Upozornění Heureka.cz: Obchod Elektrosvet.cz změnil majitele a přestal komunikovat se zákazníky. Heureka výrazně nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

• nulová komunikace
    • zboží skladem - čekal jsem 3 týdny, pak jsem objednávku stornoval

v tomto obchodě mě v životě už nikdo neuvidí

• Naprosto nevyhovující a přesto stále se tvářící jako že funguje.
    • Dluží hromadu peněz, všechny varuji před nákupem.
    • Radím všem, aby se podívali na diskusi, a vše si s tímto obchodem rozmysleli

V žádném případě nedoporučuji!!!!!!!!

• To netuším.
    • Mrtví brouci....

Po dvaceti dnech před Vánoci nevyřízená objednávka a žádná komunikace. Zřejmě slušnej oddíl.

• nízká cena
    • nedodržení termínu dodání
    • po odstoupení od smlouvy ve 14ti denní lhůtě neuvěřitelné průtahy až sprosté jednání
    • dosud, po 30ti dnech peníze nedorazily
    • Absolutní nemožnost kontaktu. Mobily s přeplněnými nevybíranými schránkami, pevné linky ani při cca 30ti pokusech denně nezvednuty. Reakce na e-maily zcela nulová. Peníze po více jjak měsíci dni nikde.
    • Domnívám se, že firma už funguje jen jako pračka.

rozhodně nedoporučuji, nízké ceny nevyváží problematické jednání. Kdo dále naletí je trouba jako já

• vubec nic!!!
    • -komunikace (zadná)
    • -telefony nikdo nebere

Tento e-shop totalni propadak nikomu nedoporucuji a hodnoceni 0% sou marny!!!!

• Nenakupujte zde.

Už nefungují.

• zakoupeno v Elektrosvet.cz před 11 lety

• Příšerná komunikace v případě, že se vyskytne nějaký problém, respektive naprostá ignorace.

Nenakupujte! Banda podvodníků.

• nízké ceny

• - K dodanému zboží nezasílají daňový doklad.
    • - Nekomunikují.
    • - Telefony jsou vypnuté nebo je nikdo nezvedá.
    • - Na e-maily neodpovídají.

Varujte všechny před tímto obchodem. Já budu kontaktovat všechny servery jako je Heureka a Srovnanicen, ať tento obchod nedoporučují!

• vůbec nic
    • Nedoporučuji,je to podvod,poslala jsem peníze,po 14 dnech mi poslali email,objednávka byla stornována a poslána na účtárnu,dodnes jsem peníze neobdržela.
    • Na telefony a emaily nikdo nereaguje.

Elektro-svět už nikdy,pozor!

• zakoupeno v Elektrosvet.cz před 11 lety

I když byla obchodem svévolně změněna dopravní společnost pro dobrou komunikaci byla zásilka dodána včas a vpořádku.

• žádné pro neexistuje, kdybych si hned přečetla komentáře od ostatních, nemusel bych dopadnout tak jak sem dopadl, - nemám zboží ani peníze :-((
    • Proti úplně všechno: Potvrdili mi, že mají zboží skladem a po zaplacení za dva týdny napsali, že zboží nemají a zaplacenou platbu prý předávají do nějaké "účtárny", nereagují na meily - nejspíš je hned mažou, telefony nedostupný, fakt nechápu, jak takový obchod může existovat!!

Lidi, nenanakupujte zde, a já jsem rozhodnut své peníze dostat zpátky klidně i přes policii a soud, studoval jsem to, mají 30 dnů na vrácení paněz, pak se dá něco podniknout. Měly byste to udělat všichni, kdo ste své peníze nedostali zpátky, jinak to takhle půjde donekonečna!! A vůbec, ví někdo, kdo takové podvodné jednání řeší?? Docela by mě to zajímalo..

• žádné
    • Nedoporučuji !!

Dnes již nefungující obchod. Důrazně varuji před nákupem.

spokojenost, doporučuji

• zakoupeno v Elektrosvet.cz před 11 lety

• přehlednost, průběžné informace, rychlost

Doporučuji!!! Absolutní spokojenost.

• -za vrácené zboží 5.11.2010 dodnes nevráceny peníze(16.12.)
    • -na maily nikdo neodpovídá,
    • -telefony nikdo nebere,nebo mají záznamník.

při zakoupení zboží-normal,při reklamaci nebo nějakém jiném požadavku vás pěkně vydusí,vždyť peníze už mají,tak nepruďte.
    !!!!!! NENAKUPUJTE TADY,JSOU DESÍTKY SPOLEHLIVÝCH A KVALITNÍCH OBCHODŮ !!!!!!!

• zakoupeno v Elektrosvet.cz před 11 lety

• Jsem s Vámi velice nespokojen!

Nedoporučuji!

• zakoupeno v Elektrosvet.cz před 11 lety

• Zboží dorazilo o týden později než obchod sliboval. Na dotazy a urgence přes mail obchod vůbec nereagoval, dovolat se telefonicky bylo nemožné. Nevěděl jsem na čem jsem. Možná bylo zpoždění způsobeno kalamitou, to se ale dalo vysvětlit kdyby komunikovali.

I když zboží nakonec dorazilo v pořádku,v obchodě kterému nestojím ani za pár řádků nebo jeden telefonát už URČITĚ NAKUPOVAT NEBUDU.

• Zaplatil jsem převodem z účtu. Kontak, že zboží nemají a stornovali objednávku a po několika urgencích nemám peníze stále zpět. Urguji již 3 týdny. Nikdo nekomunikuje a neodpovídá na e-mail ani telefony. Děs běs. Blbá zkušenost... naštěstí jen za 1.000,- Kč, ale naštveto

Rychle pryč a již nikdy více. Asi šli do Pelhřimova..........

• - žádné
    • - POZOR !!!
    • - objednávka nevyřízena
    • - na maily nikdo nereaguje

- TENTO OBCHOD NEVYUŽÍVEJTE!