• Kulma, kterou již nikdo jiný neprodával...

Klamné informace o produktu. Kulma na vlasy nebyla v pořádku. Nezasláno na překontrolování, dána opět do prodeje. Nevrácení celé částky. Jsem z obchodu velmi zklamaná. Nemohu doporučit.

Reakce obchodu Elektro U Herzána

Paní Svobodová, nechápu jaké klamné informace myslíte? Kulma kterou jste reklamovala, že moc hřeje, že má údajně 360-380c Jsem 2x poslal do servisu na kontrolu a bylo naměřeno 195c což je normální, maximální teplotu může mít 230c. Kulma má spotřebu 53W pro představu v kuchyňské troubě, která má 2000W je teplota 250c. Nevím čím jste to měřila, když třeba jehlový teploměr na gril je do 300c. Reklamace nebyla uznána, závada nebyla zjištěna. Vrátit výrobek bez udání důvodu můžete do 14dní. Psala jsme mi a já vám volal, že kulmu nechcete. Ač na to nemáte nárok, chtěl jsem vám vyjít vstříc, tak jsem vám 10.1. poslal na účet 760,- za kulmu. Jediné co po mně chcete je peníze za poštovné. Nevím jak jste přišla na to, že jsem kulmu dal znovu do prodeje. Nesmysl. Kulmu je od vás používaná a můžu ji dát, tak maximálně do bazaru. Stále vaší kulmu mám. Jinak dodací lhůta s kterou taky nejste spokojená. Objednala jste si kulmu 23.11. v 9.00 a já vám ji 23.11. v 16.13 poslal. A s kvalita komunikace taky nejste spokojená. Volal jsem vám, celou dobu si píšeme e-maili, poslední v 18.17 má pracovní době je do 17h. Nevím co bych pro vás už víc měl dělat. Hlavně máte od 10.1. peníze na účtě. A přitom 20.1. mi dáte negativní hodnocení. Mimo jiné mám na vyřízení reklamace 30dní. Pro dobrotu na žebrotu.

• strašné jednání

Na eshopu zboží dané značky, poté volá prodejce s tím, že mi pošle stejné zboží, ale jiné značky, na faktuře ale bude uvedeno dle mé objednávky - tedy pošlou mi "cosi", ale na faktuře bude originál.
    Nikdy jsem se s tímto nesetkala, nedoporučuji.

Reakce obchodu Elektro U Herzána

Paní Dodková, nevím proč uvádíte strašné jednání. Vámi objednaná váha od značky Gallet za 495,- Byla vyprodaná a proto jsem Vám volal s nabídkou té samé váhy akorát od značky Emos a za stejné peníze. Váha je naprosto totožná. Je vyrobená ve stejné továrně, akorát pro jinou značku. Nabídl jsem Vám, že objednávku nemusíte opakovat a na faktuře, že bude vámi koupená váha Emos. Vy jste nabídku neakceptovala a tak jsme obchod neudělali. Snažil jsem se Vám jenom vyjít vstříc.