• .
    • .

• Byla to hlavně cena, doprava zdarma a přítomnost zboží na skladě.
    • Nevím.

Dobré ceny a rychlé doručení zboží zdarma.

• Určitě pro mne jeto velká vyhoda jsem tělesně postiženy na voziku a sám na nákup nemohu a takto si to u vás objednám a mám to ku me spokojenosti doma Moc děkuji jste opravdu v tomto dobři. Brychta
    • No trošku mne zaskočila delka dodáni od objednáni toby se dalo zlepšit

LIDE KUPUJTE ELEKTROOBCHUDEK SPLNI VÁŠ SEN RYCHLE A BESPEČNĚ

• Přepravní firma Geis - nulová komunikace, arogance. Týden má zboží v depu,
    • Neinformuje o dnu dodání.

Obchod výborný, přeprava a dodaní zboží špatné

• je to normální obchod
    • nemá sklad
    • nekomunikuje
    • pomalé dodání

Objednal jsem si myš ve čtvrtek v tomto obchodu proto, že jako jediná z Brna píše "skladem". Po potvrzení objednávky jsem jel přes celé Brno k obyčejnému rodinnému domku na okraji města, kde mě pán v trenýrkách od dveří pověděl, že sklad nemají a že mám přijít další den. Když jsem naznačil, že je obvyklé mít věc skladem když píšou "skladem", odvědil něco ve smyslu "tak si to běžte koupit do Alzy".

Změnil jsem tedy ve čtvrtek večer požadavek na poslání poštou, protože od dvou tisíc je zdarma a já neměl čas jet znovu přes celé město. Bez odpovědi.

V pátek nic, objednávku odeslali až v pondělí, opět bez komunikace. V úterý jsem po převzetí ještě psal email o fakturu, kterou jsem nedostal ani v balíčku, ani emailem. Opět ignorace.

Z těchto důvodů obchod nedoporučuji. Raději opravdu příště připlatit za Alzu a mít vše včas a bez tahanic.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,jen malá poznámka ke zbytečnému nedorozumění,odpověd nezněla at jde zákazník ( nepředstavil se,takže jsme nevěděli o jaké zboží má zájem) do Alzy,ale že ani na výdejním místě Alzy nebudou mít
    zboží hodinu po objednání připraveno.(navíc u tohoto zboží máme uvedenu dodací lhůtu 1-3 dny) Hodnotit zákazníkovo oblečení nebudem,myslím,že to je pod urověn každého slušného člověka.

Jiří Šuba

• Zboží jsem potřeboval koupit co nejrychleji,jak se říká v šibeničním termínu a oni to dokázali splnit,přesně podle mého přání.Jsou splehliví,slušní,féroví.Na víc,jsem z Brna a obchod mám na dosah.

Doporučuji,budu se tam vracet.Byl jsem vším velice mile překvapen.Kdo umí,ten umí.

• Rychlost a spolehlivost.

• Rychlé jednání, středa večer objednávka, čtvrtek informace o předání dopravci, pátek dodávka do domu.
    • Uvítala bych zprávu o dni i hodině dodání. In formaci o dodání jsem dostala asi 2 hodiny předem a to je komplikovanější pak zajistit doma někoho, kdo zboží převezme, když jsou v tu dobu všichni v práci. Jinak spokojenost.

Nízké ceny, rychlost dodání. Doporučuji.

• ceny, rychlost, spolehlivost

Doporučuji!

• Dobré ceny
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Zatím žádné

Spolehlivý obchod

• Nabízí zboží které nemá k dispozici

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,ano, zboží je momentálně vyprodáno,zákazník byl informován.
    Jiří Šuba

• Standardní služby, tak jak by to mělo být.

S nákupem jsem byl spokojen, zboží dorazilo nepoškozené a včetně poštovného jsme ještě ušetřili cca 400,- Kč u zboží, které se v kamenném obchodě prodává kolem 2.200,-

Zbozi mně nevyhovovalo, tak jsem ho ve 14denní lhůtě vrátil, vše proběhlo OK, peníze jsem dostal zpět.

• Nevím
    • Nevím

Jsem spokojený,doporučuji.

• pohodlí

pohodlný nákup z domova

• Obchod vůbec nekomunikoval na dotaz doručení zboží,proto jsem objednávku stornoval.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý dem.mezi dotazem a stornováním uběhla hodina,a bylo to druhý den po objednání u zboží,kde máme psánu dodací dobu 1-3 dny.kdyby zákazník tu hodinu vydržel zjistil by,že zboží je připraveno k expedici,kterou jsme již nerealizovali.

Spokojenost

• Okamžité vyřízení objednávky

Výborná první zkušenost

Opět po objednání přišlo, že již zboží není na skladě. Ale na Heurece pořád bylo, že je zboží skladem. Klamané informace!

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,zákazníci a nejen tento, pravděpodobně reaguje na problém s ventilátory,kdy jsme bohužel musely zrušit více jak dvěstě objednávek,ne naši vinou(viníka intenzivně hledáme) jsme měli na stránkách stále ventilátory skladem,chápu,že to zákazníky nemusí zajímat,je jen škoda,že nikdo z těch více jak dvouset zrušených,nechtěl po nás žádné vysvětlení a učty si vyřizují takto, chtěl bych jen podotknout,že situace byla tak vážná,že i Českát televize v inkriminovaný den 12.8.,ve své hlavní zpravodajské relaci,informovala o tom,že v celé ČR,jsou ventilátory kompletně vyprodány,tak není divu,že nebyly ani u nás.Každému z cca dvou set zákazníků jsme se individuálně omluvili,číním tak ještě jednou.

• Nenakupovat !!

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,zákazníci a nejen tento, pravděpodobně reaguje na problém s ventilátory,kdy jsme bohužel musely zrušit více jak dvěstě objednávek,ne naši vinou(viníka intenzivně hledáme) jsme měli na stránkách stále ventilátory skladem,chápu,že to zákazníky nemusí zajímat,je jen škoda,že nikdo z těch více jak dvouset zrušených,nechtěl po nás žádné vysvětlení a učty si vyřizují takto,hrdinsky bez podpisu,chtěl bych jen podotknout,že situace byla tak vážná,že i Českát televize v inkriminovaný den 12.8.,ve své hlavní zpravodajské relaci,informovala o tom,že v celé ČR,jsou ventilátory kompletně vyprodány,tak není divu,že nebyly ani u nás.Každému z cca dvou set zákazníků jsme se individuálně omluvili,číním tak ještě jednou.