nebylo zkontrolováno, zda je obj. vpořádku. Nicméně vše rychle vyřešeno. Doporučuji.

• zakoupeno v eMOBILKY.cz před 2 měsíci

• Obrovský výběr
    • Slušné ceny

Levný a spolehlivý obchod

• Asi nic
    • Možná jen cena, která je nižší než v kamenných obchodech
    • Zaslání zásilky na špatnou adresu
    • Velice dlouhá doba dodání
    • Špatná domluva, téměř pořád nedostupný telefon, žádná odpověď na emaily
    • Telefon má nevhodný kabel na nabíjení

Takže já tento obchod ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI. Mamce jsem objednala telefon. Tento obchod jsem vybrala zejména kvůli ceně, která byla nižší než v kamenných obchodech. Zásilku jsem nechala zaslat na pobočku Zásilkovny (do pobočky v Pardubicích). Po asi 3 dnech přišla zpráva, že zásilka je připravena k vyzvednutí, nicméně na pobočce v Praze. Po několika emailech a hovorech do Zásilkovny i do obchodu, jsme se stejně k ničemu nedostali, protože obchod tvrdil, že jejich chyba to není, že odeslali na správnou adresu. Zásilkovna zase tvrdila, že oni zasílají na adresu, kterou dostali od prodejce. Mezitím měly Emobilky dovolenou. Dovolená trvala snad dva týdny, takže nikdo nebyl k dispozici ani na telefonu, ani nikdo neodpovídal na emaily. Nechápu, jak nějaký obchod může mít v dnešní době dovolenou a být zavřený po dobu dvou týdnů…taktéž telefon mají zapnutý pouze některé dny v týdnu a ještě ve vybrané hodiny (cca 10-16)… Zásilkovna bohužel nebyla schopná balíček odeslat na jiné výdejní místo, jediná možnost byla to vrátit prodejci. Takže jsme balíček nechali poslat zpátky do obchodu…
    Jelikož měli ale zavřeno, tak cca 2 týdny nastala pauza. Pak ani přesto, že se jim balíček vrátil nikdo ani nezavolal, nenepsal. Mamka jim zavolala, zvednul to nějaký velmi “milý” pracovník, kterému se asi nechtělo poslouchat stížnost, tak pro jistotu zavěsil. Pak mamka volala znova, co to má znamenat, už to teda šlo a najednou chtěl číslo zásilky, že prý se jim během stejného dne vrátí a že ji pošlou znovu tentokrát PPLkou. Takže zásilka se dostala do rukou mamky po TÉMĚŘ MĚSÍCI, telefon za několik desítek tisíc putoval tři týdny přes půl republiky, jako omluvu mamka dostala DVĚ PROPISKY.
    Po zprovoznění telefonu jsme navíc zjistili, že nabíjecí kabel nejde do telefonu zasunout, takže člověk vlastně ani neví, jestli byl ten iPhone originál nebo fake… každopádně nabíjecí kabel musí používat svůj starý nebo si koupit nový…
    Opravdu nikomu tento eshop nedoporučuji, radši si připlaťte v normálním obchodě, už bych to taky vždy tak udělala.

Dobrý den vážená paní,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi, ke které bychom se rádi vyjádřili a uvedli ji na pravou míru.
    Dne 20.7.2021 jste si u nás objednala mobilní telefon Apple Iphone SE 2020, kdy jste zvolila platbu předem bankovním převodem. Vaše platba byla připsána dne 25.7. a ihned následující den byla zásilka předána přepravci, viz sledování zásilky zde: https://tracking.packeta.com/cs/?id=Z+434+2315+546. Zásilky odchází na výdejní místo zvolené zákazníkem při vytvoření objednávky. K importu dat pro přepravce dochází automaticky, tudíž pochybení zaměstnance je zcela vyloučeno. Nicméně jste nás kontaktovala 27.7. s tím, že zásilka byla připravena k vyzvednutí na pobočce v Praze a že chcete zásilku zaslat na jiné výdejní místo do Pardubic. Kolegyně neprodleně kontaktovala společnost Zásilkovna s touto žádostí. Bohužel ji nevyhověli, jelikož tuto službu neposkytují a nabídli vrácení zásilky zpět k prodejci s tím, že je následně možno zaslat zásilku na nově zvolenou pobočku. Vzhledem k plánované nadcházející dovolené jsme nabídli vrácení uhrazené částky. To však bylo odmítnuto s tím, že na zásilku počkáte.
    Zásilka byla připravena k vrácení na depu 10.8. a 13.8.2021 byla zásilka vrácena zpět. Z důvodu dovolené došlo k časové prodlevě v délce 3 dny.

Bohužel nejsme stroje, abychom pracovali 24 hodin denně 365 dní v roce. Ještě tentýž den jsme zaslali zásilku na domluvenou adresu společností PPL a to na naše náklady, ačkoliv by mohlo být účtováno dopravné opětovně za zaslání na nově zvolenu adresu.

V zásilce jste obdrželi 2 stylusy 2v1, které přidáváme k náhodným objednávkám nikoliv jako omluvu.

Máte snad pochybnosti o zboží, protože není v balení nabíjecí adaptér?
    Novější modely od společnosti Apple neobsahují nabíjecí adaptér, jak bylo dříve zvykem a dokonce ani sluchátka, ale pouze nabíjecí kabel nové generace, telefon, jehlu pro vložení sim a dokumentaci. Balení bylo originálně zafoliováno a pravost si lze ověřit podle IMEI (výrobního čísla) na oficiálních stránkách společnosti Apple: https://support.apple.com/cs-cz.

V oboru fungujeme téměř 10 let, provozujeme kamenné prodejny a věřte, že "fake" opravdu neprodáváme. Prodáváme zboží, které je nakupováno pouze od oficiálních distributorů.

Hezký den,
    eMOBILKY.cz