Elme.cz

Garance nákupu - Elme.cz

8964 recenzí z celkového počtu 15340 hodnocení

• 3 dny Průměrná doba dodání v dnech
Ověřeno zákazníky

Obchod Elme.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Elme.cz

Přidáno: včera, 19:07

Všechno v pořádku. Děkujeme za dobrý nákup

Přidáno: včera, 13:41

• super

Přidáno: včera, 10:29

Zbozi mi dodali presne dle dohody
Drava zdarma
Skvele ceny

Kučera

Přidáno: 20. ledna 2018

• Nabízí sortiment, který nemá skladem i přesto, že uvádí, že jej skladem má!
  • Zástupce společnosti p. Hýsek uvádí kupujícího opakovaně v omyl tím, že opakovanými maily slibuje termíny dodání zboží, které nejsou realizovány.

Po opakovaných mailech jsem zavolal zástupci společnosti p. Hýskovi, proč mi v dalším slíbeném termínu nebylo zaplacené zboží dodáno a proč mě vědomě a opakovaně uvádí v omyl? Zástupce Elme.cz“- Elektromedia s.r.o. z Tachova p. Hýsek mi do telefonu řekl, že může mít sklady kde chce, např. na východě republiky, nebo některé „již si přesně nepamatuji, které zemi bývalého Sovětského svazu“ , což mu nerozporuji. Údajně jim uvízly kamiony na D1. Podotýkám, že celou dobu byla D1 ve směru od Brna na Prahu průjezdná (z východu na západ- hromadná nehoda byla v opačném směru). Po 10 dnech bylo patrné, že mne i Heureku.cz uvádí záměrně v omyl, jelikož zboží stále nemá. Při objednávce a zaplacení zboží, bylo na stránkách www.heureka.cz uváděno, že má prodejce zboží skladem! Kontaktoval jsem Heureku.cz se stížností na prodejce se žádostí o pomoc. Její zástupce pí. Stárková jej kontaktovala telefonicky a mě informovala, že další den mi bude zboží dodáno. Pokud by pí. Stárková opravdu hájila dobré jméno společnosti Heureka.cz a hlavně zákazníka, požadovala by od prodejce potvrzení o odeslání zboží, což neudělala. Zboží mi nebylo samozřejmě dodáno ani další den. Po 10 dnech jsem objednávku zrušil. Tato tvrzení mohu komukoliv doložit.

Reakce obchodu Elme.cz

Vážený pane Kučero, bohužel přepravní situace způsobená nepříznivými přírodními podmínkami nejsme schopni ovlivnit, stejně tak jako trasy, které využívají přepravní služby mezi našimi sklady a zákazníky. Přepravce nejezdí přímou cestou z místa nakládky k zákazníkovi a využívají sběrných dep v rámci jejich přepravní strategie. Z naší strany taktéž nikdy neuvádíme termín dodávky ale pouze termín expedice.

Alča

Přidáno: 16. ledna 2018

• zboží bylo dostupné až 2. pracovní den od objednání, ačkoliv uváděli, že je skladem. Tzn. nebylo jej možné dodat ihned po úhradě kartou druhý den.
  • zvolila jsem dodání TopTransem a vezl to Geis-obecně nejhorší kurýrní služba v ČR, který zapříčinil ještě delší dodání a zpoždění

Honza W.

Přidáno: 13. ledna 2018

• Rozumné ceny v porovnání s konkurencí na trhu
  • Zboží skladem expedují více než týden, ač obchod garantuje na stránkách expedici následující den od objednání...
  • Poskytují nepravdivé informace, když s obchodem komunikujete

Nedodržení termínu dodání u zboží skladem více než o týden. Opakované lživé sliby o expedici následující den - když s dvěma malými dětmi nemáte týden na čem vařit je to hodně nepříjemné...

Přidáno: 11. ledna 2018

• vela výběr zboží považuji za výhodu

rychlos dodání zboží je dalží výhodou

Přidáno: 11. ledna 2018

• Doprava zdarma s dodáním na místo a rozbalení zboží.

• Všechno podle dohody

Rychlost obchodu