• špatná organizace, aktuálnost kontaktů
    • zaplatila jsem před 10 dny,po 7 dnech mi přišel email,že zboží není na skladě.Nechápu to,jak mě to mohlo pustit k pokladně.Nemám ani zboží ani peníze

• - zboží je v obchodě označeno "skladem", ačkoli skladem není,
    • - první informace o tom, že zboží nemají dorazila za 11 dní od objednávky!, což je před vánoci docela problém!
    • - obchod mi doporučil zakoupit zboží v e-shopu Luxusnipradlo.cz, ve kterém jsou výrazně vyšší cen, pro mě neakceptovatelné!

Zboží v tomto obchodě již nakupovat nebudu, zejména z důvodu velmi špatné komunikace.

• Dopravu zdarma nad 1600,-
    • Zboží skladem, dodavatele, který není schopen věci dodat do týdne i když je tak uváděno prodejcem.

Nedoporučuji, zřejmě další přeprodávač z obýváku! Je lepší si udělat s drahou polovičkou čas a jít nakupovat do kamenného obchodu.

• zboží nebylo stené jako nafotce.

• Pěkné zboží.
    • Dodací lhůta, nekomunikuje.

Nakoupila jsem zde podrué. První objednávka proběhla v pořádku. nyní to bude téměř měsíc od mé objednávky a zaplacení a zboží nikde. Obchod nekomunikuje, nereaguje na telefony ani maily.
    Jsem velice zklamaná a rozzlobená.

• PŘEHLEDNOST
    • NEMOHU POSOUDIT

RYCHLÁ KOMUNIKACE,PŘEKVAPENÍ V PODOBĚ DÁRKU

• některý nabízený sortiment bych kvalitněji nafotila, třeba u noční košile jsem si moc nebyla jistá vzorem

SUPER OBCHOD,VŠE OK

• Pěkné zboží (aspoň podle obrázku)
    • Po objednání zboží s uvedenou dostupností do týdne přišel e-mail, že zboží už dodavatel nemá. Po vybrání náhradního zboží už obchod nekomunikuje.

• Přehledné stránky, seriózní eshop

Nakupuji zde pravidelně několik let, velký výběr, vždy vše v pořádku, prostě super.

Delší doba dodání (8 dní) u zboží, které mělo být skladem. Expedici mi neohlásili, musel jsem tam zavolat a zeptat se. Ale jinak zboží dorazilo v pořádku.

Dorazilo jiné než objednané zboží.

Od té doby komunikace (email, telefon) žádná.

Reakce obchodu Emanuela

za vzniklé problémy se omlouváme - rádi Vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Eshop procházel velkými logistickými změnami a ne vše hned fungovalo, tak jak by mělo. Za způsobené problémy se omlouváme. Neváhejte nás kontaktovat na náš email: [email protected] popř. mobil: 774 759 760 a vše s Vámi vyřešíme ve Váš prospěch.

Emanuela.cz

• jedná se o velmi kvalitní zboží a to je pro mě prioritou.
    • žádné jsem prozatím neodhalila :-)

Vřele doporučuji

Reakce obchodu Emanuela

děkujeme za Vaší recenzi. Snažíme se naší nabídku zboží neustále rozšiřovat o nové a prověřené značky z kamenných prodejen.
    Emenuala.cz

vstřícné jednání
    určitě doporučím ostatním

• vstřícná komunikace
    • záruka kvality
    • zatím jsem žádné nenašla

Nakupuji často v kamenném obchodě a jsem maximálně spokojená! Internetové stránky jsem zvolila pro možnost výběru v klidu domova.
    Jednání vždy vstřícné a ochotné, doporučuji!

• přehlednost, opravdu velká nabídka ve všech cenových relacích

mohu jedině doporučit

• přehlednost, slevy

Reakce obchodu Emanuela

děkujeme za kladné hodnocení. Slevy nabízíme hlavně registrovaným uživatelům - pokud odebíráte newsletter, tak od nás dostanete pravidelně nějaký tip na slevu nebo právě probíhající akci.
    Tým Emanuela.cz

Doporučuji.

• nákup z domova v klidu, i když bez zkoušení, je možno vyměnit, reklamace jednoho zboží byla vyřízena bleskově, nové zboží doručeno na adresu
    • zatím jsem nezjistila

doporučuji vyzkoušet