• dobrá komunikace s zákazníkem

děkujeme za Vaše doporučení a pozitivní hodnocení, které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte náš eshop.

• rychlé jednání

děkujeme za Vaše doporučení a pozitivní hodnocení, které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste s našimi službami byl spokojen a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte náš eshop.

• rychlost a spolehlivost

Kateřina Prajková

• DVD přišlo bez faktury, spatný obraz, na telefon se nedá dovolat.

děkujeme za vaše hodnocení, i když nás mrzí, že je negativní.
    Fakturu k objednávkám zasílá náš systém ihned po expedici objednávky.
    Na naši telefonní linku jste nám dnes 2.2. podle záznamů volala poprvé a v momentě kdy jste volala jsme měli druhý hovor a následně ihned poo jeho dokončení jsme Vám na telefonní mobil volali na zpět na vaše telefonní číslo, kdy jste tento telefon nezvedali o čemž svědčí i výpis z hovorů, který máme monitorovaný.
    Následně jsme vše s Vámi společně vyřešili a fakturu Vám znovu na email doposlali, o to víc nás mrzí toto negativní hodnocení, které není založeno na faktických údajích.

Věřím, že jinak jste se zbožím spokojena a vše je jižv pořádku dořešeno.
    Klára Šůstková.

• poškozené a neúplné zboží

Luxusní vánoční stromek, který jsem si objednal měl poškozený stojan a v balení chyběl ovladač na LED žárovky. Takto si luxusní stromek opravdu nepředstavuji. Není to vinou prodávajícího, ale výrobce a dodavatele.
    Reklamace proběhla celkem bez problémů proplacením zboží i poštovného.

děkujeme za vaše hodnocení, i když nás mrzí, že je negativní.
    Jsme rádi, že jste s komunikací v našem eshopu byl spokojen a že se všechno vyřešilo k vaší spokojenosti.
    Také se Vám znovu omlouvám za vzniklé komplikace se zakoupeným zbožím, kdy toto poškození jak sám uvádíte jsme bohužel nemohli ovlivnit, nakolik se jednalo o originálně zabalený kus přímo od výrobce. J
    Věřím, že tato zkušenost i naše brzké vyřešení vás ubezpečilo že jsme opravud seriozní eshop a znovu nás navtšívíte a nakoupíte u nás.

profesionální služby

Reakce obchodu Eljo.cz

děkujeme za vaše doporučení, které nás velmi těší.

• rychle dodani
    • nakonec odpovedeli na email ohlede dotazu, co s polozkami v objednavce (1 ks rozbitou a 1 ks nekompletni) a zaslali refundaci na ucet do 5-ti dnu
    • stav zbozi neodpovidal deklarovanemu (nove / rozbalene) - vse bylo rozbalene, jedno rozbite, jedno nekompletni
    • na email ohlede dotazu, co s polozkami v objednavce, ktere se chystam vratit, odpovedeli az po 8-mi dnech (i po telefonicke urgenci), kdy uz jsem mel zbozi zabalene a pripravene k vraceni.

Kdyz obchod nereagoval na muj email a telefonat ohledne dotazu, co delat s 1 rozbitym a 1 nekompletnim kusem z objednavky, vyhledal jsem recenze na Heurece a zdesil se - nicmene navzdory spouste odstrasujicich recenzi se obchod ELJO nakonec zachoval ferove a pristoupil na navrhovane reseni bez potreby vracet zbozi a castku za rozbite zbozi a chybejici dil zaslal na muj ucet za 5 dnu. Urcite je zde velky prostor pro zlepseni, zejmena s klasifikaci zbozi a reakcni dobou eshopu, ale zda se, ze na tom pracuji a preji, at se to podari!

Reakce obchodu Eljo.cz

děkujeme za vaše hodnocení.
    Mrzí nás, že jste nebyls našimi službami spokojen, nakolik jsme se vše snažili vyřešit v co nejkratší možné době.
    Tím, že jste zakoupil zboží v kvalitě nové, které bereme od zahraničního dodavatele/ výrobce, museli jsme celou situaci prověřit přímo s výrobcem nakolik nekompletní zboží s drobným poškozením, bylo již dodáno z výroby. Tím, že se jedná o zahraničnáho dodavatele a psali jste nám před víkendem, jsme Vám bohužel nedokázali dát rychlejší odpověď.
    Za tyto komplikace se Vám velmi omlouvám.
    Jsme však rádi, že se nám nakonec společně podařilo vše vyřešit a že jste s dořešením situace spokojen.
    Věřím, že i přes tuto nepříjemnou zkušenost znovu u nás nakoupite.

Klára Šůstová

Bezproblémový a rychlý nákup, eshop doporučuji.

Reakce obchodu Eljo.cz

děkujeme Vám za udělené hodnocení a doporučení našeho eshopu. Jsme rádi, že vše proběhlo rychle a v pořádku. Těšíme se na příští nákup.

• super

Kateřina Prajková

nabízejí zboží co nemohou poslat ,protože ho nemají na skladě i když ho v nabídce pořád mají označeno jako skladem.

Reakce obchodu Eljo.cz

děkujeme za Vaše hodnocení i přesto, že je negativní

Za toto nedopatření se ještě jednou omlouváme, velice nás mrzelo, že jsme Vám nemohli kávovar dodat, z důvodu vyprodání.
    Zboží jsem kontrolovala a v tuto chvíli skladem není.
    O této skutečnosti jsme Vás ihned informovali a vyžádali si číslo účtu pro vrácení celé částky.

Ještě jednou se velice omlouváme

Raková Michaela

Rychly dodani,supr

Kateřina Prajková

• Obchod je výborný, avšak komunikace ještě nefunguje, ani faktura mi nedorazila? Mlýnek je výkonný, dobře mele, avšak je tak hlučný, že z něj brzy zešílíme. Ten hluk a decibely, asi naše sluchovody brzy roztrhne, a ten mlýnek se z toho hluku asi rozpadne !? Jsme velmi zklamáni! Zorničková.

Reakce obchodu Eljo.cz

děkujeme za vaše hodnocení.
    Fakturu k objendávce jsme Vám zasílali v den expedice na váš email a následně na vaši žádost znovu na emailovou adresu uvedenou v objednávce.
    Měly by jste tedy fakturu mít v elektronické podobě na vaši emailové adrese.
    Co se týká hlučnosti mlýnku tak se s Vámi ještě spojíme nakolik máme prodány stovky tohoto typu ale na hlučnost si zákazníci nestěžují, proto necháme raději vše prověřit a svámi se spojíme zdali se nejedná o nějakou výrobní chybu.
    Věřím, že vše dořešíme k vaší uplné spokojenosti.

• Dobré

Spolehlivost

• Rychlé jednání.
    • Součástí dodávky měl být stojan na stromeček, který ale v balíku nebyl. Balík byl několikrát dodatečně přelepen lepící páskou. Na mou reklamaci obchod reagoval, že "jsem v pořadí". Stav trvá 12 dní.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu aj keď negatívnu. Za vzniknuté komplikácie sa veľmi ospravedlňujeme. Vaša správa nám zapadala do spamu, čoho sme si, bohužiaľ, nevšimli hneď. Vašu reklamáciu sme s Vami následne obratom vyriešili.
    Veríme, že aj napriek tejto negatívnej skúsenosti na náš eshop nezanevriete a v budúcnosti nás opäť radi navštívite.

S prianím pekného dňa,
    Kristína Blašková

• Rychle dodání , zboží přišlo v pořádku

Reakce obchodu Eljo.cz

děkujeme Vám za udělené hodnocení s doporučením a upřesňujícím komentářem. Věříme, proto že opět znovu u nás nakoupíte.

• Spolehlivost

Vše v pořádku

děkujeme za Vaše kladné hodnocení

Velice si vážíme Vašeho nákupu u nás.
    Mockrát děkujeme

Raková Michaela

• Zboží v originálních krabicích přišlo pouze omotané fólií, krabice byli kvůli nešetrnému zabalení zdeformované. Jako dárek je zboží v takovém stavu nepoužitelné
    • Zboží objednané v sobotu obchod odeslal až ve středu (dle informačního emailu dopravce), dorazilo ve čtvrtek
    • Drahá doprava

Reakce obchodu Eljo.cz

mrzí nás udělené hodnocení, přesto Vám za komentář a zpětnou vazbu děkujeme.

Bližší zaslanou zprávu, ideálně s fotodokumentací, od Vás zatím neevidujeme. Pokud je samotné zboží v pořádku a bude jej chtít tedy vrátit, tak máte právo uplatnit dle obchodních podmínek požadavek na Odstoupení od smlouvy. Naše zákaznická linka je Vám v pracovní dny k dispozici pro upřesnění postupu a dořešení záležitosti.

Termín dodání je u každého zboží orientační a vždy jej uvádíme před nákupem na stránce zboží. O víkendu je sklad zavřený, což bylo v termínu zohledněno. Pokud se zásilka o něco přesto opozdila, tak nás to mrzí a omlouváme se. Cena za dopravu je pevně stanovena dle platného ceníku. S dopravci řešíme organizační změny a k dispozici je pro zákazníky i nový přepravce.

I přes udělené hodnocení věříme, že u nás někdy opět nakupíte - např. s ohledem na rozsah sortimentu a prodávaných značek zboží apod.

• Informace je nulové

děkujeme za vaše hodnocení, i když nás mrzí, že je negativní.
    Veškeré infromace k vaší objendávce jsme Vám zasílali na email.
    Mrzí nás, tedy tento neadekvátní komentář, nakolik jsme vás o každém kroku co se s Vaší objednávkou děje informovali.