• Rychle jednani. Aktivn
    • Rychle jednani, aktuvni uajem o zakaznika a co nejlepsi servis pro nej.

• rychle vyrizeni
    • laskave jednani

• Dostal jsem fakturu na menší částku, než jsem zaplatil

Při osobním vyzvednutí obdržel jsem fakturu na menší částku, než jsem zaplatil na základě objednávky. Při upozornění na ten fakt, bylo mně slíbeno vyrovnání, ale to se nestalo. Tak nějaký negativní dojem to zanechalo.

• Všechno nutné pro montáž regálů
    • Dobrá cena

Doporučuju se při nákupu podívat také na německé stránky výrobce element-system.com , je tam přehlednější on-line katalog a trocha "teorie" (je to německy a NENÍ to e-shop).

Atypické produkty, velice praktické

• Nic mne nenapadá, viz níže
    • je mi líto, ale toto zboží nemáme skladem, dostupnost bych musela zjistit, ale bylo by to v řádu týdnů. Navíc jsme schopní dodat pouze po deseti kusech.
    • Pokud tedy nebudete chtít navýšit objednávku na 10 ks, budu muset objednávku stornovat.

Zboží jsem objednal a zaplatil, bohužel sdělení obchodu bylo že buďto přiobjednám ještě dalších 8 ks nebo storno....velmi zajímavá zkušenost...

Reakce obchodu Elementsystem.cz

Vaše zkušenost nás samozřejmě mrzí, nicméně u Vámi objednaného produktu "Konzole Magnetic" je hned v úvodu uvedeno, že je dodání POUZE NA OBJEDNÁVKU A V BALENÍ PO 10 KUSECH. Zřejmě jste to tedy přehlédl. Jedná se totiž o poměrně specifickou policovou konzoli, kterou objednává jen minimum zákazníků, proto ji nedržíme skladem a dodací lhůta je delší.
    Děkujeme za pochopení a omlouváme se za přípladné komplikace,
    Tereza Blažková

Rychlé jednání, dobrá komunikace a spolehlivé doručení.

vše ok

Zboží dorazilo,bohužel jsem na toto zboží narazil v Hornbachu,kde bylo podstatně levnější.Moje chyba.

• úplná dodávka

všechno OK

Objednávka dorazila bez jedné položky. Obchod se omluvil a promptně chybějící položku zaslal. Profesionální a důvěryhdné jednání.

• Zajímavý sortiment
    • Přijatelné ceny
    • Dobrá komunikace obchodu

spokojnost. Len si dovolim dve poznamky:
    1. Ked som Vam pred casom pisal nejake otazky ohladom element systemu policiek, tak som doteraz nedostal odpoved. Musel som k Vam zavolat. Na druhej strane, ked som volal, tak Vasa kolegyna mi hned vsetky otazky zodpovedala k mojej maximalnej spokojnosti. Chapem ze mozno odpovedat pisomne je viac narocne na cas a moze to generovat aj dalsie nejasnosti, ale stacilo namiesto odpisovania len zavolat naspat, pripadne odpisat, ze mam radcej aj ja zavolat.
    2. Pri baleni kovovych dielov (nosnikov a pod.) by som odporucil navyse oddelit jednotlive diely nejakym hrubsim papierom aby sa lepsie zabranilo poskodeniu pri doprave.

• Zboží neměli na skladě a dodací lhůta 3-4 týdny.

Reakce obchodu Elementsystem.cz

Vzniklá situace nás samozřejmě velmi mrzí, nicméně v současné době se celý výrobní sektor potýká s kritickým nedostatkem surovin, což se bohužel projevuje i v dostupnosti dílčích regálových komponentů německého výrobce. Skladem se pro české zákazníky snažíme držet maximální možné zásoby alespoň u nejžádanějších položek. Děkujeme za pochopení.

• sortiment
    • možnosti doručení (a jeho cena)

První kontakt

Rychlá dodávka bezva zboží, velmi děkuji