• skladem v Praze
    • ceny

Sehnal jsem zde, co jsem potřeboval.

Rychlé dodání

• Nechápu, proč ještě dnes někdo používá služby obskurního doručovatele jako je Česká Pošta za nemalý peníz to trvalo celé 4 dny

Velmi rychle dodané, pečlivě zabalené, cena příznivá.
    Naprostá spokojenost.

Neseriozne jednanie uz neobjednam

Reakce obchodu ELKAP

děkujeme za Vaší reakci, která nás opravdu mrzí. Situace vznikla nestadardním požadavkem z Vaší strany a to platbou zboží na Slovensku na dobírku v CZK. S tímto požadavkem jsme se setkali poprvé. Jediný dopravce, který tento způsob platby v jeho on-line sytému nabízel, byl Toptrans. Nicméně při dodání zboží nám pracovnice na zákaznické lince vysvětlila, že platba na Slovensku je možná pouze v EUR a platba v CZK není technicky vůbec možná. Přesto se Vám za toto nedopatření velice omlouváme a děkujeme za Váš nákup.

• Velká ochota,rychlost komunikace.

P

• Milý, vstřícní, ochotní
    • Na to že jsem si byl pro věci za pár korun tak byli super. Rozhodně doporučuji.

• Dobrá komunikace
    • Rychlé řešení problému vzniklého dopravcem

Při dopravě zboží došlo k poškození kolečka mobilní klimatizace. Dodavatel velmi vstřícně a rychle problém řešil.

Skvělý kontakt, prodávají kompletní jednotky což pomůže když si člověk v klidu může sám rozmyslet, rozmístit a namontovat jednotky a firma je jen zprovozní.

• Rychlá reakce při objednání příjemný hovor po telefonu
    • Velmi vstřícný personál
    • Výběr zboží a nízké ceny

Objednal jsem si vyzvednutí zboží na pobočce. Pán z firmy zjistil, že bydlí kousek poblíž mého bydliště a nabídl mi, že mi zboží odveze až skoro domů. Tomu říkám osobní přístup k zákazníkovi. Rozhodně doporučuji!

• Odbornost a rychlost

Vše uspokojivé.

Spolehlivé jednání, vstřícnost, přesnost.