• Dostatek kol skladem
    • Odborné znalosti personálu
    • Pro-zákaznický přístup nejen při řešení reklamace
    • Bezproblémové parkování

Nemít vybrané kolo skladem, asi mě tam cesta nezavede. Ale nelituji.
    Od cca 30km zajetí kola, problém s praskajícími zvuky v oblasti středu, motoru. V rámci garanční prohlídky řešeno s obchodem. Nejprve snaha vše dotáhnout, později nutná výměna motoru. Reklamace trvala pouhý 1 týden! (demontáž, dopravu výrobci, dopravu zpět a montáž).

• Už druhá přestavba kola na elektro. Profi ale i přátelský přístup trvá, srejně jako tomu bylo ve 2015. Poradí i levnější řešení, i když by na drahém mohli asi víc vydělat. Obrovská nabídka pohonů za solidní ceny.
    • Není.

Maximální spokojenost.

• Perfektní a profi přístup prodejců a kvalitní servis. I když je to poměrně malý obchod mají asi největší výběr elektrokol v Brně. Jen tak dál pánové...
    • Parkování v Brně je klasicky problém. Naproti se dá ale zaparkovat na chodníku takže pohoda.

Nemám co dodat. Profíci se super přístupem a hlubokými znalostmi problematiky. Jinam už bych nikdy nešel.

• Výborný obchod s elektrickými koly, které jsem nikde jinde neviděla. Možnost postavení kola na zakázku je super - při mé výšce skoro nezbytnost...
    • Cena některých kol je relativně vysoká, ale zase asi bude odpovídat kvalitě.

Profi obchod a naprosto úžasný přístup.

• Maximální spokojenost, na rozdíl od ostatních prodejen jsem si mohl vše vyzkoušet.
    • žádné proti jsem nenašel

Mohu jen doporučit!!!!!!!

• super prodejci, poradí, doporučí - vyznají se
    • výhodou je zapůjčení kola, takže nekupujete zajíce v pytli
    • pestrá škála kol
    • parkování

V obchodě jsem se cítil dobře, personál působil že ví co dělá, tak proč nekoupit zrovna u nich. Celkově jsem s koupí spokojen.

• Vstřícný personál, všecho nám vysvětlili, oba se evidentně v oboru vyznají.
    • Líbí se mi, že Vám kolo půjčí na projetí. Dá se naproti v parku a nebo do kopce, na ulici Antonína Slavíka. Právě tam člověk opravdu pozná výhody elektropohonu.
    • Výběr kol na prodejně, za katalogu na objednání nám kolo dorazilo do týdne.
    • Konečně vytáhnu přítelkyni na cyklovyjížďku a nemusím poslouchat, jak je cyklistka náročná :)
    • Není to levná sranda, to ale elektrokla obecně.

Super přístup a výběr, dobré ceny. Pokud chcete lenivou přítelkyni vytáhnout na kolo, tak toto je skvělá alternativa.

• Maximální spokojenost,největší výběr,doporučuji...

Doporučuji!!!!

• Opravdu ochotná obsluha, která poradí a snaží se co nejvíce vyhovět potřebám zákazníka.
    • Bezproblémové jednání, možnost zajištění servisu, doplňků....
    • Nic.

Vřele doporučuji. S tak pozitivním přístupem, jako v této prodejně se moc nesetkáte!

• super přístup. dostal jsem stručné a hlavně věcné informace, které jsem potřeboval
    • vyzkoušel jsem různé systémy elektrokol a našel si ten co mi vyhovoval nejvíce. a zakoupil
    • prostě spokojenost

rozhodně stojí za návštěvu! doporučuji!

• super obsluha
    • bezproblémový servis
    • možnost si kolo vyzkoušet
    • zatím nic

Naprostá spokojenost, obsluha byla profesionální, vše potřebné nadstandartně vysvětleno. Rád se sem vrátím.

• Nedávno zakoupeno nové elektrokolo pro mého dědečka, i přes pokročilý věk mu personál ochotně, trpělivě vysvětlil vše potřebné.
    • Odcházel s úsměvem na rtech a to je pro mne důležité
    • pár minut od centra
    • parkování, ale to na ulici Drobného není nic neobvyklého

Celkově vřele doporučuji!

• Milý, ochotný a odborný personál, který dokáže opravdu skvěle poradit podle toho, co člověk přesně potřebuje
    • Konečně přístup, že nejde jen o "kšeft", ale snaží se o maximální spokojenost zákazníka
    • Ochotný přístup cokoliv řešit do budoucna - servis, doplnění příslušenství, opravy apod.

Nedávno jsem vybírala nové kolo a po zkušenostech z několika obdobných prodejen jsem měla rychle rozhodnuto. Kombinace ceny, kvality, odborného přístupu a sympatických prodavačů rozhodla:) Doporučuju všem, co se chystají brázdit cesty kolmo!

• Dne 11.4 v pátek jsem si dal do prodejny své klasické jízdní kolo na montáž elektrosady se středovým motorem,dnes je 14.4. a už jsem absolvoval první cestu do práce na elektrokole. Vše mi na prodejně ukázali,max. spokojenost!!

DOPORUČUJI!!!!!!!!

• Hezká malá "celo-zelená" prodejna a milí prodávající
    • Spousta relevantních informací k jednotlivým kolům, ze kterých jsme vybírali.
    • Vybrané kolo jsem si mohla vyzkoušet v parku hned na proti prodejně - SUPER
    • Ke kolu jsme dostali i lahvinku - milá pozornost, která potěší
    • Určitě se s manželem zastavíme ještě pro jedno kolo pro něj
    • Snad jen to parkování, ale to je problém v celém Brně :(

I když je prodejna menší, skvělý přístup prodavačů a celková image rozhodně stojí za pochvalu.

Více vystavených dražších modelů by určitě potěšilo.

Reakce obchodu ELEKTROSPORT

Díky za pochvalu, velmi si toho vážíme. Do budoucna určitě plánujeme rozšířit nabídku kol i o drahé modely. V nynější chvíli již u nás můžete koupit elektrokola se systémem Bosch, nebo BionX.

• na této prodejně mi přišlo sympatické, že jsem si mohla všechny typy elektrokol vyzkoušet a porovnat.
    • velmi ochotný a proškolený prodejce, který ví o čem mluví.
    • kolo mi objednali, seřídili na míru a ještě dovezli domů :) mohu jen doporučit!
    • snad jen místo k zaparkování, ale za rohem jsem zaparkovala bez problému.

Prodejna je nová, našla jsem ji na internetu, ale po různých zkušenostech z ostatních obchodů mohu jen doporučit. Pokud váháte s výběrem, určitě se Vám tu budou plně věnovat a poradí.

• Perfektní přístup prodavačů,včetně možnosti si vše vyzkoušet. Při montáži elektrosady mi kompletně seřídili mé kolo.Dobrá prezentace na webu. Kolo mi po zástavbě po Brně zdarma dovezli.Mohu jen doporučit
    • Prodejna nemá vyhrazené parkovací místo,nicméně jsem zaparkoval ve vedlejší ulici.

Prodejnu jsem si našel na internetu,osobní přístup perfektní. Vše mi názorně ukázali,mohl jsem si vyzkoušet různé systémy pohonu na vlastní kůži. Určitě bych doporučil. Byl jsem i v ostatních prodejnách elektrokol v Brně a nakonec jsem se vrátil sem.