Většinou si pro zboží chodím bez předchozí objednávky. Toto byla má první zkušenost a byl jsem příjemně překvapen, včetně telefonického kontaktu a náhrady objednávaného. Moc děkuji.

• Levné a rychlé

o.k

Článek měl mít páskové vývody, ale neměl. Naučil jsem se je alespoň letovat bez použití bodové svářečky, kterou nemám. To je teď moje výhoda ))

• Obchod doporučuji, perfektní komunikace a velmi rychlé dodání. Součástky jsem potřebovala na rozběh kotle, ani jsem nemusela psát, že to potřebuji co nejrychleji. Velká spokojenost, rychlé dodání

• Fajn obsluha, paní je šikovná, zboží rozumí.....

Polední pauza.....

• prijemné vystupování na eshopu
    • dobrá cena

Zboží bylo připraveno rychle. Plná spokojenost.

• Rychlé vyřízení
    • V případě nejasností telefonicky kontaktují zákazníka
    • Nákup součástek lze případně doladit při vyzvednutí

V době psaní této recenze není kompletní nabídka zboží v e-shopu, ale telefonicky nebo specifikaci formou poznámky lze zboží objednat a zakoupit. Personál je velice ochotný.

• možnost zaparkovat před obchodem při vyzvednutí zboží
    • solidní jednání
    • rychle připravené zboží
    • málo informací o prodávaných výrobcích - nejsou uvedeny podstatné parametry ani odkazy na datasheety někdy ani fotky prodávaných výrobků

• ochotný přístup

• Rychlé jednání i poslání

• I přes špatné pochopení z mé strany, kdy jsem myslel, že již mám zboží připravené k vyzvednutí (jednalo se ovšem jen o informace o souhrnu objednávky)tak mi pan z prodejny zboží na místě v pořádku bez problému skladové zboží ochotně připravil a mohl jsem si objednávku vyzvednout (a to jsem přišel 5 minut před zavíračkou - dříve jsem to bohužel nestihl z pracovních důvodů).

6ádná aktivita ze strany obchodu po dobu 14 dnů od objednání zboží

Potvrzení objednávky byla jediná komunikace z obchodu. Od té doby nic......

Odbornost a zkušenosti na velmi vysoké úrovni. Spokojenost s obsluhou jako vždy. Některé položky chyběli skladem.

• Neozval se vám co vlastně je se zásilku a čeká se na dodání dlouho víc jak 10dni

• velký sortiment zboží
    • --

Obchod doporučuji

Objednával jsem 2 kusy odrušovacího filtru TC 240. Do Zásilkovny mi byl obratem doručen balíček. Uvnitř se však nacházely jiné součástky s označením TH240°C 10A 250V (asi tepelná pojistka). Volal jsem do obchodu, popsal situaci a bylo mi slíbeno zaslání správných součástek. Asi týden se nic nedělo, tak jsem dodávku reklamoval e-mailem a poprosil o sdělení, jak mám vrátit chybně dodané součástky. Uplynul další týden a nic se neděje - žádný e-mail, žádný balíček se správnými součástkami. Chápu, že se stane chyba, ale nechápu takovou liknavost (nebo záměr?). Proto tento obchod nedoporučuji.

Pracují, tak jak mají - vše OK.