• Dobré ceny (v případě, že objednané zboží skutečně obdržíte)
    • Komunikace - nelze se dovolat
    • To, že objednané zboží nejsou schopni dodat jsem se dozvěděl po cca 10ti dnech od objednávky.

Doporočuji se vyhnout tomuto obchodu.

• Vstřícnost personálu
    • Výhodná cena proti konkurenci

Vybral bych stejný obchod znovu. Doporučuji

• příjemné ceny
    • rychlost dodání
    • ochota

S nákupem na ElektroVal.cz jsem byla vždy velmi spokojená, jedná se o kvalitní e-shop, ve kterém bez obav nakupuji opakovaně.

• Spolehlivost, vstřícné jednání, rychlost

• Rychlé dodání, profesionální montáž, rozumná cena.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.