• co potřebuji, mají vždy skladem
    • zkušený prodejce, který ochotně poradí
    • perfektní komunikace

• velmi rychlé delivery

Mohu jen doporučit

• Rychlé dodání, perfektní komunikace

Skvělá komunikace obchodu, okamžité mailové i SMS potvrzení a vyřízení objednávky. Zboží obvykle dodáno do druhého dne . Mohu jen doporučit.

• Neskutečná rychlost
    • Výjimečná ochota a komunikace na úrovni

Pán co vás kontaktuje je přímo majitel obchodu. Je velice ochotný, příjemný a poradí vám se vším co potřebujete. Prakticky jsem se s takto ochotným jednáním na eshopu ještě nesetkal! Také se mi líbí, že eshop obsahuje přímo u zboží spoustu rad ohledně právě prohlížené kategorie vapingu. Zboží jsem objednal v sobotu večer. V neděli ráno mě již pán kontaktoval, že zboží chystá k prověření expirace na bázi, zda-li mi bude stačit. Také mi nabídl, že jezdí kolem mého bydliště a zaveze mi zboží domů. Po registraci poskytuje na báze a náplně slevy, také příjemný benefit obchodu. Určitě nakoupím příště zde, takovéto obchodníky je potřeba podporovat.

• Ceny

Pan Pospisil je fajn clovek, velmi ochotny, vstricny. Velmi rada zde nakupuji.

• Rychlé dodání, dobrá cena

Nic

• Skvělá komunikace
    • Žádná

Nejlepší obchod . Rychlá a skvělá komunikace

• perfekntí komunikace
    • ochotně a dobře poradí
    • nabídka zboží

S pánem z obchodu je perfektní komunikace.Zboží,které nebylo na skladě,bleskově objednal,telefonicky jsme se domluvili. Z objednávky přesně věděl,co potřebuji a nabídl další věci. Jsem více,nežli jen spokojen a rád nakoupím znovu!

• Příjemný pan majitel, který poradí

Obchod posílá e-mail i SMS ohledně dostupnosti a naskladnění zboží, i ohledně doručení. Doporučuji

Super

• Ochota ,rychlost dodání.

Každá objednávka vždy včas doručena s touto firmou žádný problém .Super komunikace .Doporučuji všem .Moc děkuji

• Větší ochotu jsem ještě nikdy nezažila...vřele jsem doporučila v rodině a stejně tak mohu doporučit i ostatním!

Ochota, profesionalita, rychlost, skvělá komunikace a to musím opravdu říci že snad 24 hodin denně...k tomuto obchodu se budu vždy vracet a vřele doporučovat

Perfektni komunikace,vse naprosto ok.Obchod urcite doporucuji.

Dobrá cena a rychlé dodání.

• velký výběr
    • skvělé ceny
    • ochotně poradí s výběrem

V obchodě nakupuji pravidelně. Mají obrovský výběr a skvělé ceny. Jednou jsem si dokonce chtěl objednat součástku, která by mi do podu nepasovala a obratem mi volali, že jestli to chci, ale podle podu, který mám, to nebude fungovat a navrhli mi alternativu. Vystavili fakturu na doplatek a obratem zaslali zboží. Prostě super - neměnil bych.

Rychlé a vstřícné jdnání. Doporučuji.