Upozornění Heureka.cz: Obchod Elektrosvet.cz změnil majitele a přestal komunikovat se zákazníky. Heureka výrazně nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

- objednal jsem zboží a až po několika urgencích zjistili, že objednávku zašantročili, telefony nedostupné, na mobilech jen hlasové schránky, nedodržené sliby, ještě, že jsem jim neposlal peníze předem. Místo omluvy jen nabídka dalšího "akčního" zboží. Před nákupem v obchodu Elektrosvet.cz dám příště přiležitost vyzkoušeným společnostem. Pro toho, kdo zde chce přeci jen nakupovat i přes toto varovné hodnocení připomínám, že lepší je poučit se z chyb cizích než vlastních.

• v klidu doma si prohlédnout, rozmyslet a vybrat

Doporučuji pro rychlost a bezproblémové jednání.

• malá krabicka s depilátorem se válela na korbě nákladního auta ve vodě a špíně mezi pračkami a jinými velkými balíky. Bylo špatné počasí, ale i tak by to měl mít přepravce nějak vyřešené.

• levné ceny
    • trošku delší dodací lhůty

vhodný

• rychly a spolehliva nakup
    • nevim o nich

jsem spokojena

• Obchod jsem vybral dle kladných hodnocení zákazníků na internetu a podle nabízeného sortimentu.
    • Nedokážu zhodnotit, ale proč jsem vyplňoval způsob dodání, když zboží obchod poslal stejně přes TopTrans? Navíc způsob předání zásilky považuji za dosti nestandardní, takže by asi bylo těžké něco reklamovat.

Doporučení bych učinil až po více provedených nákupech, ale nevidím zde nějaký zásadnější problém.

• Nákup z domova.
    • Nelze si zboží předem prohlédnout.
    • Ale u internet-obchodu normální.

Spokojenost.

• Šetří můj čas, nabízí kvalitní zboží za dobré ceny.
    • Slabiny zatím nemá.

Vřele doporučuji všem.

• Přehlednost a rychlost dodávky
    • Nakupovala jsem jen jednou, nemohu proto moc hodnotit

Dobrý výběr za dobré ceny a spolehlivost.

• Nezvedají telefony

Pokud si objednáte s rezervou než budete zboží potřebovat, je vše v pořádku. Občas se lhůta dodání mírně prodlouží.

• nízka cena
    • -

spolehlivost, korektnost

• kvalitní výběr, dobré ceny, rychlé dodání

s obchodem jsem byla spokojená, doporučila bych ho i ostatním

• doba doruceni se protahla z tydne na cca mesic, po telefonovani na support nasledovaly vymluvy, ze maji hodne objednavek. Navrhoval jsem, at tedy upravi data dotani na strankach, kdyz vedi, ze to nestihaji, bohuzel nemeli vubec zajem to resit.

zbozi dorazilo,nicmene dodaci doba naprosto nesouihlasi s proklamovanymi terminy na webu.

• nákup zboží v klidu z domova a bez starostí

doporučuji tento obchod pro kvalitní a rychlé služby

• pohodlí a cena

• poblíž trolejbusové zastávky
    • nevím

prodávající se snaží vyhovět a mají zájem
    poradit

• Nedokáži zhodnotit
    • Zboží skladem bylo ve skutečnosti skladem,ale někde jinde.Pod tímto názvem si představuji dodání obratem.

Kdo si počká ten se dočká

• zboží až domu

dobrý