zboží jsem objednal před 10 dny. Doručení dle reklamy 5 - 10 dnů. Zatím ani zboží, ani žádná informace.

Moje zkušenost není s obchodem, ale s výrobkem. Po prvním zapnutí nešlo nastavit proud svařování. Tak jako vývojáři mi to nedalo a po rozebrání jsem zjistil, že při montáži subdestičky dochází k jejímu vychýlení z roviny a násilím se zpříčí potenciometr a v něm pak dojde k poškození drážky (přerušení odporové vrstvy). Po výměně potenciometru se upevní deska a pak se mechanicky přizpůsobený potenciometr teprve zaletuje a je vše v pořádku, nastavování proudu funguje bezchybně.

Rychlost, zboží v pořádku.

• Na hovno. Polak co nema zbozi. Pouze napise nemam storno. Tak at treba radeji pracuje s lopatou a nebo at podnika ale v Polsku.

Zboží nebylo skladem, prý 15 dní, řekl jsem, že počkám a to byla poslední komunikace. Od té doby nekomunikuje.

Rychlé odeslání

• neozval se nikdo ani žádná zpráva

• Odpověď stylu: tohle námem skladem, storno. Vyberte si z x,y,z opravdu není něco, co jsem ochoten akceptovat. Ze styly komunikace je vidět, že daného člověka tato práce nebaví a že ho vlastně obtěžuji, že chci něco, co nemá. Jeho smůla. Koupil jsem sice jinde a dráž, ale jsem spokojený.

• Dobra dodaci doba

Spolehlivy obchod za dobrou cenu

• rýchle dodanie

• zboží bylo doručeno v čas a v pořádku

• Som rád že mi tovar neposlali...
    • Objednavka potvrdená tovar skladom a aj napriek tomu nic neprišlo, pri urgovaní dodania celá odpoveď " ok posylamy " no aj napriek tomu tovar žiaden. Nakoniec po precitaní recenzií som rád že mi nič neposlali. Obchod neodporučím ani môjmu najväčšiemu nepriateľovi.

Majte rozum a nekupujte od nich nič...

Dobrý obchod , rychlé doručení , vázne komunikace o odeslání platbě.

• Dobrá cenová nabídka.

• Špatné postavení firmy k reklamacím, úroveň komunikace

Objednal jsem si produkt, který dodavatel během přepravy poškodil. O této skutečnosti jsem byl informován a zásilku jsem tedy nepřevzal. Okamžitě jsem firmu kontaktoval a informoval o vzniklé situaci.

Nejprve se zdálo vše v pořádku. Byl jsem ujištěn, že mi objednaný produkt zašlou znovu. Hned druhý den firma stanovisko změnila.

Po měsíci komunikace firma začala mé emaily ignorovat a nereagují ani na jiný kontakt (telefon).

Úroveň emailové komunikace, no řekněme, úroveň veškerá žádná. Krátké zprávy bez vysvětlení důvodu.

Jeden z emailů vypadal následovně:

"neposylamy"

Toť vše. Bez hlavičky, oslovení atd. Prostě komunikace bez jakékoliv úrovně. Po zpravě, kdy jsem žádal o podrobnější vysvětlení, firma přestala komunikovat úplně.

Poměrně rychle dodani

• Nezvedaji telefon .

Poslali mi pouzite a navic poskozene zbozi. Objednaval jsem podpe jejich nabidky zbozi nove. Krome poskozeni chybi nektere soucasti

Dobrá cena, dobrý kontakt. Nevýhoda - manuál polsky