• výběr
    • ceny

spokojenost

Dobrá spolupráce

• široký sortiment, dobré ceny

fajn nákup, nemám žádné negativní připomínky

rychlé dodání

• Ry

Vše v pořádku.

velice dobrá komunikace a rychlá doprava

• Velká spokojenost vse došlo až domů v pořádku tisíckrát děkuji,velmi ráda se na Vas kdykoliv obrátím,přeji hezký nový týden z Jihlavy,Vysociny.

Jsem velmi spokojen

• Při rozbalování zboží zjištěno, že není originálně zabalené, zřejmě vrácené jiným kupujícím
    • Objeveno lehké poškození výrobku, které zřejmě zapříčinilo vrácení zboží jiným kupujícím
    • Kvalitně zabaleno, proto nemohlo dopravou dojít k poškození výrobku, zřejmě prodávající zkusil vědomě prodat poškozené zboží
    • Protože poškození nemá na funkci vliv a jedná se pouze o vzhledovou vadu, zakoupené zboží si nechám, ale už zde nebudu nikdy nakupovat

Reakce obchodu Elektromarket CZ

je nám líto že nejste spokojený. Toto zboží přišlo zabalené od dodavatele ( jednalo se o zboží na přeobjednání ).

Po přijetí bylo přeposláno na Vaší adresu. Nejednalo se o zboží, které by bylo u nás skladem, tudíž se velmi omlouváme, pokud výrobek byl nějak poškozen nebo se jevil nějak použitě. Ale jak jste měl i v objednávce, odpadkový koš byl přeobjednán a okamžitě přeposlán na Vaší adresu.

Můžete se nám ozvat do emailu [email protected] , zaslat nám fotografie poškození a určitě můžeme vymyslet nějakou kompenzaci.

Za tým Elektromarket.cz L. Procházka

Objednala jsem elektrický mlýnek. Po prvním zapnutí se ozvala rána a kouř. Takže ani jednou jsem ho nepoužila a mohu vyhodit. Tím žárem je zdeformovaný i kryt mlýnku.

Reakce obchodu Elektromarket CZ

pokud nastala tato situace, jednalo se o vadný výrobek a máte nárok na reklamaci.

Omlouváme se za vzniklé potíže, ozvěte se nám a určitě Vaší reklamaci vyřešíme.

Za tým Elektromarket.cz L. Procházka

• Rychlé odeslání
    • Skvělá komunikace
    • Příznivá cena
    • Možnost výběru dopravy

Naprostá spokojenost. Bleskové odeslání, pečlivě perfektně zabalené. Rozhodně doporučuji :)

Standardní postup nákupu bez problému

Super, spokojenost

výborné, že se může objednat z pohodlí domova

Dobrý nákup

Vše OK