Upozornění Heureka.cz: Obchod Elektrosvet.cz změnil majitele a přestal komunikovat se zákazníky. Heureka výrazně nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

• Momentálně nic
    • Hodně moc!

7.2.2011
    Bylo by dobré aby všichni co poslali peníze nebo jsou jinak poškozeni ,aby zavolali na českou obchodní inspekci . Všichni poškození můžou také psát na můj email: topenar.paja@seznam.cz - jakým způsobem jsou poškozeni. Pokud vás bude větší množství,napíšu na Heureka odkaz na web kde bude vše zveřejněno. Jednalo by se o JMÉNO OBJEDNÁVAJÍCÍHO,DATUM OBJEDNÁVKY,CENA ZBOŽÍ +NÁZEV.
    Napište i jiné informace týkající se tohoto eshopu.
    Jsem jeden z postižených a budu se těšit na vaše příspěvky.
    Pokud se nesjednotíme,nezmůžeme nic.Přeji hezký den.

11.2.2011
    zde je odkaz na stránky : http://branimese.wbs.cz/ nebo www.branimese.wbs.cz a děkuji za příspěveky do databáze.Tento odkaz můžete dále rozšiřovat .
    S pozdravem Pavel Vaněček

• POZOR NA TENTO OBCHOD!!!!! Zakoupila jsem u nich ne zrovna levný odpadkový koš,který jseem po domluvě s p.Schořem zaslala k reklamaci. Vše se odehrálo koncem října 2010 a do dnešního dne nemám ani peníze ani koš. Na mejly nikdo nereaguje a telefony nikdo nezvedá.Internetové stránky také nefungují. BUDTE OPATRNÍ A NIKDY SI Z TOHOTO OBCHODU NIC NEOBJEDNÁVEJTE I KDYBY V BUDOUCNU OPĚT FUNGOVAL, ABY JSTE NEDOPADLI JAKO JÁ A URČITĚ MNOHO DALŠÍCH!!!:-(

OBCHOD JE VELMI NESPOLEHLIVÝ. ZBOŽÍ SICE ZAŠLOU,ALE V PŘÍPADĚ REKLAMACE PŘIJDETE O ZBOŽÍ I O PENÍZE!!!

• V listopadu 2010 jsem koupila 2 předměty- oba vadné! vyměnili pouze jeden, za druhý nemám ani peníze, ani předmět. Komunikace s nimi je nulová, podala jsem stížnost na českou obchodní inspekci v Brně. Vy, kteří máte stejnou negativní zkušenost, přidejte se, ať na firmu podají trestní oznámení a pokud nám nevrátí peníze, at jsou alespoň sedět!!!

Poškození nemlčte a ozvěte se úřadům. Ostatní rychle utečte od této firmy co nejdále!!

• hajzli, kteří kradou a podvádějí

hajzli, kteří kradou a podvádějí, my podvedení peníze už asi neuvidíme

• SUPER FIRMA , MOC MOC DOPORUČUJI, A POSÍLAM JIM 100 PUSINEK

JSEM VELMI SPOKOJENA AŽ JSEM SE ZTOHO UDĚLALA

• Dobrá cena
    • Žádná komunikace:
    • -maily bez odezvy
    • -plné záznamníky

!!!POZOR !!! na tento obchod!Skladem inzerované zboží přišlo po 10-ti dnech vadné.Na pokyn p.Schoře z Elektrosvětu jsem pánev poslala zpět a po 14-ti dnech jsem se snažila dovolat, ale marně. Poslala jsem e-maily, na které mi dodnes nikdo neodpověděl.Reklamaci jsem také podala přes LINK na stránkách Elektrosvět a také bez odezvy.Takže již 2 měsíce nemám ani pánvičku a ani peníze!!!

• cena, rychlost vyřízení

• NIC!!!
    • PODVODNÍCI Nereagují na maily, ani na telefony!! Poslal jsem před Vánocemi druhý den po obdržení balíčku zpět chybně objednané zboží a za měsíc se mi zásilka vrátila!!
    • Mají zamknutou firmu a dnes už ani nefungují jejich stránky.

Ať u nich hlavně už nikdo nic nekoupí!!

• V listopadu jsem vracel ve 14ti denní lhůtě pračku vč. odstoupení od smlouvy z důvodu rozměrů. Už je to více než měsíc a reakce žádná. Na maily nereagujou, telefony neberou.

Nic u nich nekupujte.

• NIC
    • Koncem listopadu jsem si objednala zboží, které jsem ihned zaplatila. Víc než týden se nic nedělo. Až po mém dotazu mi bylo sděleno, že zboží není, protože ukončili spolupráci s dodavatelem (dodnes mají zboží na stránkách vedeno jako "skladem"). Bylo mi řečeno, že předávají podklady účetnímu oddělení a můžu očekávat peníze. Po měsíci čekání a po několika urgencích peníze stále nemám a na e-maily neodpovídají. Jsem zvědavá, jestli peníze pošlou dobrovolně.

Naprosto neseriózní jednání, obchod bych nedoporučila nikomu!!

• V žádném případě u této firmy prosím Vás nic nekupujte!!Jsou to podvodníci a zloději!!!Zboží jsme si objednali,ihned převodem zaplatili.Objednávku nám potvrdili s tím,že zboží mají skladem.Po týdnu se ozvali,že zboží nemohou dodat,jelikož rozvázali styky s dodavatelem,který jim toto zboží dodává.Napsali,že objednávku dali účtárně a v nejbližších dnech by korunky měli přijít na náš účet.To se událo 3.12.dodnes finance nevrátili.NA telefony ani maily nereagují...asi ví proč.Pro nás to znamenalo ztrátu 1200kč,ale pro někoho jiného to může být podstatně vyšší cifra.Proto ještě jednou...-TADY ROZHODNÉ NIC A NIKDY NEKUPUJTE!!!!!!!

Zlodějská firma,která se přiživuje na okrádání důvěřivých zákazníků!!

• Zaplatila jsem zboží převodem, po měsíci přišlo na dobírku, ještě navíc trochu poškozené. Dovolala jsem se, prý bude předáno účtárně a peníze za dobírku vrátí. Stále nic!

Dá se s tím něco dělat???

Kdo platil předem platební kartou a nepřišlo mu zboží, kontaktujte svoji banku, je velká šance, že Vám peníze vrátí. Musí se podat žádost o reklamaci platby, banka by měla být schopná platbu stáhnout. Jen to od podání žádosti trvá asi 6 týdnů, je tam lhůta do kdy musí proti podání reklamace protestovat přes svoji banku prodejce, což pokud nekomunikuje zřejmě neudělá.

elektrosvět platby kartou nabízel:
    Platební kartou - přijímáme karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Více informací najdete zde

• nekomunikují,telefony hluché,,nic nekupujte,dluží nám 20tisíc za reklamovaný výrobek.Dejte si pozor,ať taky nenaletíte lumpům.!!!!!!!!!!

nedoporučuji nikomu

• Žádné
    • Nejenom, že mají hluché linky a neodpovídají na maily. Mají taky zamčeno, takže se k nim nedostanete, jedině jim prohodit cihlou ty jejich skleněné dveře, oni to pak uvidí na té své kameře a třeba přijdou otevřít.

V žádném případě nic nekupovat, natož platit předem.

POZOR !!! PODVOD - KRADOU!!!! Na začátku prosince jsme jim zaplatili předem za zboží, zboží dodnes nedodali, tlefonní linky jsou hluché a na maily s žádostí o vrácení peněz nereagují. POZOR !!!

• Tento podnik je pravděpodobně v likvidaci.

Bohužel přijdete o peníze.

• Původně nízké ceny
    • Nyní už jen zlodějina. Nefungují, dlužné peníze nevracejí, veškeré komunikační kanály jsou hluché. Kdo to zkouší znova je kaskadér až hlupák

V žádném případě nepokoušet. RYCHLE PRYČ

• velmi rychlá a spolehlivá komunikace
    • o ničem nevim

objednali jsme si bezsáčkový vysavač DAEWOO a po několika vysátí spokojenost je to malý výkonný pomocník doporučuji