• zbozi doslo, cena o trosku nizsi nez u konkurence
    • neprofesionalni pristup prodejce

Zbozi jsem objednal s platbou predem. Faktura neprisla, zbozi ale doslo. Bez faktury jsem samozrejme zbozi neuhradil (bez cisla uctu). V te dobe jsem kompletne zarizoval byt, a s tema stovkama objednavek (vzdy platba predem) jsem predpokladal ze je vse zaplacene. Pak od prodejce zacali chodit vyhruzne emaily a smsky ze me nahlasi na policii. Po zpetne kontrole uctu jsem zbozi samozrejme uhradil, ale urcite nedoporucuji. Prodejce dodnes neuznal chybu a neomluvil se. Naopak, tvrdi ze zaslani zbozi pred uhradou je "nadstandard" (o ktery jsem nemel zajem) a ze vina je na me strane.

Reakce obchodu Elektroshop ELHAP

Dle telefonické dohody bylo zboží zasláno předem, zákazník následně požádal po cca 14 dnech o zaslání faktury, která údajně nebyla součástí zásilky - fa vždy bývá součástí zásilky, ale může se stát. Ihned faktura zaslána do mailu, zákazník x-krát (všemi možnými způsoby upozorněn), že stále neevidujeme platbu. Faktura nakonec uhrazena po 2 měsících. Team Elhap

• Ceny
    • Přehlednost

• nedodržena dodací lhůta, do teď nemám žádný balíček

Nekomunikují se zákazníkem, už 8 dní čekám na uhrazený balíček. Nedoporučuji !!!!

• Zboží odpovídá popisu

Vřele doporučuji ostatním.

• Vše v poradu
    • Nevim

Doporučujeme skvěle ceny i pristup

• Cena, velký vyber

Vše ok

• cena,flexibilita

mohu jen doporucit

• dobrá cena
    • nedodržena dodací lhůta,nekomunikují se zákazníkem

nedoporučuji nakupovat

Reakce obchodu Elektroshop ELHAP

Dobrý den, omlouváme se za způsobený problém, ale vzhledem k tomu, že jsme přemísťovali a rekonstruovali skladové prostory byly objednávky vyřizovány se zpožděním, na což jsme zřetelně upozorňovali na naši hlavní straně eshopu. Již vše hotovo, takže objednávky jsou již vyřizovány standardně. S pozdravem a omluvou za komplikace - elektroshop ElhaP

dodani po ctvrnacti dnech u neceho co maji na sklade nebo to alespon tvrdi? na zaslane emaily nikdo nereagoval,poprve jsme musel neprevzit zakazku od preprqvni sluzby, jeste ze to bylo na dobirku.

• nevím
    • dodací doba, komunikace

když máte dost času tak to zkuste

• neaktualnost eshopu

• - cena
    • - objednám zboží, které bylo skladem v neděli a přijde v pátek? trochu retro...
    • - nezvedá telefon

- radši jiný obchod a vyčkat, vyjde to na stejno

• Velký výběr, rychlost, skvěla komunikace

Doporučuji 100procentne

• - přehledný eshop
    • - dobré ceny
    • - výtečná komunikace s majitelem
    • - neshledal

Dobrý obchod, ochotný personál, výborná komunikace i domluva.

• nevim

• Zajímavé produkty a ceny, rozumná komunikace obchodu, pečlivá kontrola odesílaného zboží.
    • Nelze na základě zkušenosti s obchodem určit.

Podle recenzí jsem se trochu bál zboží objednat, ale objednávka byla naprosto bez problémů. Průběh komplikovaných situací (reklamace atp.) nemůžu hodnotit.