• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Široký sortiment zboží

1. Při vložení zboží do košíku upozornění, že od 2500 doprava zdarma. Při placení naskočí částka za dopravu. Po třech dnech se vám ozvou, že to platí jen pro Balíkovnu, ovšem tu tam jako možnost nenajdete. Nabídnuta kompenzace. Ok.
    2. Každé mnou objednané zboží bylo skladem s pozn. expedujeme do 24 hod. a při objednání do 10 hod. ráno expedujeme ještě tento den. V reálu vyexpedováno po 8 dnech. Sice tam byly dva sváteční dny, ale je asi jedno jestli po 8 nebo 6 dnech. Nulová komunikace.

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

Vaši objednávku nebylo možné poslat Balíkovnou, jelikož je moc velká na výdejní místa. Balíček by odmítli a poslali zpět na sklad. Omlouváme se za nepříjemnosti. Objednávka byla vytvořena v předvánočním období a čas realizace je delší jak na skladě, tak u přepravní společnosti.

Vesnička byla dost drahá na to, aby přišla nekompletní, nesvítí, celá rozbitá část na nasvícení. Nevím, proč někdo nekontroluje zboží před odesláním. Krabičky zalepené nejsou, otázka minuty zkontrolovat.

Bohužel jsem velmi zklamaná z dodávky objednaného zboží , které je nabízeno, jako super výrobek .
    Po rozbalení jsem ovšem zjistila, že nelze sestavit , jelikož chybí součásti
    textilní skříně . Po telefonické reklamaci mi bylo přislíbeno , že chybějící části dodatečně pošlou . Tak čekám .

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

velice se omlouváme, že jste obdržela nekompletní zboží. Doufáme, že doposlané části jsou v pořádku a jste spokojena se zbožím.

EMAKO

• Zasláno úplně jinam než jsem chtěla

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

mrzí nás to, je možné že vybrané výdejní místo bylo přeplněné.

Omlouváme za komplikace.

EMAKO

• nedorucuji,a nechodi po objednani zbozi potvrzovaci mail,,nereaguji na emaily.

tragedie

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

prosím zkontrolujte si spam i hromadné zprávy. Naše emaily Vám nepříchází, ale po kontrole je vidíme jako odeslané i doručené.

EMAKO

Nekvalitni provedeni uplne jina barva nez byla deklarovana na eschopu

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

mrzí nás, že jste nebyl spokojen s barevním provedením polštáří. Zboží jsme obdrželi zpět na sklad a peníze Vám vrátili.

EMAKO

Na netu psaní hned k odeslání a já čekám už od 18.srpna.

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

omlouváme se za čekání. Jeden kus z Vaší objednávky byl v předprodeji a z tohoto důvodu se čekalo na naskladnění.

• Tác došel pozkozeny

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

to nás moc mrzí. Rádi bychom reklamaci vyřešili k Vaší spokojenosti. Zašlete nám prosím fotografie poškození. Kontaktovali jsme Vás, ale bohužel bez odezvy.

EMAKO

• Výrobek hezký , ale poškozený roh police, špatně zabalené.

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

omlouváme se že Vám přišla polička poškozená. Rádi problém vyřešíme jakmile obdrříve fotografie poškození.
    Děkujeme
    EMAKO

• Zboží na internetu z fotky vypadá lépe než ve skutečnosti..

Organizér do ledničky- výborný.. Nechávám si..
    Dózy na potraviny- špatné.. Vypadají hůř než na fotce na internetu.. Víko z bambusu není hladce obroušeno a sklo není tak kvalitní.. Takže dózy zasílám nazpět..

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

to nás moc mrzí. Mrkneme se na dózy a budeme je případně reklamovat dodavateli.

EMAKO

• Zboží dorazilo v nevyhovující kvalitě, rám byl naprasklý, materiál rámu (plast) velmi slabý, tento výrobek bych již opětovně nezakoupila

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

omlouváme se za nepříjemnosti. Určitě nám zašlete fotografie a my Vám výrobek rádi vyměníme nebo vrátíme peníze.

EMAKO

• Byl dodán pouze závěs, nikoliv úchytné zařízení, tak jak je zobrazeno na obrázku. Za dané situace tedy považuji dodané zboží proti zobrazení za nekompletní.

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

u výrobku je uvedeno, že se jedná o závěs. Dodané zboží je tak kompletní. Obrázek je ilustrační a ukazuje jak závěs můžete zavěsit u sebe v koupelně.

• Nedodržen požadovaný způsob doručení
    • Zboží dorazilo rozbité - Česká pošta

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

omlouváme se za nepříjemnosti a naši chybu. Peníze jsme Vám urychleně vrátili zpět.

EMAKO

Zboží bylo za rozumnou cenu, přišlo i dobře zabalené. Ale po rozbalení zespodu na jedné z desek byla odřená dírka ☹️ Nechápu jak mohla projít závěrečná kontrola kvality?!

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

to nás moc mrzí. Zašlete nám prosím fotografie pro reklamační oddělení, abychom mohli problém vyřešit.

EMAKO

zboží přišlo poškozené, obchod na reklamaci nereaguje!!!

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

velice se omlouváme. Vaše zpráva nám spadla do spamu a z tohoto důvodu jsme nereagovali. Po naskladnění Vám sklo samozřejmě dopošleme a doufáme, že už bude vše v pořádku.

• špatná doručovací pošta

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

mrzí nás, že byste náš eshop nedoporučila, máme informaci že jste 15.3.2023 odmítli zásilku převzít. Žádnou zpětnou jsme od Vás neobdrželi, byli bychom proto vděční za Vaše vyjádření telefonicky nebo emailem.

S pozdravem ,
    EMAKO

Díl č. 2 je prohnutý tak, že se nedal uzamknout. Musel jsem použít stahováky a lepidlo. Nekvalitní materiál.

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

velice se omlouváme za nepříjemné zkušenosti s naším výrobkem. Zašlete nám na email fotografie a rádi Vám nabídneme slevu.

EMAKO

• Nekvalitní produkt za vyšší cenu

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

velice nás mrzí, že jste nebyla spokojena se zakoupeným zbožím.
    Samozřejmě máte právo vrátit, popř. reklamovat.
    Neváhejte se s námi kontaktovat telefonicky, nebo emailem na [email protected]
    Tým EMAKO

• Špatně zabaleno, jedna keramická dóza přišla rozbitá
    • Psala jsem reklamaci a nikdo se mi neozval

Reakce obchodu EDAXO s.r.o.

velice nás mrzí, že Vám bylo částečně doručeno poškozenézboží (1 kus ze 7mi) .
    Vaši reklamaci jsme obdrželi 30.1.2023 , regovali jsme 31.1.2023 a nové zboží Vám bylo již doručeno 3.2.2023.
    S pozdravem,