Mimina jsou spokojená.

Reakce obchodu ELIS DESIGN

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsem rádi, že máte doma spokojená miminka. :)

Výhodná slevová akce

Dobrý den Ctibore,
    jsme rádi, že Váš naše slevová akce zaujala. Snažíme se akce pravidelně zařazovat, proto neváhejte odebírat naše news lettery a nebo nás sledujte na sociálních sítích. :)

Váš ELIS DESIGN.

obchod krásný a vzdušný, děti si vše mohou vyzkoušet, milý a velmi ochotný personál

Dobrý den Petro,
    děkujeme za zpětnou vazbu na náš showroom. Jsme rádi, že se Vám u nás líbí.

• Rychle dodani
    • Nemam

Krásný den,
    jsme rádi, že Vám zboží rychle a v pořádku dorazilo.

Váš ELIS DESIGN.

Obchod je prehľadný. Nemala som problém s ničím.

Dobrý den Dominiko,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Těsí nás, že jste se o u nás dobře orientovala.

Váš ELIS DESIGN.

Jsem spokojená svítí krásně. Mix barev dcerka je za lampičku ráda líbí se ji

• Hrozne veľmi ma sklamal obchodný partner. Nakolko žiadna odpoved na dotaz ohladom doručenia balíka. Išlo o hračku ktorá bola skladom a v ramci česká. Jediný email o predani do prepravy mi neprišiel. Som veľmi sklamaná a už cez tento eshop nebudem nakupovať a nedoporucujem nikomu.

Reakce obchodu ELIS DESIGN

velice nás mrzí Vaše zklamání z nákupu u nás. Dle naší interní historie jste komunikovala s kolegyní z obchodního oddělení, ovšem bohužel se nepodařilo balíček doručit v termínu, který jste požadovala. Omlouváme se za případné komplikace a věříme, že i tak zboží udělalo děťátku radost.

rychlé doručení,příjemná velikonoční sleva

Reakce obchodu ELIS DESIGN

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že Vám zboží v pořádku a rychle dorazilo.

Váš ELIS DESIGN.

• Na webu mělo být zboží skladem. Když mi po dvou dnech nepřišla žádná informace o objednávce, psala jsem o info, čekala další den na odpověď a pak přišlo, že skladem není a bude "možná" za 14 dní.... nic moc

Reakce obchodu ELIS DESIGN

mrzí nás Vaše rozčarování. Vaše objednávka byla vytvořena ve svátek a tak jsme se Vám věnovali ihned po Velikonocích. Objednávku na stejný produkt vytvořilo v jednu chvíli více zákazníků a tak se stalo, že pro Vás již nezbylo. Informace, že je zboží na objednání se objevila už v emailu s potvrzením objednávky.

• Doporučuji.

Dobrý den Zdeňku,
    děkujeme za Vaše doporučení. :)

Váš ELIS DESIGN.

Pískoviště je velice kvalitní, snadná montáž a můžu jen doporučit.

Dobrý den Jano,
    děkujeme za Vaše milé hodnocení. Jsme rádi, že jste s pískovištěm spokojená a přejeme ať dobře slouží.

Váš ELIS DESIGN.

Fast delivery and great customer support

Hello,
    thank you for your feedback. We are glad that you are satisfied with our services.

Have a nice day, ELIS DESIGN.

• mám z obchodu již 3. výrobek a jsem velmi spokojena

Reakce obchodu ELIS DESIGN

vážíme si toho, že se k nám vracíte. Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit na další objednávky.

TOP

Váš ELIS DESIGN.

Se zbožím a s dodávkou jsem byla velice spokojena, ráda podporuji českou firmu. Zboží je kvalitní a ekologické ze dřeva, proto budu tyto stránky vřele doporučovat.
    M.K.

Dobrý den Martino,
    jsme rádi, že jste objednávkou u nás spokojená. Děkujeme za Vaše doporučení a těšíme se na další objednávky.

• Dostupnost
    • Výběr

Reakce obchodu ELIS DESIGN

jsme rádi, že jste u nás našli samé plusy. Děkujeme za Vaše hodnocení.

• Kvalita zboží
    • Perfektní komunikace

S nákupem jsem byla velmi spokojena, už jsem pro dceru vybrala další kousky do jejího nového pokojíčku.

Dobrý den Moniko,
    jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojená a že se k nám ráda vracíte. Děkujeme za Vaše doporučení.

Váš ELIS DESIGN.

• Kvalitně zpracované dřevěné hračky za výborné ceny

Dobrý den Lucie,
    na kvalitě si dávám záležet a každý kousek pečlivě testujeme na našich showroomech, než jej zařadíme do prodeje. Budeme se těšít na další objednávky. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

• Rychle vyrizeni

Dobrý den Inny,
    jsme rádi, že Vám zboží rychle a v pořádku dorazilo. Děkujeme za Vaše hodnocení.

Váš ELIS DESIGN.

jen ty nejlepší zkušenosti - kvalitní zboží, rychlé dodání, spolehlivost, výborná komunikace

Reakce obchodu ELIS DESIGN

děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že s námi máte jen nejlepší zkušenosti, děláme proto maximum. Budeme se těšit ma další objednávky