• Pozor prodávají ukradené věci např. mě mobilní telefon evidovány u policie ČR Neberou telefony a obchod mají uzavřený. Ale dále nabizeji zboží. Nicvic než aby dostali pořádně přes palici.

Podvodníci.

Kdo se přidá k žalobě pište na [email protected]

• Značně neseriozní firma. Doporučuji zapomenout, že existuje.

Už někdo tu žalobu podal? Rád se přidám.
    Pokud ještě ne udělám to já.

SCAM

k žalobě bych se rád přidal - napište nějaký kontakt! Podvedli mne stejným způsobem, jsou to zmetci a takovým by to nemělo procházet!

• Pozor, pan Šafránko má nedoléčený syfilis, chytl ho někde na cestách v Polsku, nebo na Ukrajině, sám neví

budte opatrní při setkání s ním i poštovním styku

• pro neexistuje
    • varuji je to zkurvenec

přátelé poškození,
    připravuji žalobu, kdo se připojí?

takového hajzla musíme zlikvidovat, to není podnikatel, ale svině člověk

• Pozor na tuto firmu. Jsou to zlodeji a podvodnici. Po zaplaceni telefonu me poslali poskozeny telefon. Na volani nereaguji, reklamaci neresi a penize si nechali. Nejvyssi cas, aby se o takove firmy zacala zajimat policie.

Tento obchod nedoporucuji z vlastni zkusenosti. Na majitele obchodu nemuzu rict nic dobreho.

• Pozor, pozor firma P.L.O.C. je banda podvodníků. Tuto firmu nedoporučuji.

U této společnosti bych si nekoupil už vůbec nic. Děs a hrůza. Majitel p. Safránko je kapitola sama pro sebe.

• pan šafránko je příšerná kreatůra, v byznysu jsem se s podobným hajzlíkem nesetkal, poškozené zboží vydává za kvalitní, diví se že takové zboží nemůžete potřebovat a po reklamaci, přestane komunikovat a peníze si nechá, když se někdy uráčí vzít telefon, dělá si z vás prdel , že už peníze několikrát vrátil

rozhodně nedoporučuji firmu a majitele p. šafránko

ve firmě p.l.o.c. pracuje ještě nějaká žena, která když se uráčí vzít mob. dělá si z poškozeného zákazníka také prču, že pan šafránko peníze poslal, ale že je klidně pošle ona sama ještě jednou, reklamace se táhne čtvrt roku

Potvrzuji vše již napsané - velmi složitá komunikace, telefony nedostupné, na e-maily nereagují nebo jen velmi zřídka.
    Při koupi zánovního telefonu zapřeli skutečný stav a poškození, při reklamaci (a příslibu výměny za nový přístroj s doplatkem) marně čekám na jeho zaslání. Peníze za starý, poškozený si samozřejmě nechali.

• Nespolehlivost!! Komunikace až odpoledne a ještě občas.. Zboží neodeslali.. Spousta vymluv,ale ani peníze zpět neposlali! Nedoporučuji!! Pozor na ně!!

Nejspíš podvodníci!POZOR

• MISTO NOVEHO TELEFONU, KTERY JSEM ZAPLATIL ME POSLALI POSKOZENY A POUZITY TELEFON. NA VOLANI NEREAGUJI A KDYZ SE NAHODOU DOVOLATE TAK POLOZI TELEFON.REKLAMACI NERESI A UVEDOU ZE JSTE TO PONICILI SAMI.

TENTO OBCHOD ABSOLUTNE NEDOPORUCUJI.