• rychlý, spolehlivý

• Nemožnost platit kartou na prodejně

Příjemné jednání a vystupování. Doporučuji

• Vřele všem doporučuji velmi ochotní a hlavně rychlé dodání a komunikace.
    • neshledala sem zadný důvod proč bych neměla doporučit tento obchod

Velká spokojenost ,výborná komunikace ,rychlé dodání

• nízké ceny
    • výborná komunikace

Tady jsem našel nejlepší nabídku. Mohu jen doporučit. Příště nakoupím bez obav znovu.

• Ceny
    • Dostupnost
    • Ochota
    • Zbozi muze trvat dorucit az 3 dny
    • Zbozi z Polska, ale zatim vse OK
    • Webove stranky ne uplne aktualni

Maly obchudek co dovazi veci z Polska za rozumnou cenu, vyber top modelu v ruznych tridach

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Komunikace s obchodem byla rychlá, vstřícná a bezproblémová.

• Rychlost potvrzení objednávky
    • Rychlé dodání dle potvrzené objednávky
    • Telefonická podpora - ochota vysvětlení k produktu
    • Není

Internetový obchod www.elektrortv.cz jsem doporučil svým blízkým a kamarádům.

• osobní odběr v Brně
    • chybějící komunikace ( info o stavu objednávky)

Pobočka obchodu bez poplatku za dopravu.

• platba při převzetí
    • nevím
    • nevím

Po přečtení pár recenzí a googlingu tohoto obchodu, jsem se rozhodl objednávku zrušit. Každý, ať se rozhodne, jak chce. Mne osobně se nezdála cena daného zboží, jež byla o dost nižší oproti konkurenci. Dále jsem se obával toho, že dostanu zboží již použité nebo repasované, jak jsem vyčetl z mnohých dalších recenzí. Raději jsem zaplatil navrh nějakou tu stokorunu navíc a mobilní telefon jsem raději zakoupil v prověřeném českém obchodě :D Jinak jednání o zrušení objednávky proběhlo v pořádku, jak prostředníctvím e-mailu, tak telefonicky.

• Jak nám bylo zdeleno na čoi tak už je řeší a je to otázka času. Pozor na ně. Klidně si ověřte informace zavoláním na čoi. Pokud mate taky špatné zkušenosti s reklamaci stačí to posunout na čoi. Na každého jednou dojde.

Nedoporučuji!!!

Reakce obchodu www.elektrortv.cz

pro Vaše objasnění, ročně máme kolem 600 reklamací, je tedy možné, že Vám byla Vaše reklamace zamítnuta. To ale neznamená, že musíte neustále psát stejnou recenzi.

Děkuji za pochopení

ElektroRTV

Nebyl jsem informován, že zboží bylo vyexpedováno.

• +cena rychlost
    • nedostal jsem peníze na ruku při vrácení zboží , jako tomu je u velkých e shopu . telefony jsou určené pro polský trh což však ničemu nevadí .

Zatím nevím . dne 21.2.2018 vracím zboží v zákonné 14 denní lhutě tedy odstupují od smlouvy , bylo mě řečené že 14 dnu mě přijdou peníze na učet ,tak tedy čekám

• levné
    • rychle připraveno
    • arogantní prodejce

Všechno super. Pro vstup do obchodu je potřeba zazvonit, ale tak to mi nevadilo.
    Cena super, rychlost doručení paráda. Jen mi vadilo jednání prodavače. Když si něco vyzvedávám osobně, tak do doručovací adresy píšu nesmysly (není je potřeba a nikomu nic není do toho, kde bydlím).

Na čež ji po mně prodejce vyžadadoval, že to potřebuje kvůli EET (naprostý bullshit). Dále mi řekl, že se špatnou adresou nemá povinnost objednávku vůbec přijímat (to nemá snad nikdy a může si vybrat koho obslouží a koho ne). Kdyby ji nevyřídil, tak bych si zboží objednal jinde..

Nicméně až na tohle to byl fajn sympatický malý eshop..

• Příjemná obsluha v Brně

• Levné zboží při nákupu
    • - Obrovské potíže při reklamaci.
    • - V případě potíží se zbožím nekomunikují.
    • - Nedodržují termín vyřízení reklamace.
    • - I přes ústní ujištění prodali polskou verzi telefonu (kupoval jsem českou)
    • - Nepřebírají poštu, neakceptují zprávy přes datovou schránku.
    • - Prosím dejte si pozor lidi

Děs a hrůza, pomůže pouze ČOI, policie ......pak začínají pomalu komunikovat.

Reakce obchodu www.elektrortv.cz

děkujeme za Váš čas a názor anonyme.

ElektroRTV

V rámci objednávky byla celková cena zaplacena kartou. Po týdnu mi obchod oznámil, že mě zařadil mezi čekající, protože nemá zaplaceno.
    Poslala jsem mail s kopii transakce a další den telefonovala.
    Zatím se pořád nic neděje s odkazem, že musí zkontrolovat účty.

Reakce obchodu www.elektrortv.cz

bohužel nebyl uveden variabilní symbol u platby. Je tedy zřejmé, že není možné platbu hned s Vámi spárovat.

ElektroRTV

• jen pozitiva, příjemné i telefonické jednání.
    • Zboží dodáno OK a svižně.