• super ceny

dodábí rychlé, sice krabice od spotřebičů byly zaprášené jak kdesi stály ale spotřebiče v naprostém pořádku. Jen mikrovlnka byla lehce škrábnutá, ale po zaslání fotek mi byl přiznána kompenzace. Táááákže spokojenost

Tak to dopadlo vše v pořádku - reklamace byla kladně vyřízena a dvířka k lednici přivezli včera nové. Takže obchod doporučuji.

je to hus

• - Dobré jednání - ještě tentýž den mě volali a domluvili se se mnou, kdy mě zboží přivezou.
    • - příznivé ceny
    • Objednal jsem si lednici. Po rozbalení měla poničená dvířka. Musím reklamovat.

Kdyby nepřišlo zboží poškozené, bylo by vše OK. Snad reklamace dopadne v pořádku a dvířka mně vymění. Později sem napíši, jak to dopadlo a zda obchod doporučím i ostatním.

• Objednal sem si hned mě kontaktovali a vše proběhlo v pořádku.
    • Pán byl velice vstřícný.
    • Doporučuji!
    • Asi nic jen snad více informačních tabulí v místě firmy při osobním převzetí

• - nejlevnější cena zvoleného produktu na internetu
    • - přehledný internetový obchod
    • - nic

Doposud pro mě neznámý obchod bez recenzí, ale velmi mile mě překvapil. Objednal jsem nevhodné příslušenství ke sporáku a druhý den po objednávce jsem obdržel telefonát, který mi vysvětlil, že jsem nezvolil příslušenství dobře k produktu. Tedy ne - "toje jedno co chceš, hlavně že ti to prodáme". To mě velmi překvapilo. Doprava vzorná, brzy po objednávce. Zboží dobře zabaleno. Je vidět, že si svého obchodu "hledí". Nakoupil bych zde opět.

• Super komunikace, bleskové dodání, nejnižší cena.

Prostě u mě mají jedničku. Schopnost individuálního přístupu, doporučuji.

• rychlé jednání
    • příznivé ceny

S obchodem jsem byla spokojená,vše proběhlo rychle a bez problémů