Upozornění Heureka.cz: Obchod Elektrosvet.cz změnil majitele a přestal komunikovat se zákazníky. Heureka výrazně nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

• Dobrá cena
    • Žádná komunikace:
    • -maily bez odezvy
    • -plné záznamníky

!!!POZOR !!! na tento obchod!Skladem inzerované zboží přišlo po 10-ti dnech vadné.Na pokyn p.Schoře z Elektrosvětu jsem pánev poslala zpět a po 14-ti dnech jsem se snažila dovolat, ale marně. Poslala jsem e-maily, na které mi dodnes nikdo neodpověděl.Reklamaci jsem také podala přes LINK na stránkách Elektrosvět a také bez odezvy.Takže již 2 měsíce nemám ani pánvičku a ani peníze!!!

• Příšerná komunikace v případě, že se vyskytne nějaký problém, respektive naprostá ignorace.

Nenakupujte! Banda podvodníků.

• Jsem s Vámi velice nespokojen!

Nedoporučuji!

• Zboží dorazilo o týden později než obchod sliboval. Na dotazy a urgence přes mail obchod vůbec nereagoval, dovolat se telefonicky bylo nemožné. Nevěděl jsem na čem jsem. Možná bylo zpoždění způsobeno kalamitou, to se ale dalo vysvětlit kdyby komunikovali.

I když zboží nakonec dorazilo v pořádku,v obchodě kterému nestojím ani za pár řádků nebo jeden telefonát už URČITĚ NAKUPOVAT NEBUDU.

zboží objednáno, potvrzeno, nedodáno

Objednala jsem 2ks rychlovarných konvic.Dostala jsem potvrzení, že zboží je skladem a bude dodáno.Zaplatila jsem převodem částku za obě konvice.Po cca 2 týdnech dorazila konvice jen jedna.Dopravní společnost TopTrans mi balíček nepředala osobně.Přeplatek peněz za druhou konvici jsem dosud neobdržela.
    Nikdo nereaguje ani na e-mail ani na telefon.

• nízké ceny
    • Dodací lhůty jsou mnohem delší,než uvádějí, zboží které uvádějí skladem, na skladě nemají.
    • Nezvedají telefony, neodpovídají na e-maily

Obchod nedoporučji. Po převzetí zásilky jsem obratem zaslala zpět mlýnek na kávu, který přišel poškozený. Na e-maily nereagují, telefony nezvedají. Nemám mlýnek, ani peníze!

• už žádné nevidím
    • absolutně žádná odezva na mé e-maily, neberou telefony, přišla mi pouze část objednaného zboží bez upozornění a další komunikace, snad mi vrátí zbytek peněz

pokud s Vámi nechce obchodník komunikovat, nemá cenu u něj nakupovat

• Žádné,nespolehlivost,žádná komunikace,nelze se ani dovolat na uvedená čísla.
    • Všechny a hlavně nesolidnost.

Zobrazené zboží super,ceny super,poté zaslané jiné zboží,postoj hluchý,slepý.Nic nevyřízeno ke spokojenosti zákazníka,celková nespokojenost.

- objednal jsem zboží a až po několika urgencích zjistili, že objednávku zašantročili, telefony nedostupné, na mobilech jen hlasové schránky, nedodržené sliby, ještě, že jsem jim neposlal peníze předem. Místo omluvy jen nabídka dalšího "akčního" zboží. Před nákupem v obchodu Elektrosvet.cz dám příště přiležitost vyzkoušeným společnostem. Pro toho, kdo zde chce přeci jen nakupovat i přes toto varovné hodnocení připomínám, že lepší je poučit se z chyb cizích než vlastních.

• malá krabicka s depilátorem se válela na korbě nákladního auta ve vodě a špíně mezi pračkami a jinými velkými balíky. Bylo špatné počasí, ale i tak by to měl mít přepravce nějak vyřešené.

• doba doruceni se protahla z tydne na cca mesic, po telefonovani na support nasledovaly vymluvy, ze maji hodne objednavek. Navrhoval jsem, at tedy upravi data dotani na strankach, kdyz vedi, ze to nestihaji, bohuzel nemeli vubec zajem to resit.

zbozi dorazilo,nicmene dodaci doba naprosto nesouihlasi s proklamovanymi terminy na webu.

• Nedokáži zhodnotit
    • Zboží skladem bylo ve skutečnosti skladem,ale někde jinde.Pod tímto názvem si představuji dodání obratem.

Kdo si počká ten se dočká

• nezvedání telefonu

• Komunikace - nefunguje zadne telefonní číslo, nelze se dovolat.

• Možnost osobního odběru blízko místa bydliště.
    • Nedodání zboží ve slíbeném termínu.

Z e svoji zkušenosti bych doporučil nákup v jiném e-shopu.

• Ceny
    • Dodací termíny

• doručení zdarma
    • komunikace velmi slabá, ochota velmi slabá, celá obchodní morálka na nule..

Nebyla jsem spokojena ani trochu. Objednala jsem si zboží, zaplatila, pak volali, že musím ještě doplatit 100,-, že zvedli ceny, to jsem odmítla, pak volali, že už zboží nemají, pak asi po měsíci, jsem se konečně dočkala balíčku, ale samozřejmě půl zásilky už neměli, tak mi poslali jen půl, ale aspoň něco.., řidič byl velmi slušný.Faktura je jakási zmatečná, mají dopravu zdarma,ale mám tam napsané poštovné 100,-..ale nikdo po mě zatím nic nechtěl, tak uvidíme.. Jsem velice nespokojena a už NIKDY nebudu objednávat tady z toho obchodu..s tímto jsem se ještě nesetkala a to objednávám opravdu velice často..

• Dobré ceny, široký sortiment, přehlednost
    • Dlouhé dodací lhůty (napasli mi, že zboží bude do 3 dnů, čekám již 12 dnů a nic), není možné se dovolat, na maily odpovídají s velkým zpožděním. Ani na moji opakovanou prosbu mě nikdo telefonicky nekontaktuje, aby vysvětlil zpoždění či se omluvil. Neumím si představit, jak by, a zda vůbec, řešili nějakou reklamaci či storno objednávky.

Pokud máte dostatek trpělivosti, pak zde nakupujte. Já už to neudělám. Tohle byl můj první a poslední nákup.

• dodací lhůty, pokud je zboží skladem, nechápu proč je dodání téměř 14 dní.