Nemožnost vyzvednout zboží, které mají na dané pobočce skladem ten den. Nefunguje tu nic jako rezervace - vyzvednutí na prodejně = že každou objednávku posílají z centrálního skladu, a vy zbytečně čekáte třeba 2 dny, naprosto zbytečně, protože ji mají na dané pobočce skladem. Už nikdy víc.

Obchod ok.Posledni objednavka katastrofa.Elf bar se nedal pouzit naplne zkazene a nepouzitelne.Reklamace zamitnuta.Pristup arogantni.

• Arogantní přístup personálu
    • Neochota zaměstnanců
    • Zabehle rigidní přístupy ke klientovi
    • Nedoporučuji
    • Odcházím od toho prodejce a jiz se nikdy nevrátím
    • Vyzkousejte jine shopy!

Spálený
    A bez chuti

Vyber položek na e-shopu které byly skladem na prodejně. Stejne pak musíte čekat do druhého dne

2 z 5ti potahových cigaret,nefunkční..
    Příště si raději připlatit a mít 100% funkční.
    Ale výběr příchutí skvělý.

nákup v obchodě dobré bez problemu, ale objednané zboží ještě nedošlo

• Vytvořila jsem objednávku, zaplatila a nepřišel mi e-mail o potvrzení. Tak jsem volala pán mi řekl že jim platba nedorazila tak jsem poslala detail platby napsali že se ozvou a neozvali a zásilka nikde‍♀️

• Sortiment
    • Stále nic nepřišlo na prodejnu

Už týden čekám a stále mi nepřišla objednávka která je zaplacena

• Lžou ohledně expedice. Po vytvoření objednávky ihned u Zásilkovny vygenerují štítek, aby to vypadalo, že zásilka byla již odeslána, a následně zašlou emailem status - odesláno. Ve skutečnosti předají zásilku dopravci až v následujících 48h. Ani po týdnu storna my nevrátili peníze!

Tovar chodí už týždeň

• Špatný zákaznický servis
    • Ani více jak 2 týdny po stornu nebyly vráceny peníze

Pokud pouze něco objednáte, tak by neměl být problém. Problém nastává, pokud chcete objednávku stornovat, či potřebovat jejich podporu. Zákaznícký servis je velmi špatný.

Liquidy v akci,ale nikde ani zmínka, že jsou 3roky prošlé...jdou do koše, pětset v p.... dík

• Cartridge was broken

• Inzerují co nemají

Na Heurece máte nabídku 5+2 zdarma,ale klamete zákazníky.Ve sutečnosti tuto nabídku nemáte.

Naprosto neprofesionální jednání. Zařízení přišlo poškozené (cartridge protěkala) a reklamace mi byla zamítnuta, takže jsem zaplatila za vadný produkt. Tenhle e-shop rozhodně nedoporučuji!

• Šířka sortimentu
    • Neochota při řešení problémů

• Objednal jsem si zboží s vyzvednutím na prodejně. I přesto, že zboží bylo na vybrané prodejně vedené jako na skladě, jelo se zásilkovnou několik dní na prodejnu. Na stránkách nemají žádné varování, jinak bych si zboží jel koupil bez objednání
  • Prislo jine zbozi nez bylo objednane a muze za to pry vyrobce....Zde uz nikdy nic.....

• Byl mi doručen starší typ atomizeru, ačkoliv ve videu reklamujete moderní atomizer avokádo