• Rychlá komunikace v případě potíží s platbou (vypadalo to, jako když jsem zaplatil, ale ono ne), obratem zaslali údaje k fakturaci. Rychlá expedice zboží.
    • Na žádnou jsem nenarazil.

Zboží mělo být skladem, a taky bylo, po vyjasnění záležitostí kolem platby ještě ten den expedice, za mě naprostá spokojenost.

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi, jsme rádi , že jste u Nás s nákupem spokojeni, a doufáme, že to nebyl Váš poslední nákup u Nás .

• maximálně spokojený

přehledný výběr a rychlost

Přeji hezký den :)

• Vše probíhá rychle, objednáte na internetu a vyzvednete v prodejně.

Přeji hezký den :)

• Zboží jsem vyzvedl na dobírku na poště v Balíkovně.

Přeji hezký den :)

Balíček přišel velmi rychle a v pořádku.DOPORUČUJI.Marie

Rychle dodani

rychlé dodání, dobrá cena

Přeji hezký den :)

Vše OK.Zboží došlo v pořádku a v deklarované lhůtě.

• Výhodné ceny

Zajímavá cena zboží + hodnotný dárek (voucher)

• Dárek k

bezproblémové rychlé vyřízení objednávky

Jsme velmi spokojeni

Přeji hezký den :)

Zboží dorazilo v pomačkané a potrhané obalové krabici, nevím zdali bylo přelepeno po cestě, ale lepenka obchodu byla rozříznuta a přelepena další izolepou. Obalová krabice také nebyla moc pevná a i při přenašení se část víka natrhla. Krabice s jednotlivými kusy výrobku v obalové krabici byly taktéž pomačkané a vše v obalové krabici naházené a kouskem igelitu uprostřed. Doufám, že vše bude fungovat. Balení oproti jiným firmám horší, speciálně lepenka přes krabici s logem firmy opravdu pouze zalepila víko aby se neotevřelo. Nevím, zdali poškození balení je chyba přepravce či obchodu, ale zdá se mi, že obchod moc nepřipravil zásilku na způsoby, jakými zachází s balíky přepravci. Křehké věci bych zde rozhodně neobjednávala.

Reakce obchodu ELEKTRO plus

děkujeme za recenzi, za nepříjemnosti se omlouváme, k poškození pravděpodobně došlo vlivem dopravy, dle dostupných informací od nás zboží odcházelo v pořádku.

• rychlé doručení zásilky k příjemci

Dobrá komunikace a dohoda

• Rychlé,bezproblémové,naprostá spokojenost

• Přehlednost

Na dobírku v pohodě při platbě z účtu zdržení.

Přeji hezký den :)

V den úhrady mi bylo znozi okamžitě odesláno