• zakoupeno v ELIMA.cz před 1 týdnem

Dodán jiný typ zářivek, než byl objednán. Byl však zabalen v originál obalech.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Při expedici nekontrolujeme jaké zboží je v originálních obalech zabaleno. V případě nespokojenosti s dodávkou se prosím obraťte na naše reklamační oddělení, které všechny problémy hravě vyřeší. ELIMA.cz

• zakoupeno v ELIMA.cz před 3 měsíci

• uvádí zboží na skladě, ale za 5 dnů oznámí, že jej budou objednávaz

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Jak jsme Vás hned v pondělí informovali, na vykrytí Vaší sobotní objednávky chyběla jedna rozvodnice. Omlouváme se, ale z technických důvodů dochází k synchronizaci množství skladem na e-shopu 1x za hodinu. I když máme velké skladové zásoby, bohužel v této chvíli došlo k tomu, že Vámi vybraný výrobek někdo jiný vykoupil. O zpoždění dodávky jsme Vás informovali a slíbený termín dodání dodrželi. ELIMA.cz

• zakoupeno v ELIMA.cz před 3 měsíci

Už je to 14 dní a zboží nepřišlo a ani obchod nekomunikuje. Stačil by i jediný mail že se objednávka opozdí.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se, objednané výrobky dnes přišly a hned je odesíláme. O 14 denní lhůtě dodání jsme Vás informovali. Podle potvrzení výrobce to vypadalo, že tento termín stihneme. Bohužel došlo někde na trase ke zdržení. ELIMA.cz

• zakoupeno v ELIMA.cz před 5 měsíci

- 16.4. jsem objednal zboží, obratem jsem na e-mail obdržel zprávu, že objednávka byla přijata,
    - 19.4. jsem obdržel opět zprávu, že objednávka je ve stavu zpracování a bude doručena do 10 dnů, k odebrání zboží budu informován,
    - do dnešního dne 1.5. jsem žádnou informaci neobdržel, takže objednané zboží stále nemám, naopak k mému údivu jsem byl vyzván k ohodnocení obchodu a objednaného zboží,
    - zboží nemohu ohodnotit, protože ho nemám,
    - jak ohodnotit obchod? Snad není ani nutné komentovat

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se za zdržení, ale dodavatel dodal zvonek až 3.5.2021. Žádost o hodnocení odesílá naším jménem Heureka automaticky po 10 dnech po objednání a my to nemůžeme nijak ovlivnit. ELIMA.cz

• zakoupeno v ELIMA.cz před 7 měsíci

• rychlost vyřízení a dodání objednávky

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Děkujeme za Váš nákup, nerozumíme však nedoporučení našeho obchodu. Doufáme, že jde pouze o překliknutí. V případě problémů se na nás neváhejte obrátit. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

• zakoupeno v ELIMA.cz před 8 měsíci

dodací lhuta 14dní nakonec prodloužena na 2 měsíce a to je opravdu moc

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se, ale požadovaná oblouková ochrana nebyla ve skladu výrobce v ČR k dispozici a výrobce ji objednal u své zahraniční pobočky. Vzhledem k tomu, že jste objednávku odeslal 24.1., tak sice výrobek nestihne dodat do 14 dní, ale určitě to nebude 2 měsíce. ELIMA.cz

• zakoupeno v ELIMA.cz před 8 měsíci

Špatná komunikace s obchodem. Dlouhé čekání na dodání objednávky (cca 2 týdny). Bylo nutné několikrát telefonicky urgovat.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se za delší lhůtu dodání zakázkového svítidla, na kterou jsme upozorňovali již při potvrzování objednávky. Dodací dobu na straně výrobce bohužel výrazně ovlivňují současná proticovidová opatření. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

• zakoupeno v ELIMA.cz před 9 měsíci

Ihned po koupi jsem zjistil, že výrobek nefunguje do 48.hodin jsem ho jel reklamovat to mě však nenapadlo, že obchod si ponechá celou 30.ti denní lhůtu na reklamaci tzn. že výrobek, který jsem před cca. 26.dny zakoupil stále nemám a čekám pouze na reklamaci. Toto vědět od prvopočátku neřešil bych reklamaci, ale díky nákupu přes e-shop bych ho bez udání důvodu vrátil. Nedoporučuji!

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se, ale při vyřizování reklamací musíme dodržovat podmínky dodavatele. Dodavatel dodaného multimetru trval na tom, abychom vadné zboží dopravili do jeho reklamačního střediska. Lhůtu za jakou reklamaci vyřídí také nemáme možnost ovlivnit. Pokud dodavatel nestihne reklamaci výrobku vyřídit do 30 dní. Můžeme pouze vrátit peníze. ELIMA.cz

• zakoupeno v ELIMA.cz před 10 měsíci

Zboží jsem měl podle informací na e-shopu obdržet do 7 dnů. Zboží jsem objednával 12.12.2020. Obchodu trvalo až do 6.1.2021, než zjistil, že zboží nemůže dodat.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se, ale už následující pracovní den po objednání (14.12.2020) jsme Vás informovali, že lhůta dodání může být až 14 dní. Bohužel jsme přes svátky neobdrželi od dovozce ani objednané zboží ani zprávu o posunutí termínu dodání. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

• zakoupeno v ELIMA.cz před 10 měsíci

Poslali "poněkud" něco jiného, než jsem si objednal

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se, ale dodavatel, aniž by nás informoval, změnil specifikaci výrobku a náhradní baterie již dodává bez konektorů. Původní variantu zboží již není možné objednat. Zboží můžete samozřejmě vrátit. ELIMA.cz

• zakoupeno v ELIMA.cz před 10 měsíci

Slušný výběr materiálu elektro a slušné ceny.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Děkujeme za Váš nákup, omlouváme se za delší dodací lhůtu způsobenou vytížením dopravců v předvánočním období. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

• sortiment
    • dodací doba
    • chybí filtrování podle parametrů

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Děkujeme za Váš nákup a omlouváme se za delší dodací lhůty. Dopravci bohužel nestíhají v předvánočním období přivážet a odvážet zboží. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

• zakoupeno v ELIMA.cz před 1 rokem

• Za špatný proklik z heureky platí zákazník, chybu neuznávají, poštovné nevrací!

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Dodali jsme Vám přesně to zboží, které jste si objednal. Název i popis zboží byl na na stránce výrobku, v košíku a rekapitulaci objednávky uvedený správně. Dle dokladů jsme Vám vrátili částku za zboží včetně dopravného. ELIMA.cz

• zakoupeno v ELIMA.cz před 1 rokem

• Čekám již 14 dní na zboží.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Hned první zprávou po objednání jste byl informován o dodací lhůtě 21 dní. Stihli jsme to dříve. Zboží máte připravené k odebrání. ELIMA.cz

• zakoupeno v ELIMA.cz před 1 rokem

• před měsícem jsem objednané zboží zaplatil a doposud nedorazilo ani se nikdo neozval

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se za nedorozumění, očekávali jsme Vaši doobjednávku. Zboží ihned odesíláme. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

Dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se za delší dodací lhůtu u Vaší zakázky způsobenou mimořádným stavem. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

• zakoupeno v ELIMA.cz před 1 rokem

• Zbozi nemaji skladem, ikdyz maji uvedeno ze maji.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Informovali jsme Vás, že vzhledem k mimořádné situaci nestihneme zboží v požadovaném termínu vyskladnit, ne že zboží nemáme. Dle Vaší žádosti objednávku rušíme. ELIMA ELEKTRO s.r.o.

• zakoupeno v ELIMA.cz před 1 rokem

• Mají velký výběr a většinu zboží skladem.
    • Naproti tomu i když mají věci skladem, tak to stejne odešlou až za týden... Takže jsou strašně pomalí a pokud něco potřebujete hned, tak se tomuto obchodu vyhněte..

Jelikož je pro mě byla rychlost dodání zásadní, takže tento obchod nedoporučuji...

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Současná mimořádná situace ovlivňuje termín doručení nejenom u nás. Na e-shopu na delší dobu doručení upozorňujeme a denně rychlost dodávání aktualizujeme. Se zákazníky aktivně komunikujeme a na doručení všech objednávek intenzivně pracujeme. Pokud je rychlost dodání zásadní, má každý všechny informace k dispozici. ELIMA.cz

• zakoupeno v ELIMA.cz před 2 lety

Zboží nedorazilo a je to 10 dní od objednávky. Je mi jasné že byli Vánoce, ale bylo již mnoho pracovních dnů a nic. Zásilka ještě nedorazila, ale formulář spokojenosti už ano,,,,,, vrchol drzosti!

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se, ale na změny otevírací doby během svátků jsme upozorňovali na všech stránkách našeho e-shopu dlouho dopředu. Formulář spokojenosti neodesíláme my, ale naším jménem ho odesílá sama Heureka, vždy 10 dní po uskutečnění objednávky. Nemůžeme ovlivnit kdy bude nebo nebude formulář odeslán. Dle dohody Vaši objednávku domácího telefonu rušíme. ELIMA, e-shop s elektroinstalačním materiálem

• zakoupeno v ELIMA.cz před 2 lety

• dlouha doba dodani

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! 27.11. večer jsme dostali objednávku, 29.11. ráno jsme předali balík dopravci, dopravce následují pracovní den balíček doručil. To není během předvánoční špičky zrovna dlouhá doba dodání. Každopádně se omlouváme za případné komplikace, mít teď den víc než 24 hodin, mohli jsme to stihnout o den dříve. ELIMA.cz