Upozornění Heureka.cz: Obchod Elektrosvet.cz změnil majitele a přestal komunikovat se zákazníky. Heureka výrazně nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

• nikdo nebere telefony, neodpovídá na maily, tzn. nemáte žádnou zpětnou vazbu, že vám objednané zboží dorazí. I přes to, že doteď je zboží na stránkách skladem, mi od 13.12 nedorazila žádná informace, kdy jej mohu očekávat

Kdyby to šlo, dám 0%
    V tomto předvánočním čase na tento obchod rozhodně nespoléhejte !!! Před objednáním doporučuji zavolat, zjistíte sami, že to nikam nevede ... Jeví se mi to jako by obchod byl zrušen

• absolutní propadák (zbývá jen doufat, že za to můžou Vánoce - i když jiní prodejci své objednávky a závazky plní) :
    • - 2 ze 2 objednávek za týden zrušeny ze strany prodejce, garantováno zboží skladem
    • - nikdo z obchodu nekomunikuje - hlasové schránky + nekonečné vyzvánění
    • - jedna objednávka zaplacena předem na účet - tzv. účtarna(kontaktní osoba) asi nečte maily nebo nehodlají poslat peníze zpět.

0% s varováním !

• Zboží jsem objednala 2.12. Obdržela jsem potvrzení, opbjednávky s tím, že mám vyčkat na další pokyny. Zboží mělo být skladem. Telefon obchod nebere, na mobilu je schránka a na dva mailu nikdo dodnes, t.j. 15.12. neodpověděl.

Zde bych již nikdy nenakupovala, obchod se mi nejeví jako seriózní partner.

• velký výběr zboží,celkem nízké ceny,krátké dodací lhůty.
    • o žádných důležitých nevím

obchod mám prověřený,již několikrát jsem zde nakupovala a žádný problém nebyl,vše proběhlo v naprostém pořádku,proto můžu tento obchod všem jen doporučit.

• Přehlednost, rychlost, skvělá komunikace
    • nenašla jsem žádné

skvělé internetové nakupování

• šetří čas

• Po objednání zboží, které mělo být na skladě(20 Ks)mi bylo sděleno, že zboží není.

• Rychlost, kvalita, cena
    • Nedostatečné zabalení výrobku, igelit nebyl po celém obvodu. V současném počasí byla krabice navlhlá od sněhu.

• Dobrý sortiment, rychlá reakce na objednávku, krátká dodací lhůta...super!
    • Není možné zbožípřed nákupem fyzický prohlédnout

viz text: hlavní výhody obchodu

• rychlost, nižší ceny
    • nemá

• ryhlost,spolehlivost,cena
    • zéměna sítového kabelu za scart,jinak dobrý
    • to se může stát

doporučuji,po prvním nákupu nemohu nedoporučit
    zatím nevyzkoušeno pro zámněnu sítového připojení za scart,ale ,jsme jen lidé

jiné připojení mám strahc vyzkoušet,dle doporučení se mají používat jen orginalní příslušenství

zboží objednáno, potvrzeno, nedodáno

• přehlednost, jednoduchost, ochota
    • nevím o žádných

s obchodem jsem spokojena

Objednala jsem 2ks rychlovarných konvic.Dostala jsem potvrzení, že zboží je skladem a bude dodáno.Zaplatila jsem převodem částku za obě konvice.Po cca 2 týdnech dorazila konvice jen jedna.Dopravní společnost TopTrans mi balíček nepředala osobně.Přeplatek peněz za druhou konvici jsem dosud neobdržela.
    Nikdo nereaguje ani na e-mail ani na telefon.

• nízké ceny
    • Dodací lhůty jsou mnohem delší,než uvádějí, zboží které uvádějí skladem, na skladě nemají.
    • Nezvedají telefony, neodpovídají na e-maily

Obchod nedoporučji. Po převzetí zásilky jsem obratem zaslala zpět mlýnek na kávu, který přišel poškozený. Na e-maily nereagují, telefony nezvedají. Nemám mlýnek, ani peníze!

• už žádné nevidím
    • absolutně žádná odezva na mé e-maily, neberou telefony, přišla mi pouze část objednaného zboží bez upozornění a další komunikace, snad mi vrátí zbytek peněz

pokud s Vámi nechce obchodník komunikovat, nemá cenu u něj nakupovat

• Žádné,nespolehlivost,žádná komunikace,nelze se ani dovolat na uvedená čísla.
    • Všechny a hlavně nesolidnost.

Zobrazené zboží super,ceny super,poté zaslané jiné zboží,postoj hluchý,slepý.Nic nevyřízeno ke spokojenosti zákazníka,celková nespokojenost.

• Rychlá odezva, dobrá cena

Dobrý obchod

• odběrné místo kousek od domu
    • komunikace