• Nikdo nekomunikuje, nedoporučuji

Po tydnu jsem zrušil objednávku protože obchod nereagoval mobil nedostupný (firma mrtvý brouk).asi mají dost peněz

slušná cena, okamžitá reakce, dodání během dvou dnů, doprava a vynesení pračky, odvoz staré pračky, nenašel jsem chybu. Prostě skvělé!!!

• Kromě automatického potvrzení objednávky nebyl ze strany obchodu žádný kontakt a to ani na dotaz na termín dodání. Vypadá to, že obchod nefunguje, nereagují ani na zrušení objednávky. Nakupovat zde je ztrátou času.

• Doprava zdarma,vstřícné jednání

• Nekomunikuje se zakazniky , nezvedaji telefony ,nabizi zbozi ktere nemuzou dodat . Špatna zkusenost nedoporucuji .

• Zboží za dobrou cenu, začátkem dobrá komunikace...
    • Slíbili dodání v konkrétním termínu, nestalo se a ani se nikdo neozval
  • Zboží máme zaplacené a nic nedodali dnes je 2.10.2018

• Velmi vstřícný přístup
    • Komunikace na jedničku
    • Špičkové ceny

Vřele doporučuji, nebudete zklamáni.

• Dodrželi termín i cenu

Po vybalení z nepoškozeného kartonu a násl. nepoškozeného igelitového pytle bohužel poškrabané horní dveře délce cca 15 cm ve výšce 150 cm. U nerezové lednice za 13,5 litru docela smolík.
    Zjevně jde o reklamované/vrácené zboží 2. - 3. jakosti nakoupené shopem pod cenou a vydávané za nové.
    Už věřím, že špatná hodnocení jsou pravdivá.
    Uvidím jak zareagují na reklamaci(stačí výměna dveří), pak zvážím další kroky.
    :( Takhle dopadnete taky, pokud si hodnocení shopu přečtete až po doručení jako já...

• Po potvrzení přijetí objednávky obchod přestal zcela komunikovat, vůbec nereagoval na zaslané maily, objednávku jsem zrušil.
    • V tomto obchodu již nebudu nikdy nic objednávat!!!!!

Byla jsem maximálně spokojena. Zboží dodali velmi rychle. Dodrželi čas, na kterém jsme se dohodli. A průběžně mě informovali o stavu objednávky.

• jednoduché a rychlé

• tomuto obchodu se zdaleka vyhněte

Zakoupili jsme u nich myčku nádobí AEG nefunkční po pěti opravách záručním technikem nám bylo doporučeno tuto
    myčku vrátit 8.8.2017 si pro ní konečně přijeli a dnes 6.3.2018
    nemáme zpět peníze ani myčku,nereagují na výzvy ČOI ,na
    telefony, nepřebírají doporučené dopisy ,musíme podat podnět k soudu .

• Požadoval jsem zavolat 1 hodinu předem v den předání zboží a tak se i stalo.Bydlím v 3 patře a mám zdravotní problémy.Požádal jsem pana řidiče jestli by mi ledničku vyvezli s závozníkem do 3 patra a ochotně mi vyhověli.Jsem velice spokojen s obchodem a budu doporučovat známým.
    • Hlavně mají telefón uvedený v případě potřeby komunikace.Kde je paní velice ochotná a zavolá předem den dodání zboží.Jiné obchody mají jen e-maill a vůbec není možné komunikavat jinak než přes e-maill a to je někdy problém .

Možnost komunikace i přes telefón v případě nutnosti.Sice jiné obchody vás uvědomí přes e-maill o dodávce zboží,ale v případě něčekané události nemáte možnost komunikace jinou než přes e-maill a to již může být pozdě!

• je s nimi zábava
    • podpora logického myšlení
    • hledání jiné alternativy příjemně vyplní volný čas, který by jinak musel člověk trávit například s rodinou
    • je to jen sociologická studie, nikoli reálný obchod

Pozor, nejedná se o reálný obchod, pouze o sociologickou studii skupiny studentů VŠE na téma "Přijatelná dodací doba levného zboží ze zahraniční distribuce", podobně, jako před lety neblaze proslulý projekt Český Sen. Hlavním výzkumným cílem je kvantifikovat dobu, po jakou je domnělý zákazník ochoten čekat na doručení zboží.
    Bohužel jsem do výzkumu vnesl statistickou chybu.
    Objednal jsem takovou tu kuchyňskou krabičku, co se připojuje mezi vodu, elektřinu a odpad, 19.12. Promptně jsem dostal omluvu, že do Vánoc to nebude, a zda počkám mezi svátky. Jelikož kuchyň nebyla hotová, v obýváku překážela trouba a v kuchyni varná deska a kdyby přibyla myčka, nebylo by kam dát stromešek, zajásal jsem. Ano, rád počkám.
    Předposlední večer mezi svátky se připomínám, že již nezbývá mnoho času. Promptní omluva, že to nevyjde, až příští pá/so. Kabička na ešopu je stále skladem.
    Během následujících 14 dní jsem dodělal kuchyň, vyboural a posunul kohout s vodou i odpad, zabudoval všechny spotřebiče a smutně koukal na mezeru mezi skříňkami. "Dobrý den, už je to dalších 14 dní, nějaké novinky?" Nic. Zboží už na šopu není. Je 18.1. "Halooo, je tam někdo?" Nic. Hm. Vydržel jsem přesně měsíc, protože mi to doteď bylo jedno, a taky než mi došlo, že je to jen výzkum, to chvíli trvalo. Tak se omlouvám, že jsem vám vychýlil statistiku.
    Zusím štěstí jinde, třeba trefím na skutečný obchod.

• Obchod bez komunikace, automat poslal potvrzeni objednavky a tim vse skoncilo.

• rychlé vyřízení a dodání zboží
    • dodané úplně jiné zboží

Dodané zboží je určeno pro Polský trh.Rozhodně doporučuji zkontrolovat při dodání štítek dodaného zboží.Po upozornění že na e-shopu nabízejí úplně jiné zboží než dodávají se stále nic neděje a zboží nabízí stále dál.

• klientský servis nefunguje, na maily nereagují, telefon neberou, po týdnu objednávka stále ve stavu registrovaná, zrušili jsme a objednali jinde

Reakce obchodu elektroprolidi

omlouváme se za delší lhůtu, ale před Vánocemi toho máme trošku více. Je nám líto, že jste nebyli spokojeni.
    Hezký den

• Bezvadná komunkace, doprava na čas a dokonce v neděli!