• výhoda není žádná
    • zboží nedodáno
    • špatná zkušenost
    • nedoporučuji - zboží nedodáno
    • shrnuji - nedoporučuji

Nespokojenost, podáno trestní oznámení.
    Kdo se chce připojit, kontaktujte mne na e-mail: [email protected]

• Přijali platbu a zmizeli ze světa
    • Podvodný E-shop
    • nedodání zaplaceného zboží, žádná omluva,žádná reakce

Dobrý den, vloni 9. 10. 2018 jsme objednali a řádně zaplatili kotel Viadrus Hercules U26 - 5 a do dnešního dne ani po emailových urgencích kotel nepřišel. Telefon už neexistuje. Bohužel se opravdu jedná o podvodný E-shop. Pokud někdo podá žalobu,rádi se připojíme, Hezký den, Libor

Skutečně se jedná o podvodný eshop! 12.10. jsme zaplatili zálohu 14156 kč za lednici Whirpool, která ovšem nikdy nedorazila. Po řádném odstoupení od smlouvy se stále marně snažíme získat své peníze zpět. Aktuálně jsme podali na policii oznámení s podezřením o podvod. Z ostatních reakcí zde vidím, že by zřejmě bylo nejlepší podání hromadné žaloby...

• žádná výhoda, pouze nervy a stres
    • Nekomunikují
    • nebrerou telefony
    • podvodníci

Sídlo mají v Praze, ale obchodují z Ostravy. Zakoupil jsem u nich kotel, který jsem zaplatil předem a kotel nedodali v dohodnutém termínu. Nebrali telefony až do doby, kdy jsem zanechal zprávu, že jdu na policii podat trestní oznámení za podvod. Do tří minut po zanechání vzkazu na záznamníku mi volali zpět. Chtěl jsem si pro kotel dojet sám, ale nechtěli mi ani říct, kde sídlí v Ostravě. Vymlouvali se že jim stránky napadli hekři a že nemají přehled o objednávkách. Kotel mi pod mými hrozbami policií další týden dodali. Kotel mi dovezla obouchaná rozpadající se dodávka jejiž motor běžel pouze na 3 válce. Už to něco vypovídá o této firmě. Bohužel mi kotel dodali bez patřičných cetrifikátů a slíbenou slevu 5.000 Kč, aby mi zacpali hubu následně zpět nevyplatili. Prý mi dodají ještě požadovaný internetový modul ke kotli a řídící jednotku ventilu a od něj mi slevu odečtou. Bohužel již telefony neberou, záznamník je plný a na sms nereagují. Nemám slíbenou slevu, ani certifikát ke kotli. Můžu být rád, že jsem z nich vymámil alespoň předem zaplacený kotel. pokud někdo bude podávat trestní oznámení, mile rád poskytnu policii nahrávky hovorů s výmluvami.

• ZADNE
    • Podvodný internetový obchod!

Objednal jsem a zaplatil ( 11 000 czk)chladničku před 22 dny! Nic se nedostalo, ani obchod se zpětně komunikuje prostřednictvím e-mailu nebo přes telefon! Sakra ! Budu mluvit s právníkem a podniknu všechny kroky, které jsou nezbytné k tomu, aby ty bastardy zmizely. Názvy, které mám dosud:

"Zuzana K.

Den vzniku funkce: 11. říjen 2016
    Společník s vkladem:
    Karel Mareth
    Havířov

• lepší cena než jinde, nicméně možná je to jen reklama na nalákání zákazníků
    • při problémech špatná, respektive žádná komunikace

15. října jsem si objednal zboží, které mělo být doručeno nejpozději do 25. října. 24. října mně volali, že při překládce zboží zjistili, že je zboží poškozené, že se dodávka o týden prodlouží. Od té doby se již nikdo neozval, na maily nereagují (6. listopadu 2018)
    Naštěstí jsem dopředu nic neplatil, akorát jsem se nas*** Když čtu recenze níže, tak jsem vlastně dopadl ještě dobře ..

• zatim zadne
    • Uz vice nez 14 dni cekam na varnou desku, zatim nic nedorazilo, obchod nekomunikuje :-(
    • Obchod je nedostupny

• výhoda žádná
    • naprosto nespolehliví a nekomunik

Objednala jsem si lednici- zásilka přišla se 14 denním zpožděním, lednice je poškozená a nelze se s Elektrem pro rodinu domluvit na vrácení lednice a vrácení peněz, nelze se dovolat , paní která to vyřizuje se nepředstavila a následně už nebere telefon, jsem bezradná co s lednicí, která stále mi stojí na chodbě připravená na odvoz. Pokud by si někdo věděl rady tak prosím zavolejte 603563727 Klímková Liana

• Naučí vás být příště ostražitejší
    • Podvodný eshop bez výdejních míst
    • Zboží nedoručují, pouze termíny oddalují na základě smyšlených důvodů
    • Černá díra na vaše peníze, nákup mohu doporucit jedině do výše prostředků, které jste ochotni prohrat v ruletě

Všem vřele doporucuji nejprve prostudovat Ares, podívat se, jaký subjekt je prvozovatelem tohoto podvodného eshopu, ať víte, s kým následně povedete soudní spor.

Reakce obchodu ELEKTRO PRO RODINU

Jelikož se jedná o anonymního pisatele lze pouze těžko reagovat na invektivy, které mohou být napsány i bývalými zaměstnanci. Nelze tedy reagovat, ani se proti těmto bránit. Obchod v případě zpožění dodání zboží poskytuje nezanedbatelné slevy. Lze se pouze domnívat, že recenzi napsal zákazník nikoliv někdo, kdo chce obchodu škodt.

• Výhoda ŽÁDNÁ!!!
    • Pozor!!! Pozor!!! Pozor!!!
    • Podvodný internetový obchod!

Pozor prosím na tento obchod!!! Po pěti týdnech, co jsme převodem zaplatili zboží za 15.000Kč, jsme ho stále neobdrželi!!! Paní na telefonu, která se ani nepředstaví, jen slibuje a vymlouvá se. Například, že na nás zapomněli, či že vlastně nemají zboží skladem (byť avizují, že všechno zboží skladem mají), nebo že se jim převrátil kamion, pak že se jim vyměnili zaměstnanci a mají zmatky.. Doručení už nám naslibovali asi 5x a stále nic. Komunikace z jejich strany nulová. Musíme stále volat my a to ještě nezvedají telefony. Emailem nás na zpoždění doručení také nikdy neinformovali. Z tohoto jednání usuzujeme, že se jedná o podvodný internetový obchod!!! Celou věc už jsme začali řešit s právníkem. Tomuto obchodu se vyhněte obloukem!
    Doplněno po reakci paní manažerky obchodu (jednatelka Jana Tolazsová, společník Karel Mareth)
    Bohužel jste nás nikdy neinformovali o stavu naší objednávky. Nenapsali jste nám žádný email, ani jste nám netelefonovali. Vždy jsme museli kontaktovat my vás, abychom se informovali o stavu vyřízení naší objednávky. Slevu jste nám sice nabídli, to je pravda. To ale nemění nic na faktu, že jsme zboží neobdrželi. A vaše informace, že slevu nám předá řidič, který nám zboží přiveze, je minimálně zvláštní. Tudíž sleva, kterou jste nám přislíbili, je pro nás v tuto chvíli zbytečná a je naprostým výsměchem vůči zákazníkovi. Přislíbenou slevou pravděpodobně chcete jen zákazníka umlčet, aby ještě setrval ve stavu očekávání na své zaplacené zboží. Vaše jednání je mírně řečeno nehorázné. Vaše (bohužel) nanejvýš nespokojená zákaznice R. Zemanová

Reakce obchodu ELEKTRO PRO RODINU

Opět se jedná o anonymního pisatele, kdy se můžeme pouze domnívat, o koho se jedná. Pokud by takováto situace nastala, byl by zákazník informován o skutečnostech, které pozdržely zakázku a byla by mu poskytnuta přiměřená sleva. S pozdravem manager prodeje

• slabá komunikace

Dobry den objednali jsme si lednici a byly jsme velmi spokojeni s rychlym vyrizenim objednavky tak i s dodanim zbozi. Vsem doporucujeme

• Zboží vráceno ve 14denní lhůtě - peníze nevrátili zpět

Za zboží za 12 500 Kč, které jsme vrátili ve 14denní lhůtě zpět, doposud (čekáme cca měsíc) nevrátili peníze . Sdělují, že zboží nemohou najít...

Reakce obchodu ELEKTRO PRO RODINU

Zboží jste nevrátili na základě řádného odstoupení od smlouvy, kdy teprve běží 14 denní lhůta k navrácení peněz. Peníze budou obratem vráceny po splnění zákonných podmínek. Děkujeme za Vaší recenzi a jsme s pozdravem

Tento E-shop mohu všem vřele doporučit. Komunikace super, ochota vstřícnost na velmi dobré úrovni. Ceny také výhodné. Doprava včas dle dohody a hoši mi ledničku dopravili až do bytu. Spokojenost za 1.

• Varování!

Objednané zboží (7 000 Kč - zaplaceno převodem) nedodali a nijak nekomunikují. Telefon vypnutý nebo nedostupný, na mail žádná odpověď. .. Doplněno později - Po 10 dnech od zaplacení začali komunikovat a oznámili, že zboží nemají. Asi polovinu předem zaplacené částky vrátili, na zbytek čekáme.

Reakce obchodu ELEKTRO PRO RODINU

Pane Holeček, část peněz Vám byla vyplacena, tedy polovina a druhá část cca 3 000,- Kč Vám budou obratem doplaceny ihned, jak to zpracuje naše právní oddělení. Děkujeme za recenzi a jsme s pozdravem

Výborná komunikace. Velkou výhodou bylo, že nám zboží přivezli i v neděli.
    Doporučuji.

Reakce obchodu ELEKTRO PRO RODINU

Dobrý den, velice Vám děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit na případný další nákup:-) Hezký den

• doprava o víkendu...skvělé !!!!!!
    • super komunikace
    • vynikající ceny spotřebiče
    • to co jsme si objednaly to dojelo v pořadku
    • obchod doporučuji všem

• vlatní doprava

Perfektní přístup ke klientovi rychlé jednání ,moho jen doporučit..

Reakce obchodu ELEKTRO PRO RODINU

• Levné zboží,výborná komunikace.

Doporučuji,vše proběhlo v naprostém pořádku.

• Cena produktu
    • Rychlá komunikace při dotazu
    • Doprava o víkendu

Objednala jsem na základě nejvýhodnější nabídky a také zrovna měli doručení zdarma.
    Sice jsem netušila jak a kdy mi zboží doručí, ale na dotaz okamžitě odpověděli a myčku nám pak o víkendu dovezli. Předání bylo rychlé a v pořádku.

Děkujeme :-)